ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סוגרת חודש ראשון בכלוב

Blue eyed bender​(שולט)
לפני 8 שנים • 25 באוק׳ 2015

לייק

Blue eyed bender​(שולט) • 25 באוק׳ 2015
אחד הדברים שהכי נהנתי לקרוא פה לאחרונה. פשוט בסיסי, ראשוני ואמיתי. בלי כל התבניות שאנשים מקבעים לעצמם אחרי ישיבה ממושכת ב״כלוב״. יש לי הרגשה שאת תסתדרי פה לא רע בכלל (;
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 8 שנים • 26 באוק׳ 2015

בעיני ההבדל בין שליטה פיזית למנטלית

בלוסום​(לא בעסק) • 26 באוק׳ 2015
אולי אתחיל בלנסות להסביר מהי שליטה פיזית בעיני:

פעם היתי רק פיזית. כל מה שענין אותי הוא רק החבלים, רק הגמירה שלי. אם הם לא היו - הסשן לא היה שווה כלום בעיני. 
ואז היו כמה אנשים וכמה חוויות שפתחו לי את העינים לכיוון המנטלי.
בעיני מנטלי הוא לשים את עצמך בצד, להנות מהחוויה, לתת לאדם אחר את הכוח לשלוט בך
הרי כמו בבדיחה עם דוד לוי והדג בשגרירות (דוד מסתכל על הדג, הדג מסתכל על דוד, ובעל האינטלקט הרב יותר גורם לשני לפעול אז דוד עושה עם הפה כמו דג...), המחשבה שלי היתה מי שמך להגיד לי מה לעשות ואיך בדיוק תעשה את זה?...
אבל גיליתי, גיליתי פה את עצמי מחדש. מבחינתי כשאני מוצאת את האדם הנכון בזמן הנכון, כל הקטע בעיני הוא דווקא להתמסר לכוח שלו עלי, להרגשה שאני לא רוצה לאכזב, לדעת שיש לי משמעות גדולה יותר לדברים. 
לא יודעת אם היטבתי להסביר, אבל זה הפני שלי...
Curiosity
לפני 8 שנים • 1 בנוב׳ 2015

עוד חדשה

Curiosity • 1 בנוב׳ 2015
היי, גם חדשה כאן ומזדהה עם מה שאנה כתבה. אז תודה שפתחת את הנושא icon_smile.gif

למרות כל ההסברים, לצערי אני עדיין לא מצליחה להבין את העניין של השליטה המנטלית. נראה כאילו יש כאן כמה מושגים שהתחברו?

אז תקנו אותי אם טעיתי בפרשנות.

1. קבלת החלטות?
נראה כי לחלק מהאנשים שליטה מנטלית היא בעצם החיבור המנטלי בקשר, כאשר הצד הדומיננטי נותן הוראות שלא קשורות בהכרח לסקס, והצד השני מציית.
אני לא רואה את ההבדל פה בין מערכת יחסים רגילה כאשר צד אחד יותר דומיננטי מהצד השני, למערכת יחסים בדסמית. לא שאני מומחית בנושא...

2. סקס וירטואלי?
השולט/ת נותן הוראות לנשלט/ת והתקשורת נעשית דרך האינטרנט/טלפון.
נראה לי פשוט כמו סקסטינג, ולא משהו שבהכרח משוייך אך ורק לבדסמ.

מצאתי כמה לינקים באנגלית על הנושא:

https://slexi.wordpress.com/2013/02/17/domination-mental-versus-physical/
(נשמע כמו סעיף 1)

http://dommanator.blogspot.co.il/2005/10/mind-control-as-fetish_30.html

ועוד לינק על נושא שנשמע דומה:

mind fucking: (פשוט עלה בחיפוש של שליטה מנטלית)
לפי מה שהבנתי, זה שימוש בפחד של הsub כדי להעלות את הגירוי, או משהו בסגנון...

http://kinky-world.net/?p=323

http://dommanator.blogspot.co.il/2005/10/mind-control-as-fetish_30.html

וכל זה ביחד פשוט מבלבל... 😕
שלגי
לפני 8 שנים • 1 בנוב׳ 2015
שלגי • 1 בנוב׳ 2015
עד שלא תראי את גבעת חלפון
את אינך ראויה להיות נשלטת!

בושה וחרפה.

(ואגב, שולט/נשלט זו המצאה של כלובי, בפורומים לפני הכלוב היו אדונים, מלכות, שפחות, עבדים, דומים, דומיות, סאבים וסאביות - לא היו שולטים ונשלטים!
כלובי - אתה אשכרה מחיה השפה העברית)
אנה פסקל
לפני 8 שנים • 2 בנוב׳ 2015
אנה פסקל • 2 בנוב׳ 2015
Curiosity, אני אסכם לך את זה הכי טוב שאני יכולה: אין לזה תשובה "נכונה" שאת יכולה לטעות בה. 
כמו בכל דבר בחיים - אין באמת תשובה "נכונה", יש מקסימום את התשובה שהכי טובה עבורך (או לחלופין: את ההחלטה הכי טובה שאדם יכול לקבל עבור עצמו בנקודת זמן ספציפית) 
זה שלאנשים יש מקלדת וחיבור לאינטרנט, לא אומר כלום -- חוץ מזה שיש להם מקלדת וחיבור לאינטרנט. הם לא בהכרח יותר חכמים ממך או יודעים טוב ממך. אולי יש להם יותר ניסיון ממך. אבל זה לא אומר שמה שהם התנסו בו יהיה טוב גם עבורך; אלא רק שהם התנסו בו.  

