בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סגנונות שליטה

אאספרסו​(שולט)
לפני 8 שנים • 12 בדצמ׳ 2015

סגנון שליטה

אאספרסו​(שולט) • 12 בדצמ׳ 2015
היי
שליטה מתחילה בהכרות של השולט והנשלטת. הכרות בסיסית  של שני אנשים .נראה לי שהרבה מדלגים על דבר בסיסי וחשוב זה.   אחרי שמכירים אז יודעים מה המשלטת רוצה...צריכה..מפנטזת..מה חשוב לה ומה קו אדום מבחינתה
אז כל שולט צריך לדעת שלנשלטת יש מחשבות ורגשות ותפקיד של שולט לדאוג שהנשלטת תצא מסופקת ועם יחס מהסשן
כשמחברים את כל מה שכתבתי אז מבינים שלכל שולט יש את הסגנון והצורך שלו. אבל השולט חייב לבצע כל סשן התאמות לצורך ולמצב הנפשי של הנשלטת
חיבור בין הרצון שלו והמצב של הנשלטת יוצר חיבור נכון ואיכותי לשני האנשים במפגש
King of Hearts

זו שליטה?

King of Hearts • 12 בדצמ׳ 2015
נראה לי שרוב  השולטים שהגיבו לא מדברים על יחסי שליטה אלא על קשר אגואיסטי אטום.
אני אני אני.
אם זו שליטה  הייתי מעדיף לקרוא לעצמי  אגרונום .

שליטה איננה מתכון להכנת חביתה, ואם זה צלח  פעם אחת זה יהיה טעים תמיד.
ומעל הכל כמה תקוע , מוגבל ומפגר "אדון" שאינו משתנה? להתפתח ולגדול זה להשתנות.

לסיום כמה אטום, חסר רגישות, משעמם, וחד ממדי יכול להיום בנדם שקורא לעצמו שולט.
נראה לי ששליטה הפכה זה מכבר לטרנד שמתאים לכל מיני גברים שאין להם את היכולת לתקשר  או להיות אינטימיים, איזה בריחה פאטטית היא זו.
סהר אדום{@אדומה מדם}

ואני רק אומר שמזל שאני רק רשע

סהר אדום{@אדומה מדם} • 12 בדצמ׳ 2015
אם גם הייתי צריך להיות שולט בעל סגנון, הציפייות שלי מעצמי היו כה גדולות שהייתי שוכח מתי להחליף בין יד ימין לשמאל כשאני מענג את שפחת יום שלישי...

כי בכול זאת, שולט זו הרי משרה עם אחריות, ושליטה היא מתנה יקרה עטופה ושברירית.

וסגנון זה משהו שקשה למצוא, במיוחד של שולט, זה לא שאפשר לשכור את ליאת אשורי שתלביש אותי, את רני רהב שייחצן אותי, ואת שמוליק מחרובסקי שיעודד מאחורי בצהוב, לא שולט חייב למצוא ולגבש את הסגנון שלו בעצמו (ספר חוקי הדוםסוכנים, פרק י'ג, סעיף 89, תת סעיף - חוש הומור קלול, סאבית דגם רולס רויס רגיש).

ההפלקה צריכה לבוא בסגנון מושלם, פרק היד חייב להיות מוחזק עם הזרת פונה ימין ומורמת באדנות בולטת. השליטה בשוט חייבת להיות מושלמת, הידיעה והשליטה ברזי הטחינה (ורצוי גם החומוס) של התחת  חייבת להיות רק אחרי הזכייה במאסטר שף, מאסטר גרג, ודאג וטוני.

יאפ אני חושב שאני עייף ואני אפסיק פה.

ממילא אין לי סגנון.

והרי כול מה שצריך כדי להיות בעל סגנון שליטה זה להיות בן אדם אם קצת ידע, אבל ידע, נו ידע לא נופל מהשמיים.

סליחה מראש מכול מי שיפגע.

פעם היו פה בפורומים שאלות שאפשר היה ללמוד מהם משהו, גם כשעונים, עכשיו התסכול מדבר !
זקוקה לשולט​(נשלטת)
זקוקה לשולט​(נשלטת) • 12 בדצמ׳ 2015
סוררת בשקט(נשלטת): אבל עדיין אפשרי, עם השקעת זמן מינימלית, להבדיל בין ילדים נלהבים ו/או סתם חרמנים שמנצלים או לפחות מנסים לנצל את אתר, כדי למצוא זיון או אוננות וירטואלית, בדומה לתפוז,  ג'יי דייט או כל אתר וצ'אט המאפשרים זאת, לבין אנשים ששליטה אומרת להם מעט יותר מזה. 

מה שאני אומרת בעצם, שיש כאן גם שולטים נפלאים, שיודעים לשלוט בעצמם, גם אנשים נפלאים, גם אם בתור שולטים הם בינוניים, וגם חלאות.  
כמו שבעולם בחוץ את לא אומרת שכל הגברים הם חראות, לפחות כך אני מקווה, כך גם כאן קחי לך זמן לסנן, להכיר, לבחור, להבין. 
בהצלחה.

את צודקת, באמת לא הייתי ערה מספיק למה שכתבת, תודה...