צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

לפתח תלות למלכה וחרדות נטישה...

חבר כנסת צייתן
לפני 8 שנים • 3 בדצמ׳ 2015

לפתח תלות למלכה וחרדות נטישה...

חבר כנסת צייתן • 3 בדצמ׳ 2015
בן 24 היא 21 נמצא בקשר מלכה - נשלט לא הרבה זמן... אבל אני מרגיש שאני פיתחתי אלייה תלות קיצונית. אני חושב עליה במהלך כל היום התמונה שלה נמצאת אצלי בפרופיל בוואטצפ וברקע של הפלאפון, תליתי תמונה שלה מול עייני בחדר. אני נוהג להתפלל אלייה 3 פעמים ביום. אני טוטאלי מוחלט שלא אוכל או שותה ללא האישור שלה. אני מחמיא לה בלי סוף... סוגד ומעריץ אותה היא יותר מאלוהים בשבילי... אבל אני בחרדות, אני מרגיש שאני לא מקבל ממנה מספיק צומת לב. בוואטצפ לפעמים היא קוראת את ההודעות ועונה אחרי מספר שעות (אם בכלל) ... אני מפחד שיימאס לה ממני... אני מפחד להינטש על ידה. היא הכל בשבילי פיתחתי כלפיה יחסי תלות כ"כ חזקים שמכל הודעה או שלה או צלצול שלה אני מתרגש זה מה שמניע אותי בחיים לשרת אותה! כן אולי זה קיצוני אבל זה מה שרציתי רציתי שזו תהיה שליטה טהורה עבדות מאה אחוז אורך חיים. להתמסר עד הסוף ללא גבולות. להיות אמיתי ללא שום מסכות. לא אשקר כולי חששות מנטישה ... אשמח לדעת אם ישנם עבדים כמוני בסיטואציה דומה ומה עושים במצב כזה.... תגובות רציניות בלבד בבקשה מאוד חשוב לי.
לאפהיותר
לפני 8 שנים • 4 בדצמ׳ 2015

תדבר איתה על זה.

לאפהיותר • 4 בדצמ׳ 2015
לדעתי קשר ככלל וקשר שכולל bdsm בפרט מחייב תקשורת מלאה וביטחון מוחלט.
לכן לדעתי כדאי שתדבר עם המלכה שלך מחוץ לסשן ותסביר לה את המצב.

בלי קשר לכל זה, אני חושב שמה שאתה עושה לעצמך הוא לא בריא לחלוטין, אמנם אתה עבד אבל אמור להיות לך חיים גם מעבר לכך.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 4 בדצמ׳ 2015
זה כבר לא קשור לקשר שולטת-נשלט. שיחה איתה לא תעזור, זה משהו אישיותי. מי שיכול לעזור לך זה בעל מקצוע, לא שולטת.
שיקי​(נשלט)

נשמע ממש לא טוב.

שיקי​(נשלט) • 4 בדצמ׳ 2015
תראה, המון אנשים נשלטים (לרבות הח"מ) היו בתוך קשר שליטה, אפילו קשר שליטה מאוד אינטנסיבי - אבל מה שאתה מתאר הוא משהו הרבה יותר קיצוני, ואני חושב שלא כל כך בריא ואני חושב שהוא חורג מקשר שליטה שפוי (למען הסר ספק, אני לא טוען ואפילו לא רומז חלילה שאתה לא שפוי  - זו צורת התבטאות).

מעבר לכך שאתה נתון בתוך בעיה קשה שמשפיעה לך על חיי היומיום שלך ומזיקה לך בחיים הפרטיים והעסקיים, אתה גם מטיל אחריות כל כך כבדה על בחורה צעירה בת 21 - ואין זה משנה אם היא שולטת, או נשלטת או ונילית, היא בכל זאת בת 21, וככל שתהיה בוגרת אתה לא יכול להטיל על כתפיה הצעירות אחריות כל כך כבדה לתלות כזו שלך אין לה ולא יכולים להיות לה את הכלים להתמודד עם אחריות כזו - אני מבטיח לך שגם שולטות בוגרות ומנוסות יותר עלולות לא לעמוד בלחץ הנפשי של קשר כזה, שעשוי להסתיים אפילו רק מהסיבה הזו.

