סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פניה לנשלטות בעיקר

קושקה שלו​(נשלטת){Drizztpool}
לפני 9 שנים • 10 במרץ 2015

מי אמר שרק הגבר רוצה את הבחורה הנוספת?

אני רוצה עוד בחורה בשביל סשנים. וכן אני מחפשת אותה... למה זה אמור להיות פסול? יש בנות שאוהבות את הרעיון - ואני רק אחת מיני רבות
הסאדיסט​(שולט)

נשלטת נוספת !

הסאדיסט​(שולט) • 10 במרץ 2015
ואת מחפשת נשלטת אך ורק בשבילך כדי לתרגל עלייה את השולטת שבך או שפשוט האדון שלך הנחית הוראה ואת מבצעת .
קושקה שלו​(נשלטת){Drizztpool}

Re: נשלטת נוספת !

הסאדיסט כתב/ה:
ואת מחפשת נשלטת אך ורק בשבילך כדי לתרגל עלייה את השולטת שבך או שפשוט האדון שלך הנחית הוראה ואת מבצעת .

לא זה ולא זה... אני חושבת ששתי בנות זה נחמד, אני יכולה לרדת לה בזמן שהיא מוצצת את הזיין של האדון, ונתחלף... זה נראה לי כייף. ואני באמת לא חושבת שאני היחידה
הסאדיסט​(שולט)

נשלטת נוספת !

הסאדיסט​(שולט) • 10 במרץ 2015
שאני מעיין בפרופיל שלך אני קצת בספק לגבי בחירתך מרצון אבל כל אחת שתעשה מה שטוב לה .
תהני
MasterKey​(שולט)

יקולרו כל השולטים ועכשו!

MasterKey​(שולט) • 10 במרץ 2015
נכון מאוד!
אני ממש לא מבין למה לתת חופש לשולטים.

צריך לקלר אותם חד משמעית. אפשר גם להוביל אותם ברצועה או בשרשרת ברחובות העיר.
המהדרין מוסיפות טבעת נישואין על האצבע הנכונה.

על כל מבט לעבר ישבן נשי סקסי (אחר) יענש השולט בחמש הצלפות שוט. על מבט חטוף בחזה שופע יש להשתמש בקיין ללא רחמים עד אשר יתחנן השולט למחילה וסליחה.

בושה וחרפה לקהילה הבדסמית!!! שולטים שמסתובבים חופשי, לא קשורים, לא כנועים, ולא עלינו - פוליגמים...
מכה בתורה
לפני 8 שנים • 11 בספט׳ 2015

Re: פניה לנשלטות בעיקר

מכה בתורה • 11 בספט׳ 2015
LITTLE DOLL כתב/ה:
יש לי שאלה

איך אנחנו המין הנשי נתנו למין הגברי כל כך הרבה חופש לעשות מה שבא להם?
כי להיות גבר זה להיות חופשי!  (לא קל להיות חופשי, בגלל זה גברים מתחתנים)
אישה מעצם קיומה קבולה, גם היום.

רחם=מחר האישה רואה את המחר היא העתיד. כדי לראות/להגיע למחר אתה צריך להיות קבול במקום אחד. 
הזכר=זוכר את העבר כשאתה חופשי אין לך עתיד אתה חי את הרגע או את העבר.
אוקיינוס​(נשלטת)
לפני 8 שנים • 11 בספט׳ 2015

אצלי זה דו כיווני

אוקיינוס​(נשלטת) • 11 בספט׳ 2015
כשמישהו שולט עלי זה ברור לו שאני שוכבת ונשלטת גם על ידי אחרים.

היה כבר איזה אידיוט שניסה להגיד שאני צריכה להפסיק, כולל לרמוז לי להיפרד מבני הזוג. אבל כל אחד ומה שמתאים לו ולה...
האיש ההוא
לפני 8 שנים • 14 בספט׳ 2015

