לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מחקר: "חובבי BDSM מחכים 6 שנים עד ההתנסות"

slave for ever​(נשלט)
לפני 8 שנים • 3 בנוב׳ 2015

מחקר: "חובבי BDSM מחכים 6 שנים עד ההתנסות"

slave for ever​(נשלט) • 3 בנוב׳ 2015
80% מהסשנים נערכים בבתים עצמם ולא במועדון מיוחד. מחקר חדש שהוקדש לחובבי הקשירות וההצלפות, חושף גילויים מרתקים על חייהם של המשתייכים לקהילה הקינקית

כולם כבר יודעים שהפרקטיקות של כריסטיאן גריי וה-"50 גוונים של אפור" שלו, לא בדיוק מייצגות נאמנה את סצנת ה-BDSM (ראשי תיבות של בונדג' – קשירות, משמעת, סדיזם ומזוכיזם) העולמית.

מחקר חדש שפורסם ב-Journal of sexual medicine, מתיימר להציג עובדות קצת יותר מבוססות על חובבי הקשירות וההצלפות שחיים בתוכנו, והוא מתבסס על שאלונים שמלאו כ-60 מבוגרים שמשתייכים לקהילה הקינקית של פורטוגל, ועוסקים בהעדפות המיניות שלהם בתחום.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4719268,00.html
the rain song
the rain song • 3 בנוב׳ 2015
כשכל שרשור שני עוסק ב - איך לפגוש שולטת/שולט ו/או- למה אין שולטת או שולט ראויים ו/או - למה לא עונים לאדומות
זה לא באמת מפליא שלוקח כל כך הרבה זמן.
Bent
Bent • 3 בנוב׳ 2015
וכמו שכבר אמרו,

מחקר של אוניברסיטת דמיקולו שנערך על מדגם של 68 חובבי בדס"ם און ליין בפורטוגל מייצג מה?

סתם לכלוך בפורום!
SIVAN​(אחרת)

מחקרון ליתר דיוק

SIVAN​(אחרת) • 3 בנוב׳ 2015
ציטוט: 
וכמו שכבר אמרו, 

מחקר של אוניברסיטת דמיקולו שנערך על מדגם של 68 חובבי בדס"ם און ליין בפורטוגל מייצג מה? 

סתם לכלוך בפורום!
ציטוט: 

שלום  bent_wordsmith
קודם תדייק - 60 מבוגרים שמשתייכים לקהילה הקינקית של פורטוגל.
ואם אלו היו 600 אז זה היה יותר ראוי לפורום?? 
יפה שאתה גם מחליט באיזה כמות המחקר שווה.
הרעיון כמו בכל דבר, ראה אם יש נקודת התיחסות שנוגעת לך.
לא ראוי ולא מכבד להגיב כך ומאמינה שדווקא אותך .
ממחקר שאני ערכתי... שהשתתף בו "ניק" אחד והתיימרתי מאוד להציג עובדות
על קהילת הבדסמ בארץ - 
הוכח חד משמעי, שהם אינם מפרגנים ואינם פתוחים לקבל את דעתם / פרסומים של אחרים.

ומעניין לעניין באותו בניין (במקרה הזה פורום)

1. המתנה של 6 שנים- אני חיכיתי שנה וחצי - ההמתנה היתה חוסר מידע BDSM  ולכן קודם קראתי המון.

2. 80% מהמפגשים מתקיימים בבית- אכן זה מה שקרה בפועל.

3. 50% מונוגמיים/ 25% מחליפים פרטנרים למטרת בדסמ/ 25% אינם נמצאים בזוגיות מונוגמית.- אני הייתי ב- 50% המונוגמים רוב הזמן. וזאת לאחר שבדקנו גם את האופציה 25% שמחליפים פרטנר למטרת בדסמ - והבנו שמונוגמיה הכי מתאימה לנו.

4. עושים גם סקס רגיל כשזה מגיע להנאה ולסיפוק מיני, - גם אצלי כך, אצל הפרטנר שלי היה קצת אחרת.

5. הכי טובה – הכי נדיר - ישנם פטישים שדורשים מאמץ והתארגנות שונה ולכן התדירות שלהם פחותה.

6. לחצים אישיים הקשורים בהיעדר זקפה או בזקפה חלשה יותר- כלל לא רלוונטיים כשזה מגיע לסשן. "אדם הסובל מבעיות מיניות מסוימות, ירגיש פחות לחוץ או מוטרד מהבעיה שלו מרגע שהוא ישתתף בסשן BDSM", טוענת פסקול. לדבריה, הסיבה לכך היא ש-BDSM לא בהכרח קשור בחדירה, ומאפיין הנאה מאלמנטים אחרים לגמרי.
אכן כן, יש צדק בדבריה.

הכי אמיתית וחשופה שיש - עניתי. 
    התגובה האהובה בשרשור
Bent
לפני 8 שנים • 4 בנוב׳ 2015
Bent • 4 בנוב׳ 2015
SIVAN את בטוחה שאת רוצה להתחיל איתי בנושא ?

1. בואי נתחיל בהגדרות בסיסיות של מהי אוכלוסיית חובבי הבדס"ם?

