סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שליטה בחיי נישואים

קצפת
לפני 8 שנים • 14 בנוב׳ 2015

שליטה בחיי נישואים

קצפת • 14 בנוב׳ 2015
אשמח לשתף וגם לשמוע חויות , תהיות, מחשבות וכו מחייהם של זוגות נשואים המקיימים קשר של שליטה. אולי יהיו כמה דברים שבעזרתכם יעלו למודעות .  
נשוי חתיך מתחלף
לפני 8 שנים • 18 בנוב׳ 2015

מאד בעייתי

נשוי חתיך מתחלף • 18 בנוב׳ 2015
מנסיון רציני בנושא, זה מאד בעייתי, ואסביר:

הצד השני הוא בדרך כלל וואנילי, ואם הוא/היא לא פתוחים לרעיונות חדשים שממש גובלים בשינוי תודעתי, יהיה לך קשה. בן הזוג חייב להיות אדם שקצת מחובר לנושא, שראית פעם שהוא מתחבר לנושא, שיש בו טיפ טיפה של רצון לשלוט, ואז את יכולה לנסות לדובב אותו. אם את רואה שהוא לא בעניין, תהיי רגועה, אל תתבאסי (כי זה מבאס) ואל תפתחי אשליות על זה שיום אחד הוא ישלוט בך ביד רמה ומתוך רצון אמיתי לזה.
אם הוא מוכן לנסות אבל לא מתחבר לזה מאד, תבקשי ממנו לשחק שולט, להיכנס לתפקיד. אמנם זה לא אידיאלי, אבל זה מה יש לך בבית, ועם זה צריך לנסות לנצח. אם הוא זורם וניכנס לתפקיד, גם אם לא ממש בא לו על זה, זה נחמד, והוא יכול ללמוד ולהשתפר בשבילך (וכאן צריך לציין שהוא צריך להיות אדם שרוצה לספק, כי ההנאה היא למעשה שלך). האבסורד הוא שהוא כשולט אמור ליהנות מזה, ובפועל את כנשלטת זאת שנהנית, ואת זה קשה מאד לוואנילים (ולרוב האנשים) להבין - היפוך ההנאות, נקרא לזה, המנוצלת נהנית יותר מהמנוצל, זה ממש לא ברור להם, ממש כאוס תודעתי מבחינתםicon_smile.gif
אם בסופו של דבר את מבינה שהוא לא בעניין ולא בא לו להיכנס לעניין והוא רק ממתין שזה "יעבור" לך, כלומר, הוא חי בסרט והכחשה, ואז את תצטרכי ללכת ל"תוכנית ב", שהיא למעשה חיפוש פרטנר מתאים לזה מקרב ציבור האנשים החביבים באתר הזה.
קצפת
קצפת • 18 בנוב׳ 2015
תודה כל התגובה. אולי הבנת מתוך דברי שאני מחפשת שולט ולא מצליח לי...אז זה לא המצב. המצב הוא שאני נמשכת לשליטה כוחנית במיטה ובעלי בכלל פטישיסט. אוהב מחוכים ביריות עקבים וכו. ואני מאוד רוצה לספק אבל לא מחוברת לכך מהיסוד. זה אהבה שלו. ועם כל הכבוד לרצון לספק זה לא יוצא אמיתי. ויש הרבה חיכוכים על הרקע הזה
Slag

אצלנו זה בא טבעי

Slag • 18 בנוב׳ 2015
באהבה אין גבולות במיוחד במין בסקס במיטה 
ובטח ובטח כאשר אתה מאוהב ופתוח עם בן ואו בת הזוג ככה שהכל על השולחן .
לפי מה שכתבת בעלך סומך עלייך בוטח בך 
ופתוח איתך  במאה אחוז,מרגיש לו טבעי.
LatexKing
LatexKing • 18 בנוב׳ 2015
אני מאמין שיש נטייה לחשוב יותר מדי על דברים.
אם את יודעת שמשהו פשוט כמו להתלבש "קינקי" עושה לו כ"כ טוב, למה לא פשוט לעשות את זה ולשמח אותו, גם אם זה לא ממש הקטע שלך.
זו המקבילה לכך שתתאמצי להכין לו חריימה כשאת בכלל אוהבת גפילטה. למה? פשוט כי זה משמח אותו.
כשבן הזוג מזהה נתינה כזאת, גדלה מאוד המוטיבציה שלו "לתת בחזרה" ולעשות לך מה שמשמח אותך, גם אם זה לא ממש הקטע שלו.
ככה מתחילים מעגל עם היזון חוזר חיובי, שרק עולה ופורח. 
תוצר לוואי שהפתיע אותי פעם אחר פעם במצבים דומים, הוא שבתהליך טבעי שלא לגמרי ברור לי, האושר של בן הזוג מקינק הופך מדבק,
ופתאום מגלים שגם את/ה מתחרמן מאותם דברים שרק לפני זמן לא ארוך נראו מוזרים/משעממים. זה כמובן אף פעם לא יהיה בעוצמה של
בעל הפטיש או הסטיה המקורית, אבל ממרחק של שנים תתפלאי שתצטרכי לחפור חזק בשביל להיזכר אם קינק כזה או אחר היה במקור שלך או של בן הזוג...

