צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סגנונות שליטה

Firebird
לפני 8 שנים • 10 בדצמ׳ 2015

סגנונות שליטה

Firebird • 10 בדצמ׳ 2015
ישנן אפשרויות רבות לשלוט בבן או בבת הזוג...כל שולט מסגל לעצמו את הסגנון המתאים לו שמספק אותו ואשר מתאים אליו ביותר.

שאלה לא פשוטה שמדי פעם שולטים מתחבטים בה היא האם על שולט לדבוק בסגנון שליטה אחד אשר נובע ממנו באופן טבעי או שעליו להכיר ולדעת סגנונות נוספים ולהתאים את התנהגותו לנשלטת, לסיטואציה ולעוד גורמים נוספים המעורבים בתהליך שבינו לבין הנשלטת...או שאולי אם השולט נתקל במצב שבו נשלטת מסוימת איננה תואמת את סגנון השליטה שלו, שלא יקבל אותה על מנת למנוע תהליך לא נכון בינו לבינה.

אשמח לשמוע דעות של שולטים/ות ונשלטות/ים.
' ' ' '
לפני 8 שנים • 10 בדצמ׳ 2015

השליטה כמו שאני חווה אותה

' ' ' ' • 10 בדצמ׳ 2015
אני מכיר סגנון אחד והוא הסגנון שאיתו אני שולט...אני חושב שמצב שבו השולט נתקל בנשלטת שאיננה מתחברת לסגנון שלו סביר להניח שלא יתפתח קשר רציני והם יפרדו. לטעמי, יהיה קשה ואולי אפילו בלתי אפשרי לשנות את סגנון השליטה שכן הוא מאוד תלוי וקשור למבנה האישיות והניסיון של השולט ואני חושב שבמקרה כזה הייתי מסיים את הקשר.
סוררת בשקט​(אחרת)
לפני 8 שנים • 11 בדצמ׳ 2015
סוררת בשקט​(אחרת) • 11 בדצמ׳ 2015
בעיני, השולט לא אמור להתאים את סגנון שליטתו לנשלטת, כשהם כבר במערכת של שולט ונשלטת. אני מניחה שאם נשלטת זקוקה ל"סגנון שליטה" מסויים וזה מה שהיא מחפשת, זה מה שחשוב לה וזה מה שיקבע, אז מראש לא צריכה להיכנס למערכת שלא תעניק לה את מה שהיא צריכה. אבל ברוב המקרים שאני מכירה/ נתקלתי בהם, מה שחשוב לנשלטת אלה אישיות השולט ו/או עצם העובדה שהיא רוצה "לאבד שליטה"- לתת למישהו אחר להחליט איך לשלוט בה. 
וברור שאם זו מערכת יחסים לאורך זמן והם רוצים בכך, הם ימצאו את המקום שעושה טוב לשניהם. 
כמובן, אם זו אינה מערכת יחסים, אלא זה הוגדר כמפגש לסשן/ כמה בלבד- אין מה לדבר על להתגמש, אלא לחפש מי שיספק/ תספק את מה שאתה מחפש. 
ראש השבט​(שולט)

תלוי בנשלטת..

ראש השבט​(שולט) • 11 בדצמ׳ 2015
אני  עושה בה כרצוני..  זה כל העניין.. אבל. .. תלוי בה.

אם היא מתנחלת ימנית ההצלפה עליה תהיה מימין לשמאל..אולי בקריאת אלללה הואכבר..
 היא היא סמולנית. אזי הצלפה תגיע משמאל לימין..בתוספת קריאה עם כל הצלפה.."בשם האל האדמה והמדינה.."
                   צריך לכבד דעות פוליטיות  מכל סוג גם בסשן..
                                                   במשך הסשן כולו   תהיה  רק דעתי ורק רצוני מה שיוביל ויקבע.....
           חובתי רק להקפיד למנוע פגיעה בה..  ולא משנה מה דיעותיה הפוליטיות..
    התגובה האהובה בשרשור
Firebird
Firebird • 11 בדצמ׳ 2015
אני מוביל את הקשר בהתאם לרצוני ולמה שאני רוצה. מעבר לכך שולט לטעמי נדרש קודם כל לשלוט על עצמו ורק אחר כך על הנשלטת שלו. לכן יתכנו מצבים בהם אתה "מוותר" על משהו שאתה רוצה לעשות גם אם הוא בתוך הגבולות המוגדרים ומשנה מעט וכך אתה יכול לגרום לסיטואציה טובה יותר ולהפוך את הקשר בינכם לחזק יותר ועמוק יותר. בדרך הזו בהמשך היא תרצה שאתה תעשה את מה שלכאורה ויתרת עליו...
FIRST OF ALL​(נשלטת){הודיביטי}