השורה התחתונה שאני הגעתי אליה, היא שבכל מערכת יחסים זה מקבל משמעות אחרת (וזה בכלל לא רלוונטי אם משייכים את זה לבדסמ); וכל אחד גם מבין את זה אחרת. זה יכול להיות במסגרת PLAY ותחום שם, זה יכול לדבר על אנרגיה בין שני אנשים, זה יכול לדבר על חיבור בין שני אנשים, ומהצד השני של זה, זה יכול גם לגלוש למקומות לא טובים, שאנחנו מתייחסים אליהם ב"ונילי" כמערכות יחסים עם התעללות רגשית או (בקיצוני) תסמונת שטוקהולם. 

היה לך פעם מורה בבית ספר, שבמבט אחד היה / הייתה יכולה לגרום לכל הכיתה להשתתק ולקפוא במקום? (לי הייתה) או אולי, הייתה לך פעם את החוויה הזו מדמות סמכותית אחרת? הורה? מדריך? מפקד בצבא? היית מגדירה את זה "שליטה מנטאלית" עלייך? אני לא בטוחה.
הרצון האינהרנטי שקיים במערכת יחסים (בריאה) לשמח את בן הזוג שאיתנו, קיים מעצם מערכת היחסים והרגשות הדדיים (כשזה בא ממקום טוב). במערכת יחסים לא בריאה זה בא ממקום של פחד, אימה ושתלטנות של הצד הפוגעני.  

בקיצור, בעיני -- כהגדרה -- זו פיקציה. הכל שאלה של מה התוכן שיוצקים לשם; וזה רק בין שני האנשים המשתתפים והמערכת יחסים ביניהם. 
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 8 שנים • 3 בנוב׳ 2015

עם כל הכבוד

בלוסום​(לא בעסק) • 3 בנוב׳ 2015
שליטה מנטלית איננה פיקציה. איננה תלויית יחסים. היא מושג חי וקיים.
בתור אישה שכלתנית, קשה מאד להגיד לי מה לעשות. 
שליטה מנטלית זה לא לקשור אותך ולצוות עליך לא לזוז -
ואת לא זזה מילימטר. זה מה שגורם לך לציית שם. 
שליטה מנטלית זו כניעה והתמסרות בשכנוע עצמי. 
משהו שם מרתק אותך למקומך, גורם לך לעשות מה שהוא אומר.
בתור אישה אתאיסטית, אני רואה הקבלה מאד גדולה בין שני הדברים. 
בעצם אין שם משהו מוחשי שגורם לך לציית ולהתמסר, חוץ מהכוח שלו עליך.
הכוח הזה הוא השליטה המנטלית. 
Mary Jane
Mary Jane • 3 בנוב׳ 2015
שלגי כתב/ה:
...........
(ואגב, שולט/נשלט זו המצאה של כלובי, בפורומים לפני הכלוב היו אדונים, מלכות, שפחות, עבדים, דומים, דומיות, סאבים וסאביות - לא היו שולטים ונשלטים!
כלובי - אתה אשכרה מחיה השפה העברית)

לגמרי. לשימוש במילים, במילה זו ולא אחרת, כוח מעצב תודעה, כוח שמקבע את המחשבה בתבנית. ובסופו של יום, זו אכן בחירה של יוצר האתר מבין מספר אפשרויות אופציונליות - דבר שבחלוף הזמן השתרש וגרם לאנשים שבקטע לחשוב על עצמם במונחים של "שולט/נשלט" מבלי להרהר בעניין, ומכאן הובילם לתהיות "עמוקות" כגון מהי שליטה אמיתית, האם אני "נשלט אמיתי" אם אני בעל רצונות והעדפות מיניות, וכיו"ב נושאים ברומו של עולם. במקום, נאמר, לתפוס את עצמם כ- "DOM /SUB"' ולצלול בהתאם לפרשנות המילים ועד כמה פרט כזה או אחר הינו "אמיתי" ביחס אליהן. משעשע...
Curiosity

מעריכה את ההסברים

Curiosity • 3 בנוב׳ 2015
זה באמת נושא די מבלבל. למרות שהכל פה מבלבל אותי כרגע... icon_smile.gif

הגדרות ספציפיות אולי לא משנות לאנשים עם ניסיון, אבל לחדשה כמוני זה בהחלט יכול לעזור.

אז תודה icon_smile.gif