אני חושב שזה לא רק מאפיין את העולם הזה

האיש ההוא • 14 בספט׳ 2015
אני לא מנסה לתת עמדה מוסרית כאן כי קטונתי, מעבר לזה שמוסר, כמו פורנוגרפיה, זה עניין של גיאוגרפיה, אבל אולי קצת תיאור עובדות:
גבר ממוצע הוא ייצור חלש שנמצא עם בת הזוג שהוא יכול ולא עם בת הזוג שהוא רוצה. 
גבר ממוצע לא רוצה שלבת הזוג שלו יהיה ניסיון מיני, לא לפניו ולא במהלך מערכת היחסים, כי זה יוצר אפשרות שבת הזוג שלו תעדיף את הגבר האחר. התוצאה היא שלאותו הגבר יהיה מין משעמם בבית והוא ייחפש מין בחוץ.
בגנטיקה הגברית, ואני מודע לכך שיקומו עליי כמה מנשות הכלוב עכשיו, יש צורף מובנה, כחלק מייצר ההישרדות שלנו, לפזר את הזרע שלנו ולכן תמיד נרצה יותר (ואם המשפט הזה מייצר אנטגוניזם אצל חלק מנשות הכלוב אשמח לקבל הסבר אחר למדוע גבר חכם שיש לו אישה מושלמת בבית עדיין יבחר לזיין מישהי שהיא הרבה פחות מושלמת מאישתו רק כי הוא יכול, וכולנו יודעים שזה קורה).
מה שקורה בכלוב, ובכלל בקהילת הקינק, זה האישור להיררכיה שמאפשרת לגבר להורות לצרף פאטנרית מחד ולמנוע פרטנר מאידך. מעבר לכך, ובציטוט ישיר ממקיאבלי, סממני שררה מובילים לשררה, ואם הגבר משתמש בסממני שררה כנראה שהוא צריך אותם על מנת. גבר חזק לא צריך סממני שררה וגבר חזק לא חושש מגברים אחרים. 
*הכותב בוחר שלא להשתמש במילים "אדון", "מאסטר" או כול מילה דומה אחרת כי עבורו הצורך של גבר שיפנו אליו בצורה כזו מעיד על הצורך שלו בסממני שררה.
shaydav​(שולט){TomahDav}
לפני 8 שנים • 10 בנוב׳ 2015

לאיש ההוא.

shaydav​(שולט){TomahDav} • 10 בנוב׳ 2015
מסכים עמך למעט דבר אחד. אני מבקש מנשלטותי לקרוא לי מאסטר כחלק מתהליך החינוך וההתניה. לאחר קילור יש להן את הרשות לקרוא לי בשמי או לפנות אלי כ ״אדוני״ זהו לא סממן שררה אלא חלק מתהליך, אני לעצמי איני זקוק לחיזוקים, אני יודע ובטוח במי אני ומה שוויי. ואין לי צורך באישורר. אך כחלק מהתהליך אני חושב שזה נדרש. אדם חלש שזקוק לחיזוקים לא יוכל באמת לשלוט על נשלטת  אמיתית ולו רק מהסיבה שנשלטת אמיתית היא אישה חזקה ועצמאית שמוותרת על השליטה מרצון וממקום של כח.
shaydav​(שולט){TomahDav}
לפני 8 שנים • 10 בנוב׳ 2015

לבובונת...

shaydav​(שולט){TomahDav} • 10 בנוב׳ 2015
אנו מכירים כבר יום או יומים...אל תעלבי, אבל את קצת... ממש טיפה, פרחה. ואת בקהילה מספיק זמן בשביל להבין שליטה לא לוקחים, מקבלים. אם משהו לא מתאים מדברים עליו.  חלק מהקיום פה זה פתיחות מחשבתית ומינית ללא זאת לאתר אין זכות קיום, ואם מישהו מעדיף פוליגמיה וזוגתו מסיבותיה לצידו בעיניין זה, זו זכותם לבחור בדרך זו. ואם לאחד מהצדדים זה לא מתאים אז תמיד אפשר לשבור את הכלים. בנוסף אני לא מסכים עם ההפרדה בין שולטים לשולטות, למה להשאיר אותן מחוץ לדיון? הרי כמעט ואין פה שולטות במונוגמיה עם הנשלט שלהן, למעשה יש הרבה  יותר (באחוזים) שולטות כל כמה נשלטים מאשר שולטים על כמה נשלטות. אם תפתחי לרעיון שמעבר ל״מישהי משחקת עם המשחק שלי״ תתמקדי בהנאה שאת מעניקה לשולט, ובעזרה שאת יכולה לקבל מ״אחות לנשק״.