שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מיסתוריות

the rain song
לפני 8 שנים • 8 בנוב׳ 2015
the rain song • 8 בנוב׳ 2015
כשגבר מזמין מישהי לחכות לו עם כיסוי עיניים ללא הכרות מוקדמת הוא יודע מי הוא ומה כוונותיו.
הוא יודע שהוא הגון וטוב ואין לו שום כוונות להזיק לאיש. רק להנות ולגרום הנאה.
אשה לעומת זאת מכניסה את עצמה למקום בו היא מאוד פגיעה וזאת ללא שום הכרות עם הגבר.
להגיד- "תסמכי עלי" זה נהדר אבל לא אמור לשכנע.
אם חלילה לאותו גבר יש כוונות זדון וכן קורה משהו לא סימפטי סביר להניח שרוב האנשים יחשבו - איזו פוסטמה, מי מחכה בעיניים מכוסות לגבר זר לגמרי?!

אני חושבת שזה בכלל לא הוגן לבקש דבר כזה.

נכון שהפנטזיה נחמדה וקורצת ועדיין, לי נראה שעדיף להמנע מזה.

דווקא משפטים כמו: "נשלטת אמיתית עושה דברים כאלה" או "את לא מתמסרת" נשמעים לי כמו מישהו שחושב שהתנך של הבדסמ אצלו בידיים.
זה לא לעניין לנפנף בזה כל פעם שנשלטת מנסה להפעיל שיקול דעת כנגד דברי שולט כלשהו.

אני בטוחה שרוב הגברים הגונים מאוד
אני בטוחה שהריגוש עצום (מי שזה הקטע שלו)
ובכל זאת, כיוון שפותחת השרשור שאלה לדעתנו
התשובה שלי היא עדיין - לא מומלץ בכלל.

ואין כאן שום קשר לקורבן וגברים מסוכנים.
Chelsea Rayne​(שולטת)
לפני 8 שנים • 9 בנוב׳ 2015

אני לא יודעת מה איתך

Chelsea Rayne​(שולטת) • 9 בנוב׳ 2015
אבל אני בכלל לא תופסת את מה שתיארת בתור "מיסתורין".
לא לדעת כלום על האדם חוץ מהקול שלו? ועוד לחכות לו עם כיסוי עיניים?
מיסתורין יכול לבוא בשלל צבעים וצורות אבל דרך זו, לא אחת מהן.
את יכולה לקוות כמה שאת רוצה שהוא יהיה עדין והגון אבל בפועל אין לך מושג מה יכול לקרות
וזה כבר לא מסתורין, זה חשש. עניין כזה יכול להסתיים במקרה הטוב בהטרדה.
הרבה שולטים ושולטות באתר הזה לא מבינים דבר בסיסי, שלפני שהם שולטים הם בני אדם.
אז קודם כל תכירי אותו בתור אדם. עזבי את משחקי השליטה בצד.
זה השלב הבא במערכת היחסים , אחרי היכרות בסיסית והכרחית.
ורק אחרי שתסמכי עליו באמת ותדעי מי הוא, אז אפשר לשחק עם המיסתורין. 
NEWPROJECT​(נשלטת)

אני מודה לכולכם על התגובות!!

NEWPROJECT​(נשלטת) • 9 בנוב׳ 2015
לימדתם אותי עוד דבר פהicon_smile.gif
את הקשר איתו סיימתי (כבר בתגובה הראשונה).
אני גם לא מתכוונת להיתפשר על זה בשום צורה שהיא  - גם אם הוא יהיה הכי מדהים בתקשורת הוירטואלית שלנו.

בכל זאת שמחה שהעלתי את הנושא לדיון, אני בטוחה שיש בנות חדשות שנכנסות וחשוב שגם הן ידעו זאת.

מקווה למצוא את מי שיתן לי ביטחון אמיתי להתחלה שלי (ולא להישאר "בתולה" לעוד הרבה זמןicon_smile.gif)

שיהיה לנו יום חמים..
A v​(שולט)

Re: להרגיש בטחון עם השולט

A v​(שולט) • 9 בנוב׳ 2015
Gentlewhip כתב/ה:
יש המון "חברי קהילה" שאינם מבינים עד הסוף את  הענין הזה של שליטה
לדעתי שולט שמזמין אותך בצורה אנונימית מסתורית בעיניים עצומות "לחוות" הוא אדם שצריך להזהר ממנו
הענין בשליטה הוא הכרות עם השולט והרגשת הבטחון שלא יאונה לך רע (חוץ מכאב או השפלה או כל מה שכייף)
כמובן שמי שמרגישה חזקה מספיק ובעלת מוטיבציה מספיק גדולה לחוות חוויה שיכולה להיות מסוכנת (לא בהכרח אגב שכרוך כאן סיכון)אז שיערב לה
לדעתי עדיף להכיר את השולט לראות ולחוש במי מדובר ולהיות בטוחה שלא יאונה לך רע לפעמים הוויתור על החוויה שווה את זה 
בהצלחה ובהנאה
לא יודע למה אני חש שפיטה אצלך. אבל זה שלך.