בואי נפשט את העניין, ונניח כי יש בהגדרת התפקידים המסורתית שלה שלושה תפקידים בלבד, שולט, נשלט ומתחלף, ונניח שהם מתחלקים ששוה בשווה.

ובואי נפשט את העולם עוד ונוציא ממנו את כול ואריציות המיניות שאינן בנאליות, ויהיו רק גברים ונשים הטרונורמטיביים.

כלומר מדגם של 60 איש כבר מפולח טבעית לעשרה אנשים מכול אוכלוסיה מייצגת?

וזה נראה לך שמייצג אותך איך?

2. שונות האוכלוסיה הבסיסית:

כמה בוגרי צבא יש בפורטוגל כחלק מהאוכלוסיה?
כמה מהגרים?
כמה עניים? עשירים?
כמה מהם קתוליים?

מה סקר של שישים איש בפילוח של אוכלוסיה באי שם, נראה לך שמייצג את מה שקורה בארצינו הקטנה?

3. שאלות הסקר?

המתנה: אני לא בטוח מה הייתה המחשבה אחרי השאלה, אבל אני לא מבין מה זה אומר על מי שנמצא כאן. 20 שנה של חלומות או הסקס הראשון של משהוא אי פעם, מה זה מעיד עליו כעוסק בתחום?

מיקום המפגש: 80 אחוז ממקרי הרצל מתרחשים בטווח של חצי קילומטר מהבית, 90 אחוז מהתונות בטווח של קילומטרים ספורים מהבית, ואנשים נוטים להזדיין במקומות שנוח להם, דא, אז?

מונוגמיה: באמת באוכלוסיה של 60 איש? ללא השוואה למדגם לא בדס"מי? ללא השוואה והתייחסות למיניות המגדרית? ללא הכלת אוכלסיית הסווינגרס שחלקה חופפת? וכמה היא חופפת ?

עושים סקס רגיל, מה מטרת השאלה, אני גם נושם בימי א' וד' לרוב. אוכל שלוש ארוחות ביום וקם בדרך כלל בבוקר. מה זה מעיד על מה?

5. הכי טוב הכי נדיר, אפילו את צחקת על זה כבר. אבל יום אחד יהי לי רשיון טיס, ויום אחד אדע לקשור מספיק טוב, ויום אחד ...

6. הזקפה במפגש בדס"מי, טמטום ובלבול של ונילי במהו בדס"ם, הרי הטהורים של אנשי הבסד"ם תמיד טוענים לסקס ובדס"ם הם שני דברים שונים, ותמיד יש את אילו שטוענים שבדס"ם הוא רק סקס, ואחרי 15 שנה של פורומים בלי תשובה החלטית מעבר לכול אחד הבדס"ם שלו, מה למדת מהמחקר המהולל? שאת יכולה לאשר את דבריה?

אני עומד מאחורי מה שכתבתי, אבל אני מוכן לסייג רק דבר אחד, לא קראתי את המחקר המקורי, ואין לי מושג עד כמה הכתב של טמקא סילף את המחקר לטובת הצהוב העיתוני.

אז זו עדיין כתבה דימיקולו על מחקר לא מייצג שנראה טיפשי , פשטני וחסר ערך!
SIVAN​(אחרת)
SIVAN​(אחרת) • 4 בנוב׳ 2015
עכשיו לפחות הגבת, לא בהכרח לטעמי  icon_smile.gif
ומי אמר שהמחקר מייצג אותי?
ומי אמר שאתה לא צודק!!
המחקר לכשעצמו לא עניין אותי בתוצאותיו,
יחד עם זאת, המחקר העלה שאלות שבהם אני יכולה לנסות לשייך את עצמי.
לא כל דבר אמור להיות מורכב ... 
לא באתי כאן להתנצח והאמת לא לתקן אנשים, כנראה שלוחמת צדק הינני (מצטערת שבכלל הגבתי - אולי זאת טעותי).
אם הייתי חדשה כאן באתר, ובפוסט שהעלתי היתה תגובה לא נעימה כמו שלך, לא הייתי מנסה זאת שוב.
אולי לא שמת לב - תגובתך "סתמה את הגולל".
ובכדי שאסביר את עצמי ברור - ביטול אינה הדרך, זאת הכוונה.
ולא המחקר לכשעצמו.

החיים אינם רק שחור ולבן .... ישנם עוד גוונים....
המשך יום טוב.
Foxy LAB​(נשלטת){Alatar }
Foxy LAB​(נשלטת){Alatar } • 4 בנוב׳ 2015
לדעתי המחקר הזה נכון. הוא בהחלט תופס לגבי..  התחלתי להתעניין בגיל 13. ההתנסות הראשונה הייתה בגיל 20. יש בזה משהו.
טיולים ראשונים​(שולטת){Artemis p}
לפני 8 שנים • 5 בנוב׳ 2015
אין ספק שכל עוד לא הטו את התוצאות אז המחקר נכון. הוא רלוונטי לפורטוגל הרבה יותר מלישראל זה גם נכון.
בהחלט אני לא רואה איך 60 אנשים מפורטוגל רלוונטים אלי כרגע
אני למשל עשיתי בדסם לפני שידעתי מה זה.
הרבה לפני. 
בכל מקרה נחמד לראות קצת איך הקהילה שלנו נראת בעולם וטוב לדעת שגם שם יש דמיון.
חבל רק שדילגו על לפרט מה הן אותן פנטזיות שמתקיימות במינון נמוך. אולי היינו משכילים icon_smile.gif
Blue eyed bender​(שולט)

