אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פניה לנשלטות בעיקר

הדרך הקשה
לפני 8 שנים • 10 בנוב׳ 2015

אין שום קשר בין מה שאמרת לנאמנות

הדרך הקשה • 10 בנוב׳ 2015
גילוי נאות,אני פוליאמורי.
כשאת לא בוטחת בגבר שלך וזה לא משנה אם הוא יהיה פוליגמי, פוליאמורי או מונוגמי - זאתי הבעיה שלך, לא הבעיה שלו איתך ובכל זאת, יש דרכים להתמודד עם זה ולשפר את חוויית המשתמש אבל אם האגו אצלך חזק מההגיון והאהבה אז שום דבר לא יעבוש ממילא
אביגיל הכרמלית

צודקת

אביגיל הכרמלית • 10 בנוב׳ 2015
סירופ כתב/ה:
בכמה שזה נשמע קלישאי, בהן צדק שזו אמת" שכאשר הדברים

נעשים באופן שקוף , בתקשורת טובה, כאשר מעל הכל יש את המטריה של " אני יודעת שהוא איתי

ושאני שלו, ושהוא מעונין שככה ישארו הדברים"

אז לא רק שאין כאב, יש התרגשות נעימה משותפת.
צדקה הסירופ, נבונה, ניסוח מדוייק,      אדוני הנוכחי נכון לשתף עוד גבר כדי להגשים לי פנטזיות ולמלא את הצרכים שלי ויש בזה פתיחות, נדיבות, תעוזה ויצירתיות
בלוסום​(לא בעסק)

Re: אין שום קשר בין מה שאמרת לנאמנות

בלוסום​(לא בעסק) • 10 בנוב׳ 2015
הדרך הקשה כתב/ה:
כשאת לא בוטחת בגבר שלך וזה לא משנה אם הוא יהיה פוליגמי, פוליאמורי או מונוגמי - זאתי הבעיה שלך, לא הבעיה שלו איתך ובכל זאת, יש דרכים להתמודד עם זה ולשפר את חוויית המשתמש אבל אם האגו אצלך חזק מההגיון והאהבה אז שום דבר לא יעבוש ממילא

הבעיה שלה?... הבעיה היא בהתנהגות ולא בתגובה אליה במקרה הזה.
Discipline
לפני 8 שנים • 11 בנוב׳ 2015

Discipline • 11 בנוב׳ 2015
הדרך הקשה כתב/ה:
אתה כל כך שטחי.

הבעיה של רוב הבנות לא מתחילה ב"לא בוטחת" ובטח לא ב"האגו אצלך חזק מההגיון והאהבה" (המניפולציות הזולות האלו באמת עובדות לך ?), הקושי מגיע מהמקומות הכי עמוקים שההגיון לא תמיד קשור אליהם. מחרדות נטישה קשים, מנסיון עבר רע, מהעובדה הפשוטה שהן מסתכלות סביבן והן רואות שאין הרבה מערכות יחסים שגם ככה, בלי פוליגמיה, מחזיקות הרבה זמן.
אולי זה בגלל שאתה צעיר ולכן לא רואה את זה אבל הבנות כאן מתמסרות, נחשפות רגשית עד עמקי נשמתן ומורידות כל מעטה של הגנה מול הגבר השולט שלהן ולכן הן נמצאות במקום מאוד פגיע ורגיש כשהגבר שמולן הוא סוג של עוגן ואי של יציבות ובטחון שמאפשר להן את זה. כשנדמה להן במצב הזה, שהעוגן הזה מתנדנד או עומד להקרע או שהן עומדות לאבד אותו (ולא משנה אם התחושה הזו קשורה למציאות או לא) זה מבהיל אותן, מכניס אותן לחרדות ואובססיות וזה טבעי.

אני יכול להבין את הרצון שלך לפוליגמיה. זה כיף, מהנה ואתה המלך אבל לפעמים, אם יש שם מישהי שחשובה לך ואתה רוצה אותה בריאה ומאושרת, אולי כדאי שתוותר עבורה על עוד סיבוב קטן של האגו טריפ שלך.
King of Hearts
לפני 8 שנים • 12 בנוב׳ 2015

בעיקר

King of Hearts • 12 בנוב׳ 2015
כי גברים מאוד מפחדים, וחלק בכלל אינם יכולים לקיים , מאינטימיוטת.
הדרך הכי קלה  והבטוחה "לדלל" את האינטימיות זה ריבוי מערכות יחסים.
(הם בדרך כלל יקראו להתנהגות הזו בשמות והגדרות שיסתירו את הסיבה )

שומרת נפשה תתרחק. ואם אילפו אותה שבדסמ אינו כולל אינטימיות, ואז כדאי שתברח על נפשה.
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t}
לפני 8 שנים • 13 בנוב׳ 2015

Luna Sol​(נשלטת){Loki the t} • 13 בנוב׳ 2015
Discipline כתב/ה:
הדרך הקשה כתב/ה:
אתה כל כך שטחי.