יצא לי כמה פעמים מפגשים כאלה. שלפני כן רק שוחחנו לא ראינו אחד את השני.

זה מימש לי ולה פנטזיה.

יותר מזה החוויה היא אדירה.

כן. ברור לי שיש סיכון. ברור לי שזה לא מתאים לכל אחד אחת.

אבל תמיד אני ממליץ למי שאני משוחח איתה שאם אחרי כמה דקות היא לא חשה שתוכל לפתח ביטחון שתסיים את השיחה.

בסופו של דבר חלקינו אנשים בוגרים עם נסיון ויכולים לקחת החלטות.
Gentlewhip​(שולט)

היתממות

Gentlewhip​(שולט) • 9 בנוב׳ 2015
אני מבין AV על מה אתה מדבר אבל זו היתממות אתה יודע טוב מאוד על מה מדובר וכמה מסוכנים או חסרי שליטה או מתחזים למיניהם מסתובבים ביננו
עכשיו תחשוב על מישהי שאין לה נסיון ורוצה להכנס לתחום וחושבת לתומה שככה זה צרריך להיות ...... נו באמת .. ואחר כך היא יוצאת עם טראומות וטעם מר מכל הענין
להגישד שאנחנו מבוגרים וזה מממש פנטזיות  זו היתממות
meanien​(שולט)
meanien​(שולט) • 9 בנוב׳ 2015
 מסתוריות היא לא חזות השליטה.
היא יכולה לבוא כחלק מהשלם.לא במובן של את לא תראי ולא תדעי. פגישה עם כיסוי עיניים - יכולה ללכת רק אחרי שעות רבות של שיחות בהן הצלחת להכיר את מי שמולך טוב כולל שיחות טלפון.
לא הייתי ממליץ על פגישה כזו כפגישה ראשונה
בהצלחה
A v​(שולט)

Re: היתממות

A v​(שולט) • 9 בנוב׳ 2015
Gentlewhip כתב/ה:
אני מבין AV על מה אתה מדבר אבל זו היתממות אתה יודע טוב מאוד על מה מדובר וכמה מסוכנים או חסרי שליטה או מתחזים למיניהם מסתובבים ביננו
עכשיו תחשוב על מישהי שאין לה נסיון ורוצה להכנס לתחום וחושבת לתומה שככה זה צרריך להיות ...... נו באמת .. ואחר כך היא יוצאת עם טראומות וטעם מר מכל הענין
להגישד שאנחנו מבוגרים וזה מממש פנטזיות  זו היתממות
תראה מה עשית..
לקחת מכולם את השכל הישר. את החושים. 
ובוא רק אני אתה כאן אף אחד לא רואה.. אתה באמת רוצה לקחת אחריות??? על כולם כאן?

לכל אדם כאן,יש את היכולת לקרוא פרופיל. לקרוא בלוג. לקרוא תגובות בפורום.

ומשם להסיק על האדם איתו הוא יוצר קשר.

יותר מזה. לשאול אחרים. כן בלי להתבייש אני שואל על מי שמעניית אותי.

דקת המבוכה שווה הרבה שקט.

כן כל יום מצטרפים לכאן עשרות מאסטרים.. ילד קורא לעצמו מאסטר כאלה שאתמול גילו שחבל זה קצת יותר מלקשור משהו לגגון

הרכב.. קוראים לעצמם מאסטרים.  אני להבדיל מהרבה אחרים כאן לא מסיר אחריות מנשלטת על הבחירה שלה.

כשנשלטת נופלת לידיים של מישהו מסוכן. אני לא מאשים רק אותו.

והכי גרוע זה אלה שמזהירים מכולם.. גם ככה רוב הבחירות כאן לא נעשות בגלל נסיון יידע יכולת.. אלא נעשותעל סמך דברים אחרים.

אז שאני אקח אחריות? אני בסרט הזה הייתי. לא נכנס שוב.