המחקר נכון בתחום שלו

Blue eyed bender​(שולט) • 5 בנוב׳ 2015
אני דווקא מסכים עם  סיון, המחקר נכון בגבולות המחקר שלו וככה צריך לתפוס אותו.
אם היו מסתירים את העובדה שהוא נעשה רק על 60 איש מפורטוגל והיו מנסים להצייג אותו כתובנות נכונות אבסולוטיות אז זה היה בעיה באמת.

ואם כבר סיון התחילה:
1. המתנה של 6 שנים - אצלי זה באמת לקח משהו כזה. בעיקר בגלל חוסר הפתיחות של זה בארץ לא חשבתי שאפשר למצוא פרטנריות באותו הראש.

2. 80% מהמפגשים מתקיימים בבית - לגבי זה לא נכון, גרתי או בדירת שותפים בתל אביב או עם הבת זוג. אז המפגשים היו לרוב במקומות ציבוריים או מלוניות. לפעמים בבתים של הנשלטות.

3. 50% מונוגמיים - גם פה אני במיעוט, פוליגמי ופוליאמורי.

4. עושים גם סקס רגיל - כן, לגמרי כן.

5. הכי טובה – הכי נדירה - לא בהכרח מסכים, יש ״משחקים״ פשוטים ומעולים, ויש דברים מורכבים, שלדעתי האישית, לא שווים את העבודה שלהם מבחינת ההנאה שלי בסוף.

6. תשומת לב פחותה לבעיות מיניות - לגביי, לא היו בעיות לפני ככה שלא היה מה לשפר. לגבי הנשים אומנם אני יכול להעיד מההיכרות שלי שהן מרטיבות הרבה יותר ויותר מהר מהצלפה של שוט בישבן לעומת משחקים מקדימים ונילים למינהם.
slave for ever​(נשלט)

Re: מחקרון ליתר דיוק

slave for ever​(נשלט) • 5 בנוב׳ 2015
SIVAN כתב/ה:
ציטוט: 
וכמו שכבר אמרו, 

סתם לכלוך בפורום!
ציטוט: 

שלום  bent_wordsmith
קודם תדייק - 60 מבוגרים שמשתייכים לקהילה הקינקית של פורטוגל.
ואם אלו היו 600 אז זה היה יותר ראוי לפורום?? 
יפה שאתה גם מחליט באיזה כמות המחקר שווה.
הרעיון כמו בכל דבר, ראה אם יש נקודת התיחסות שנוגעת לך.
לא ראוי ולא מכבד להגיב כך ומאמינה שדווקא אותך .
ממחקר שאני ערכתי... שהשתתף בו "ניק" אחד והתיימרתי מאוד להציג עובדות
על קהילת הבדסמ בארץ - 
הוכח חד משמעי, שהם אינם מפרגנים ואינם פתוחים לקבל את דעתם / פרסומים של אחרים.

ומעניין לעניין באותו בניין (במקרה הזה פורום)

1. המתנה של 6 שנים- אני חיכיתי שנה וחצי - ההמתנה היתה חוסר מידע BDSM  ולכן קודם קראתי המון.

2. 80% מהמפגשים מתקיימים בבית- אכן זה מה שקרה בפועל.

3. 50% מונוגמיים/ 25% מחליפים פרטנרים למטרת בדסמ/ 25% אינם נמצאים בזוגיות מונוגמית.- אני הייתי ב- 50% המונוגמים רוב הזמן. וזאת לאחר שבדקנו גם את האופציה 25% שמחליפים פרטנר למטרת בדסמ - והבנו שמונוגמיה הכי מתאימה לנו.

4. עושים גם סקס רגיל כשזה מגיע להנאה ולסיפוק מיני, - גם אצלי כך, אצל הפרטנר שלי היה קצת אחרת.

5. הכי טובה – הכי נדיר - ישנם פטישים שדורשים מאמץ והתארגנות שונה ולכן התדירות שלהם פחותה.

6. לחצים אישיים הקשורים בהיעדר זקפה או בזקפה חלשה יותר- כלל לא רלוונטיים כשזה מגיע לסשן. "אדם הסובל מבעיות מיניות מסוימות, ירגיש פחות לחוץ או מוטרד מהבעיה שלו מרגע שהוא ישתתף בסשן BDSM", טוענת פסקול. לדבריה, הסיבה לכך היא ש-BDSM לא בהכרח קשור בחדירה, ומאפיין הנאה מאלמנטים אחרים לגמרי.
אכן כן, יש צדק בדבריה.

הכי אמיתית וחשופה שיש - עניתי. 
תיקון קטן: זה באמת 68 לפי המחקר.