הבעיה של רוב הבנות לא מתחילה ב"לא בוטחת" ובטח לא ב"האגו אצלך חזק מההגיון והאהבה" (המניפולציות הזולות האלו באמת עובדות לך ?), הקושי מגיע מהמקומות הכי עמוקים שההגיון לא תמיד קשור אליהם. מחרדות נטישה קשים, מנסיון עבר רע, מהעובדה הפשוטה שהן מסתכלות סביבן והן רואות שאין הרבה מערכות יחסים שגם ככה, בלי פוליגמיה, מחזיקות הרבה זמן.
אולי זה בגלל שאתה צעיר ולכן לא רואה את זה אבל הבנות כאן מתמסרות, נחשפות רגשית עד עמקי נשמתן ומורידות כל מעטה של הגנה מול הגבר השולט שלהן ולכן הן נמצאות במקום מאוד פגיע ורגיש כשהגבר שמולן הוא סוג של עוגן ואי של יציבות ובטחון שמאפשר להן את זה. כשנדמה להן במצב הזה, שהעוגן הזה מתנדנד או עומד להקרע או שהן עומדות לאבד אותו (ולא משנה אם התחושה הזו קשורה למציאות או לא) זה מבהיל אותן, מכניס אותן לחרדות ואובססיות וזה טבעי.

אני יכול להבין את הרצון שלך לפוליגמיה. זה כיף, מהנה ואתה המלך אבל לפעמים, אם יש שם מישהי שחשובה לך ואתה רוצה אותה בריאה ומאושרת, אולי כדאי שתוותר עבורה על עוד סיבוב קטן של האגו טריפ שלך.

רק הבעיה עם מה שכתבת זה המסקנה שלך שהוא פוליגמי כאשר הוא כתב בפירוש שהוא פוליאמורי, כלומר, מערכת יחסים שבה יש ריבוי אהבות לשני הצדדים (דרך קשה, תקן אותי אם אני טועה).
יש אנשים שנכנסים למערכת יחסים פוליגמית מרצון חופשי וממקום בריא, לא כולם עושים את זה כי הן לא יציבות וכי זה מהווה עבורן עוגן או יציבות.
להגיד משהו כזה מכליל לא שונה מאנשים שמכלילים ואומרים שכל מי שנכנס לבדסמ בהכרח עבר התעללות כלשהי שגרמה לו להיות "חולה נפש" ו"לאהוב שמרביצים לו".
*כל זה לא סותר שקיימים אנשים שנכנסים למערכות יחסים מהסוג הזה מהסיבות הלא נכונות ושמזיקים לעצמם
אנימה
לפני 8 שנים • 13 בנוב׳ 2015
אנימה • 13 בנוב׳ 2015
גברים אוהבים ריבוי נשים בלי קשר לכלום ובבדסמ יש תרוץ מאוד נוח: אני דום...
אביגיל הכרמלית
לפני 8 שנים • 14 בנוב׳ 2015

הצד השני של זה

אביגיל הכרמלית • 14 בנוב׳ 2015
  אנימה,

זה נכון שבדסמ מאפשר לאדונים ריבוי נשים, ולגיטימציה להציג זאת כעובדה שאינה פתוחה למו"מ

בפני הסאביות

אבל

בדסמ, מאפשר לי כסאבית, לחיות עם זה ...פחות או יותר... בשלום

בשלום עם עצמי ובשלום איתו.

כי אם הוא ניחן ביכולת לנהל אותי רגשית, (ממקום של חיבה, אחריות, אכפתיות ודאגה לשלומי).

אם יש לו את הכח לארוז ולמסגר לי רעיונות והתנסויות חדשות (ויש לו)

אז גם את זה אני יכולה להכיל ולעכל וזה עשוי להיות אפילו.... טעים.
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 8 שנים • 14 בנוב׳ 2015

מונוגמית בנשמה

בלוסום​(לא בעסק) • 14 בנוב׳ 2015
בעיני מערכת היחסים הרצינית שאני מתכוונת לנהל
לא יכולה להכיל שותפות או שותפים אחרים קבועים.
גם האדנות שלו לא תהווה תירוץ מספיק טוב.
אם אתה פולי זה בסדר, רק שאתה לא תהיה האדון שלי.
אולי מקסימום יזיז, אבל בטח שלא אדון ושולט ובן זוג שלי.
אישית אני רק נפגעתי ממע' יחסים שכאלו,
כי בסופו של יום תמיד יש מישהי שיוצאת מתוסכלת
ולא מקבלת את כל מה שהיא צריכה.
מנטה וניל
לפני 8 שנים • 10 בדצמ׳ 2015

מנטה וניל • 10 בדצמ׳ 2015
Discipline כתב/ה:
הדרך הקשה כתב/ה:
אתה כל כך שטחי.

Couldn't say it better myself!!