אם נמנעים ממאמצי נתינה כאלה ההיזון החוזר הוא שלילי ומהר מאוד מגיעים למקומות רעים,
של תסכול, אכזבה וריחוק.

בהצלחה,
LK
    התגובה האהובה בשרשור
קצפת
לפני 8 שנים • 19 בנוב׳ 2015
קצפת • 19 בנוב׳ 2015
חלילה להימנע. הכל עניין של מינונים. בכל מקרה ולאור מה שניסיתי כבר, כנראה קשה לספק מישהו שזה צורך שנולד בנפש שלו...
Slag
לפני 8 שנים • 19 בנוב׳ 2015

קצפת

Slag • 19 בנוב׳ 2015
מדברייך ניתן להבין שאת תולה איזו שהיא אשמה בבן אדם גלוי חופשי ופתוח כמו ספר 
איתך. לא נראה לנו שהבעיה נעוצה בו...
loky
לפני 8 שנים • 21 בנוב׳ 2015
loky • 21 בנוב׳ 2015
אני מבין שמשהו לא עובד בינך לבין בעלך, במיוחד בנושא המיני. אני לא מתיימר להבין מה בדיוק קורה ביניכם, אבל מהמשפט האחרון שלך נדמה שאת מוצאת את הצרכים של בעלך בלתי-אפשריים ואמנם תולה בו סוג של אשמה במצבכם. קשה מאוד לפתור בעיות זוגיות בדרך כזו.

אין שום סיבה בעולם שתעשי משהו שלא מתאים לך. אם את לא מתחברת לפטישיזם של בעלך אז אל תהי שם. אבל באופן טבעי קשה להסתדר יחד כשאחד "לא מתאים" לשני.
לדעתי אין צרכים בלתי-אפשריים, יש רק אי-התאמה או אי-רצון. אם הרצון קיים בך כדאי שתדברו ותנסו להבין זה את זו טוב יותר.

אני מתחבר מאוד לדברים של LatexKing. פרגון הדדי, פתיחות וניסיון לספק את הצרכים אחד של השני חשובים מאוד לזוגיות. זו בעצם אהבה, לא? 
המיניות שלי היום היא מראה למיניות של הנשים שאהבתי בחיים שלי לא פחות מאשר היא משהו של עצמי.
CERN
לפני 8 שנים • 11 במרץ 2016
CERN • 11 במרץ 2016
אמנם עברו 3 חודשים אבל נגע בי הנושא הזה. הצורך להפתח ולפרגן לבן הזוג הוא נכון וחשוב אבל תזכרו שמדובר פה בסקס, ואם ללכת לדוגמת תבשיל הדג למעלה, זה דבר אחד להכין לבן הזוג שלך חריימה למרות שאתה אוהב גפילטע, ודבר אחר לגמרי להכין לבן הזוג שלך חריימה כשאתה בעצם אלרגי בצורה קשה לדגים.     לא שמתי לב אם נאמר פה במפורש או לא אבל נראה לי שזו לא סיטואציה שבה הפטיש של הבעל סתם לא זהה לפטיש שלה אלא מצב שבו זה מכבה אותה.
CERN
לפני 8 שנים • 11 במרץ 2016
CERN • 11 במרץ 2016
אמנם עברו 3 חודשים אבל נגע בי הנושא הזה. הצורך להפתח ולפרגן לבן הזוג הוא נכון וחשוב אבל תזכרו שמדובר פה בסקס, ואם ללכת לדוגמת תבשיל הדג למעלה, זה דבר אחד להכין לבן הזוג שלך חריימה למרות שאתה אוהב גפילטע, ודבר אחר לגמרי להכין לבן הזוג שלך חריימה כשאתה בעצם אלרגי בצורה קשה לדגים.     לא שמתי לב אם נאמר פה במפורש או לא אבל נראה לי שזו לא סיטואציה שבה הפטיש של הבעל סתם לא זהה לפטיש שלה אלא מצב שבו זה מכבה אותה.