אנשים פה הציעו לך ללכת לטיפול פסיכולוגי - אני חושב שזה הכיוון הכי מומלץ לך בשלב הזה - כי תלות כמו שאתה פיתחת עלולה להיות הרסנית בשלבים מתקדמים יותר ולמיטב זיכרוני כבר קרו פה לפחות שני מקרים של בחורים שהתאבדו בגלל קשרים דומים.

מה שכתבת זו קריאה לעזרה מעין אור אדום שצריך לזהות ולטפל בו מהר ככל האפשר, אתה לא תוכל לקבל פיתרון פה בפורום, כי אף אחד לא מכיר אותך טוב מספיק כדי לסייע לך בעניין, אבל לפחות תוכל לקבל אינדיקציה שמה שאתה חש הוא קיצוני מדי עבור קשר שליטה - ולא משנה מאיזה סוג.

אל תיקח את ההפניה לפסיכולוג כמשהו רע, להפך - יש אנשים שטיפול כזה יכול להציל להם את החיים - מה יש לך להפסיד, לך לטיפול, הכי הרבה שתפסיד זה קצת כסף (בחוגים לפסיכולוגיה ועבודה סוציאלית זה סוג של חובה לעבור טיפול פסיכולוגי אפילו אם אתה בטוח שאין לך צורך בכך).

אני לא כותב הרבה בפורום בימים אלו, אבל מצאתי לנכון לכתוב פה, כי הרגשתי שההודעה שאתה כתבת היא חשובה, מעין קריאה לעזרה, אז מאחר ואני לא מכיר אותך, הדרך היחידה שלי לסייע לך היא כפי שפרטתי לעיל.

בהצלחה! והכי חשוב בלי לעשות שום דבר קיצוני. 
    התגובה האהובה בשרשור
חבר כנסת צייתן

שיקי אלפי תודות באמת!

חבר כנסת צייתן • 4 בדצמ׳ 2015
תודה על הזמן שלך ועל הניסיון לעזור לי... אשקול באמת ללכת לטיפול. ללא ספק זו קריאת מצוקה. 
שלגי
שלגי • 4 בדצמ׳ 2015
אני מצטרפת למה שכתב שיקי החכם.והמודעות שלך לזה שיש בעיה - זה חמישים אחוזים מהפתרון.
לך לאיש מקצוע , ולאחד כזה שהוא מספיק מנוסה ופתוח
חבר כנסת צייתן
לפני 8 שנים • 6 בדצמ׳ 2015
חבר כנסת צייתן • 6 בדצמ׳ 2015
נגמר נפרדתי ממנה... כרגע מתגבר על הכאב הנפשי... מקווה לעבור את זה בשקט (: תודה לכולם
מעוך​(נשלט)
לפני 8 שנים • 6 בדצמ׳ 2015
מעוך​(נשלט) • 6 בדצמ׳ 2015
תהיה חזק אחי אנחנו איתך, הצעה שלי: כמו שבכל דבר יש צד רע יש גם צד טוב - תנסה להסתכל על מה שיצא לך טוב מזה וגם מה שיצא לך טוב מכך שאתה ממשיך הלאה בחייך
המלכהx​(שולטת)
לפני 8 שנים • 8 בדצמ׳ 2015

פתרון!!!

המלכהx​(שולטת) • 8 בדצמ׳ 2015
למה להיפרד ממנה? במה זה טוב? חוץ מזה שזה מזוכיסטי לגמרי?
למה לתלות את האשמה עליה?
האם זה מה שיפתור את הבעיה?
מה יקרה במערכת יחסים הבאה?

הצעה קטנה וידידותית...ולא אני לא עושה את זה הרבה. דבר איתי בפרטי...יש לי פתרון עבורך.
אביגיל הכרמלית
לפני 8 שנים • 9 בדצמ׳ 2015

כוח

אביגיל הכרמלית • 9 בדצמ׳ 2015
תחזיק מעמד, תנשום עמוק, הרבה ספורט, חברים, קריאה, קולנוע,  להיות עייף לקראת השינה. זה עובר, יהיה בסדר.