שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסוקרנת

baby blue​(נשלטת)
לפני 8 שנים • 11 בספט׳ 2015

מסוקרנת

baby blue​(נשלטת) • 11 בספט׳ 2015
יצא לי להשלט ע"י גברים, ובזמן האחרון חושבת על לקחת את החיבה של לנשים מחוץ לתחום הונילי.
בנתיים יוצא שהאינטרקציה עם השולטות כאן הרבה יותר אגרסיבית, שאלות בוטות מדי אחרי שלוש דק' שיחה או שיוך אחרי חמש דק'.
מתפללת בשקט שזה לא הסטנדרט, ובעיקר בעיקר רוצה לשאול, מה?
Mistress Heart​(שולטת){פשוט תות}
לפני 8 שנים • 12 בספט׳ 2015

זה לא נשמע כמו הסטנדרט

השאלה היא אם דיברת עם נשים שבדרך כלל שולטות על גברים, או בדרך כלל שולטות על נשים. אני מגלה לאיטי שהסגנון שלי הוא דווקא ההיפך מאגרסיבי, מה שמפתיע גם אותי בהתחשב בעובדה שאני נהנית להכאיב כחלק מהשליטה. אבל אגרסיביות בהתנהלות הרבה יותר מאשר כל דבר אחר.
אני ממליצה בחום שתמשיכי לבחון את הרצון הזה שלך. אני בטוחה שכמו שיש פה גברים שבהודעה הראשונה שלהם כבר קוראים לנשלטות פה "כלבה" ואומרים להן לרדת על הברכיים, ככה יש נשים שאופן ההתנהלות שלהן אגרסיבי - ולהיפך. פשוט תמשיכי לחפש icon_smile.gif
פסיכו לוג​(שולט)
לפני 8 שנים • 12 בספט׳ 2015
פסיכו לוג​(שולט) • 12 בספט׳ 2015
מוכן לנדב אשך אחד להתערבות על כך שחלק מאלו שדיברת איתן הם גברים מתחזים.
    התגובה האהובה בשרשור
alex femme
לפני 8 שנים • 20 בספט׳ 2015

שליטה מתוך חיבור ואהבה

alex femme • 20 בספט׳ 2015
היי .

לא כל השולטות הן אגרסיביות.

אגרסיה, לרוב - מגיעה ממקום של אגו מאוד גדול, ורצון לספק את הצורך  (אצל השולטת) של עצמה, לעלות את האגו, לרמוס - ע"י השפלה או מחיקת אישיות של הנשלטת.

אני סבורה שאפשר אחרת. הסיפוק האדיר שאפשר לחוות מכך שאת שולטת מוך  רגישות מאוד גדולה, הקשבה ואפילו אהבה - אין לתאר אותו.

וכמובן - לזכור את הבן אדם שעומד מאחורי הצורך שלו להיות נשלט.

באופן כללי מתרחקת מאנשים אגרסיביים.

שולט טוב - הוא שולט מאוזן, שקט בפנים, מדוייק, מרגיש ומעצים.
lori{ע_מ}
לפני 8 שנים • 20 בספט׳ 2015
lori{ע_מ} • 20 בספט׳ 2015
הנה ההגדרה המילונית:
שולט טוב - הוא שולט מאוזן, שקט בפנים, מדוייק, מרגיש ומעצים.
 icon_smile.gif

בייבי בלו, יש כל מיני סוגים של אנשים. תראי בזה מקום לעשות בו אלימינציה. מי שלא מתאימה לך חוסכת לך מראש. בהצלחה.
Noti{גנר}
לפני 8 שנים • 23 בספט׳ 2015

Re: מסוקרנת

Noti{גנר} • 23 בספט׳ 2015
Baby Blue כתב/ה:
יצא לי להשלט ע"י גברים, ובזמן האחרון חושבת על לקחת את החיבה של לנשים מחוץ לתחום הונילי.
בנתיים יוצא שהאינטרקציה עם השולטות כאן הרבה יותר אגרסיבית, שאלות בוטות מדי אחרי שלוש דק' שיחה או שיוך אחרי חמש דק'.
מתפללת בשקט שזה לא הסטנדרט, ובעיקר בעיקר רוצה לשאול, מה?
את רוצה להיות עם אשה באופן ונילי או לא ונילי?!
שחררו
לפני 8 שנים • 23 בספט׳ 2015