יותר מזה ידידה טובה שלי נכנסה לקשר עם מישהו לפני כמה חודשים, בתחושה שלי וממה שאני יודע הוא חרא של אדם.(לא בן אדם אפילו)

אז הייתי צריך להזהיר אותה? לא לטעמי. פשוט ניתקתי מגע.

אין ספר חוקים. יש אינטואיציה. יש מחשבה בוגרת. יש נסיון חיים.

צריך להחליט לפי זה יחד עם האינרציה של הקשר.

אל תנסו לכתוב חוקים. אל תנסו להמציא את הגלגל. שפרו אותו.

אין מקרה שדומה לשני.

ושוב היו לי חוויות כאלה והיו פשוט מדהימות.

****ולכל אלה שלא מוצא חן בעיניהם התגובות שלי. לא באדוצות... כאן. 

תגדלו עמוד שידרה.
OMEN{בובת זונה}

כמו לכל מטבע - יש כאן שני צדדים:

OMEN{בובת זונה} • 9 בנוב׳ 2015
חוויתי מספר מפגשים כאלה ומיותר לציין שהחוויה עוצמתית ונשארת איתך להרבה זמן. 
זה לא שזו חזות הבדס"מ, זה לא שזו הדרך היחידה ליצור מסתורין, זה אפילו לא תמיד יוצר מסתורין.... לא תמיד בזה מדובר.
אבל זה מחרמן בטירוף לשני הצדדים, זה סקס מצויין וסשן איכותי.  זו חוויה גדולה ומומלצת למי שמוכן / מוכנה להכנס אליה. 

ברורה לי הרתיעה (שהיא עצמה, אגב, חלק מהעניין במפגש כזה) ,  ובמקביל ברור לי שעוד יהיו לי מפגשים כאלה.  טוב, לא חוכמה, אני מכיר את עצמי, אני יודע שאני לא המפלצת ממנה מפחדים, היא לא יודעת.  זאת הסיבה שבחיים לא "אאלץ" מישהי להגיע למפגש כזה (לא שאני באמת יכול "לאלץ" אותה להגיע למפגש כזה - היא בוחרת לבד, אבל בחיים לא אנסה לאלץ אותה באיומים או הפחדות כמו שתוארו בתגובות לפני). כל המפגשים האלה שחוויתי היו ברצון שני הצדדים לחוות את החוויה.  מי שלא מבין  (ובעיקר לא מבינה) איך זה יכול להיות שאשה תכניס את עצמה לסיטואציה כזאת מתוך חשק ופנטזיה, שוכח ש"בחוץ" לא מבינים אותנו ואת הנטיה שלנו לבדס"מ מתוך מקום טוב ומיני. "בחוץ" לא מבינים למה שמישהי תכניס את עצמה למערכת יחסים כזו או אפילו לסשן שכזה. כל אחד והקינק שלו אז אל תשפטו מישהי שנכנסת לסיטואציה כזו. 
כן צריך להזהיר, צריך ללמד על הסכנות ולספר את סיפורי הזוועות שכולנו מכירים, אבל יש בנות, בדיוק כמו בנים, שסיטואציה כזאת מדליקה אותן.
כל בחורה שהכרתי שנכנסה לסיטואציה כזאת רק צמחה ממנה, אבל שוב - זו לא חוכמה, גם אני צמחתי איתן  icon_smile.gif

יחד עם זאת:
בגלל שהדברים נכתבים פה בפורום שיקראו בו עוד אנשים, חלקם מתחילים ללא ניסיון , שלא לדבר על מתחילות ללא ניסיון חשוב לי להדגיש את מה שאולי נסתר מדברי קודם:  זה מסוכן!!  
זה מסוכן לנשלט/ת - אני לא חושב שצריך להרחיב למה, כבר נאמר פה לא מעט.
זה מסוכן גם לשולט/ת - לא צריך להיות אדם רע כדי להיתפס ככזה במהלך חוויה כזו. חוסר תקשורת או אי הבנה ביניכם עלולים ליצור סיטואציה רעה מאוד לנשלט/ת, שתסתיים לא רק בנזק לנשלטת אלא גם בהסתבכות של השולט.  שולט יקר, גם אתה לא מכיר אותה!  יש לא מעט סיפורים על שולטים שלא זיהו נכון את הגבולות של הנשלטת, או את התגובות שלה, והעניין יצא מכלל שליטה (שוב, לא מרוע. פשוט מטמטום או מאי הבנה).

