בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פניה לנשלטות בעיקר

אנימה
לפני 8 שנים • 12 בדצמ׳ 2015

Re: הצד השני של זה

אנימה • 12 בדצמ׳ 2015
אביגיל הכרמלית כתב/ה:
  אנימה,

זה נכון שבדסמ מאפשר לאדונים ריבוי נשים, ולגיטימציה להציג זאת כעובדה שאינה פתוחה למו"מ

בפני הסאביות

אבל

בדסמ, מאפשר לי כסאבית, לחיות עם זה ...פחות או יותר... בשלום

בשלום עם עצמי ובשלום איתו.

כי אם הוא ניחן ביכולת לנהל אותי רגשית, (ממקום של חיבה, אחריות, אכפתיות ודאגה לשלומי).

אם יש לו את הכח לארוז ולמסגר לי רעיונות והתנסויות חדשות (ויש לו)

אז גם את זה אני יכולה להכיל ולעכל וזה עשוי להיות אפילו.... טעים.

עונה לך באיחור אבל חשוב לי לומר לך כי למרות שכתבתי שני משפטים זה נושא שהוא מאוד מורכב: יהיו נשים שזה יעשה להם את זה בגדול. יהיו נשים שהדום שלהן יצליח לתמרן אותן להסכים. יהיו נשים שריבוי נשים אצל הדום שלן יאפשר להן להתחמק ממערכת יחסים אינטימית מלאה (כי הוא רק אדם אחד שגם עובד ואז כמה פעמים הוא כבר יכול להתחלק?) וגם הפוך כי זה לא סוד שלגברים קשה אינטימית, ויהיו נשים שיסבלו אבל ישתקו בלית ברירה. בחוץ ריבוי נשים דורש מקום וזמן, כאן מה שצריך זה סאבית כי המחשבה היא שאם יש לו סאבית אז אולי הוא שווה משהו וגם מאוד נוח לשלוח אותה לחפש.
מעבר לכל הדברים האלו אני חייבת לומר כי דומה מושך דומה- אדם שהרעיון של שותפים נוספים בקשר לא לרוחו לא ימשוך לחייו פרטנרים (לא סטוצים) שירצו להכניס עוד אנשים לקשר. גם אם אני אומר לעצמי שאני לא רוצה אבל משום מה שוב ושוב נכנסים לחיי אנשים שדורשים את זה אני חייב לבדוק עם עצמי בכנות מה הגישה האמיתית שלי לנושא כי האנשים שקרובים אלינו משקפים לנו ללא הרף מי אנו ואיך אנו מתייחסים לעצמנו. הדום שלך בתפיסה שלך מניע אותך לרעיון חדש אבל האמת היא שהוא לא יכול לברוא בך משהו שאין בך, הוא פשוט זה שמצליח להוציא החוצה את החלק הזה ולראייה ההסכמתך והתחושה שהוא לא היה צריך "לעבוד קשה".
בשורה תחתונה מה שקובע זה איך את מרגישה וזה הכי חשוב.