שולטת עדינה אנוכי

שחררו • 23 בספט׳ 2015
ומפרשים זאת כנשלטת שעדיין חדשה ולא מגובשת.
אני מעדיפה לאהוב לשלוט מאשר לשלוט על אהבה.
כשאת עם שולטים, הם חונקים אותך? בטוחה שלא ושתמצאי נשים כמוני ששולטות על נשים. בהצלחה במעבר לשליטה.
האחת שיודעת​(שולטת)
לפני 8 שנים • 3 בנוב׳ 2015
האחת שיודעת​(שולטת) • 3 בנוב׳ 2015
הייי לא כל השולטות הן מה שתיארת, בעיני שליטה לא מתבטאת בכוח הזרוע כמו שאומרים אלא זה שליטה מנטלית ופנימית וזה מתבטא במגוון רחב של סיטואציות ביום יום שאינם כוללים ״משחקי כוח במיטה״ בעיני שליטה זה לא רק הצלפות וקשירות והכאבה פיזית אלא משהו הרבה יותר עמוק. לגבי מה שאמרת אי אפשר מדקה וחצי להפוך להיות ״נשלטת״ של מישהי אלא זה משהו עם חיבור פנימי ונפשי עצום ושלא תטעי בעיני להיות נשלטת זה משהו מיוחד במינו צריך להיות בעל כוחות פנימיים מאוד גדולים כדי להתמסר באופן טוטאלי ומלא לאדם אחר ולהפשט מולו ועדיין להיות שלמה עם עצמך ולקבל יחס שווה ערך. אני יכולה להעיד על עצמי שאני יכולה להיות כל הצדדים של המטבע לפעמים גם בליטוף ונשיקה יש מגע של שליטה! זה לא חסרון אלא מעלה, לתת לנשלטת את מה שהיא רוצה לקבל ולהכיר את הגבולות והיכולות שלה והנאות שלה כדי גם שהיא תהנה מהאקט ולא רק הצד הדומנניטי. ממליצה לך בחום לקרוא את הפוסטים שלי ותקבלי צורת הסתכלות שונה על שליטה נשית. 
DanisNotaStoner​(נשלטת)
לפני 8 שנים • 4 בנוב׳ 2015
DanisNotaStoner​(נשלטת) • 4 בנוב׳ 2015
גם אני נתקלתי בזה. נורא הזוי האמת. עם כמה שאני לא מתה על קישור ה"אגרסיה=גברים", אני תמיד תוהה אם ה"שולטת" שפונה אלי היא בעצם בחור icon_razz.gif
אני תמיד מצפה שנשים יתחברו יותר לאספקט הרגשי והעדין של שליטה (לא שולל אגרסיה, אבל לחלוטין צורה "שונה" של אגרסיה).
או וול.
פסיכו לוג​(שולט)
לפני 8 שנים • 4 בנוב׳ 2015
פסיכו לוג​(שולט) • 4 בנוב׳ 2015
דניס,
מכיוון שהפרופיל שלי ותיק כל כך, אני מאוד נשמר שלא לדבר שטויות ולשלוף מהמותן. החיים קשים כשיש לך מוניטין לשמר 😕
אשתף קצת בסטטיסטיקה-
אני אוהב לקרוא פניות אל הנשלטות/בנות זוג שלי.  אוסיף שאני הגון ותמיד דואג שיהיה מובן מהפרופיל שלהן שהן אינן פנויות. מי שפונה בכל זאת- בעיה שלו, הוא מפקיר את עצמו לשעשוע שלי.
קל לי מאוד לזהות דפוסי שיחה גבריים (כן! יש כזה) בין היתר מכיוון שאני כזה. לפעמים אני נוטה להשתעשע איתם ולהתחזות חזרה בשם הנשלטת שלי כי משהו בלגנוב מגנב שמעלה לי חיוך ונותן תחושת צדק קטנה בלב.
ולמספרים- בהערכה גסה- 10 אחוזים מהפניות הן מבנות. מתוכן 70% גברים מתחזים.
חלקם אני מזהה כי זה אותו ניק של אותו טמבל שפנה בעבר לנשלטת אחרת שלי, חלקם אני מזהה פשוט בגלל הותק שלי פה וחלקם פשוט חושפים את עצמם בדפוס שיחה בהתכתבות גג בהודעה השלישית.