כמו שכתבתי קודם: אישית אני בטוח שעוד אחווה מפגשים כאלה, הם ממלאים אותי.
אבל אני מודע לאחריות שאני לוקח על עצמי בסיטואציה כזאת. אני מודע לסיכונים ומודע גם לרווח ולהנאה שאני אפיק ממפגש כזה. כך צריכה גם כל אחת שנכנסת לחוויה כזאת. יש הרבה דברים מסוכנים בבדס"מ , החל מדברים שנחשבים "קלים" כמו הצלפות וקשירות אם לא מבוצעות נכון, דרך פרטנרים נוספים שהשולט מחליט לצרף,  ועד דברים שנחשבים יותר אקסטרימים כמו חניקות, מחטים, ועוד...  זה אחד מהם, והתוצאה תלויה הרבה במי הבנאדם שנפלת עליו.

אז כמו לכל מטבע - יש כאן שני צדדים. כמו ש"הוא" כתב כולנו כאן כדי להנות ולחוות, כל אחד בדרך שלו ועם מה שעושה לו את זה.  מצד שני יש את הסקאלה של יותר מסוכן או פחות מסוכן - זה בוודאות ממוקם בקצה של יותר מסוכן.
shaydav​(שולט){TomahDav}
לפני 8 שנים • 10 בנוב׳ 2015

Re: מיסתוריות

shaydav​(שולט){TomahDav} • 10 בנוב׳ 2015
NEWPROJECT כתב/ה:
יש לי שאלה חשובה אני מקווה לקבל תגובות אמיתיות.  
אני בתחילת דרכי, ללא ניסיון, ואני כל הזמן נתקלת פה בשולטים שרוצים להשאיר את המיסתוריות, אז אין תמונה, אין שם, אין טלפון ומצידו את צריכה לשלוח תמונה(לא חושפנית) וידאו חד צדדי בסקייפ והיות חשופה לעניו.. לאחר פרק זמן של התכתבות והתנהלות כזו מובהר לך כי הפגישה הראשונה(במקרה הטוב) היא עם כיסוי עיניים, את לא מכירה את הבן אדם, אין לך פרטים עליו כי הוא רוצה להישאר מיסתורי השיחות טובות והתחושה מעולה ואת כל כך רוצה להיפגש, להריח, להרגיש לחוות...אבל אז מגיעות החששות...אולי הוא יעשה משהו שאני לא יודעת עליו כמו לצלם? אולי אני אצא מרוסקת? פגועה? מה עושים? איך אני יכולה לחוות את זה בצורה טובה עם ביטחון שהכל יהיה בסדר גם שאין לי שום דבר?
אני פה דיי הרבה זמן, ולא! פשוט לא. אם את לא מרגישה בטוחה, תשאירי את זה באתר, אפילו סקייפ חד צידי זה לא מקובל. מי שפוחד להחשף אפילו לפני הפגישה במקרה הטוב בוגד ובמקרה הרע פשוט לא רוצה שתוכלי לזהותו במסדר זיהוי. ופגישה ראשונה בכיסוי עניים? לא... פשוט לא.
Firebird
לפני 8 שנים • 5 בדצמ׳ 2015

נשלטות חדשות אל תתחילו קשר בלי שאתן יודעות בדיוק מיהו השולט

Firebird • 5 בדצמ׳ 2015
הסתרת פרטים איננה מסתוריות...היא בעיקרה סימן של חוסר יושר.
לטעמי לא יתכן מצב בו נשלטת או נשלט לא ידעו מי השולט שלהם. מחובתו לדאוג שהם ידעו עליו את כל הפרטים הדרושים כדי שיוכלו להאמין בו ולסמוך עליו גם אם הם לא מבינים או שאינם יודעים מה עליהם לעשות. אתה כשולט נדרש גם לצדדים הללו ומחובתך ליצור את האמון והאמינות, וזו האחריות המלאה של השולט. על הנשלט לדעת את שמו האמיתי, את מצבו המשפחתי, מספר הטלפון שלו ואת כל שאר הפרטים הנדרשים של השולט.
את המסתוריות אפשר לייצר בהרבה מאוד דרכים ושיטות נפלאות וחשוב שלא להתבלבל בין המושגים.
ישנם שולטים שמקפידים לשמור את עצמם או את זהותם האמיתית בעמימות באמתלא של מסתורין או של צרכי שליטה...ובמצב כזה מומלץ מאוד לנשלטת שלא להתחיל את הקשר.