איך אמרו חז"ל?

צריך שניים לטנגו.
בד"כ יש אופן שליטה אחד,  אך במהלך הזמן עושים את הפיינאל טיונינג, כפי שלכל אחד מאיתנו יש אופי מסויים שמתגמש מדי פעם, בסיטואציות מסויימות.
הגמישות הזו צריכה להגיע משני הצדיים.
ואם זה לא מצליח, אין התאמה ואין טעם להמשיך.
הדרך הקשה

הרבה תגובות טובות

הדרך הקשה • 11 בדצמ׳ 2015
לסיכום, מפתח טוב הוא מפתח מאסטר, פותח את כל המנעולים והשאר נתון לפרשנות.
זקוקה לשולט​(נשלטת)

הבעייה איננה סגנון בכלל

זקוקה לשולט​(נשלטת) • 11 בדצמ׳ 2015
כולכם מדברים כאן על סגנון...העניין הוא שרוב השולטים כאן אין להם סגנון בכלל...בזמן הקצר שאני כאן בכלוב פנו אלי מאות גברים שקוראים לעצמם שולטים בסגנון מאוד בוטה ולא נעים. עם בודדים שפנו באופן סביר וניהלתי איתם התכתבות קצרה היא היתה מאוד לוחצת ודוחפת לכיוון פגישה מיידית. אף אחד לא התייחס אלי כבן אדם או אשה אלא כנשלטת כלבה או זונה. הבעייה אינה הסגנון השליטה אלא סגנון והתנהגות בסיסית בכלל...
סוררת בשקט​(אחרת)
לפני 8 שנים • 12 בדצמ׳ 2015
סוררת בשקט​(אחרת) • 12 בדצמ׳ 2015
"זקוקה לשולט(נשלטת):העניין הוא שרוב השולטים כאן אין להם סגנון בכלל...
בזמן הקצר שאני כאן...
הבעייה אינה הסגנון השליטה אלא סגנון והתנהגות בסיסית בכלל..."

את מתלוננת על התנהגות בסיסית וחוסר כבוד, ועושה די אותו הדבר. מכלילה ומעליבה את "רוב השולטים". וכל זאת על בסיס זמנך הקצר כאן. 
אני יודעת שההתחלה בכלוב היא קשה, גם אם מלהיבה מעט בשל מאות הפניות לכל אישה חדשה שנרשמת ללא הבדלי גיל, סטטוס משפחתי או תפקיד בדס"מי שהינה חושקת בו. 
אבל עדיין אפשרי, עם השקעת זמן מינימלית, להבדיל בין ילדים נלהבים ו/או סתם חרמנים שמנצלים או לפחות מנסים לנצל את אתר, כדי למצוא זיון או אוננות וירטואלית, בדומה לתפוז,  ג'יי דייט או כל אתר וצ'אט המאפשרים זאת, לבין אנשים ששליטה אומרת להם מעט יותר מזה. 
מה שאני אומרת בעצם, שיש כאן גם שולטים נפלאים, שיודעים לשלוט בעצמם, גם אנשים נפלאים, גם אם בתור שולטים הם בינוניים, וגם חלאות.  
כמו שבעולם בחוץ את לא אומרת שכל הגברים הם חראות, לפחות כך אני מקווה, כך גם כאן קחי לך זמן לסנן, להכיר, לבחור, להבין. 
בהצלחה.