שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

גיליתי שאני בקטע של BDSM וגם חברה שלי, שנינו חדשים ורציתי לש

העונש וחטאו​(שולט)
לפני 8 שנים • 20 בדצמ׳ 2015

גיליתי שאני בקטע של BDSM וגם חברה שלי, שנינו חדשים ורציתי לש

העונש וחטאו​(שולט) • 20 בדצמ׳ 2015
היי,
אני אתחיל בלספר את הסיפור שלי.
קודם כל השם בדוי..
אני בן 20 והתחלתי קשר של בסטוץ רגיל לחלוטין, קשר "ונילי" כמו שרק היום גיליתי שכך הוא מכונה אחרי שהתחלתי לחקור בנושא.
אחרי כמה זמן הפכנו לזוג והיא אהבה שאני נותן לה מכות בטוסיק בסקס, שום דבר מיוחד וזה הכל.
לאט לאט הרגשתי שאני ממש אוהב לתת לה כאפות בטוסיק וזה עושה לי את זה..
בהמשך ראינו את הסרט 50 גוונים של אפור וממש התחברתי לכל מה שקורה שם, לכל השליטה והכניעה.
דיברתי על זה עם חברה שלי וצחקנו על זה והיא הפתיעה אותי ויצאה תותחית ורצתה שננסה וקנתה "ערכת אהבה" 
זה היה משהו דיי פשוט שהיא קנתה בחנות סקס שכלל שוט (דיי גרוע), תחתונים סקסיות, כיסוי עיניים ואזיקים פרוותיים.
התחלנו לנסות את זה, נתתי לה מכות בטוסיק עם השוט, כיסיתי לה את העיניים וקשרתי אותה באזיקים למיטה.
העניין צבר תאוצה מהר מאוד ואני ממש אהבתי "לשלוט" בה.
מפה לשם התחלנו לקנות באינטרנט עוד מוצרים, אבל הכל באותו סגנון, שוט, אזיקים, כיסוי עיניים וכו.
בנתיים העניין הוא דיי תחביב, רוב הפעמים אנחנו שוכבים "רגיל" בלי שום אביזרים או שליטה ולפעמים יש את את העניין הזה.
אני ממש מעוניין להפוך לשולט.
בסקס היא נשלטת כמו שצריך, אני מחליט הכל, אני אומר לה מה לעשות, אני מכאיב לה, אני עושה דברים שבסקס רגיל לא היו מתקבלים בכלל.
אני תופס אותה זורק אותה מכניס את הזין עמוק לפה מכה את בציצי ובתחת מזיין אותה חזק והכל...
היא לוקחת את זה דיי בקטע של סתם סטייה בסקס אני ממש רוצה להפוך את זה ליותר מזה.
לפעמים אני אומר לה נגיד להביא משהו מהסופר והיא אומרת לי כן אדוני וזה פשוט מחרמן לי את הצורה.
לפני שהייתי איתה לא ידעתי כלום על העולם הזה ולאט לאט נכנסתי לזה.
לאט לאט אני מנסה לשלוט עליה בעוד אלמנטים בחיים חוץ מהסקס, אני קובע לה מה ללבוש, אם ואיך להתאפר, אני מחליט אם היא תקנה בגד מסויים או שאני לא מרשה לה ועוד.
אני רוצה להפוך להיות השליט שלה, יש לכם טיפים ? מה עוד אפשר לעשות ? איך אפשר להכניס את זה לחיים ? ושזה לא רק יהיה סטייה בסקס.
תודה..
גם יש שאלות תשאלו
    התגובה האהובה בשרשור
Master Maor​(שולט){הפוכית}

לאט לאט

ראשית ברכות שאתה מגלה עצמך בגיל מוקדם. חסכת לך הרבה תסכולים.

עיצות? לאט לאט. אתם צעירים ויש לכם את כל הזמן שבעולם. כל פעם קצת. אל תרוץ ותנסה כל מה שאתה רואה בסרטי הפורנו..... הרבה תקשורת ושיחות, שתבינו מה טוב לשניכם.

יש מגוון ספרים בנושא (באנגלית) אם יש לך קינדל או משהו דומה רכוש אותם באמזון וקרא.
העונש וחטאו​(שולט)

עוד שאלה, תקראו

לא מנסה את כל מה שאני רואה בסרטי פורנו..
זה פשוט פתח אותי לזה.. גם סרטי פורנו בנושא עוד לא ראיתי.
ראיתי רק סרטים כמו 50 גוונים של אפור.
בכ"מ יש לנו אחלה תקשורת ואנחנו מדברים על הכל.
אני לא רוצה להגיד לה היי תקשיבי אני רוצה לשלוט בך, למרות שאני רומז לזה והיא יודעת שאני אוהב את הקטע הזה, עובדה שהיא קנתה את הערכה הזאת וזורמת איתי על להזמין אביזרים.
אני רוצה להכניס אותה לעולם הזה, אני רוצה לגרום לה לאהוב להיות נשלטת ולהתמסר לי, אני רוצה לדאוג לה להכל.

האמת יש לי עוד שאלה,
אולי אני סתם פריק של שליטה ?
אולי אני משתמש ברצון להיות שולט סתם כי זה הקטע שלי ?
כשאתם שולטים בבת הזוג שלכם (או איך אתם מכנים את זה?) על איזה אספקטים בחיים אתם שולטים חוץ מהמין ?
אני מחליט לה עם מי לדבר, מתי, למה, איפה להיות ואיך.

אבל עושה לי את זה השליטה הזאת, האם זה BDSM ? עושה לי את זה שהיא גונחת מהכאב, שאני מחליט מה יקרה והיא לא יכולה לעשות כלום בנושא.

אני חושב שהיא גם אוהבת את זה, בסקס לפעמים אני שואל אותה: "תעשי רק מה שאני אגיד לך? רק מה שאני רוצה?" ודברים כאלה.
וכשהיא לא עושה משהו היא מעניש אותה וקורא לה ילדה רעה וכו'

האמת שאני רק מגלה את העולם הזה... תנו דעות קצת
אפורי​(מתחלף)
אפורי​(מתחלף) • 20 בדצמ׳ 2015
ברכות.
אין מרשם ייחודי. ואני לא חושב שיש ערך לטייטלים מפוצצים - אין טקס הסמכה שיהפוך אותך לשולט ואותה לנשלטת, ואין פריבילגיות שבאות עם התואר.

אל תשכח ששניכם חסרי ניסיון בתחום. אתה יכול לנסות עליה דברים חדשים, אבל אתה לא יודע איך היא תגיב; מעבר לזה - היא לא יודעת איך היא תגיב, ואתה לא יודע איך אתה תגיב אם משהו יהיה עבורה יותר מידי. יש לך הרבה אחריות בתור השולט למישהי חסרת ניסיון, קל וחומר כשאתה חסר ניסיון.
היתרון שלכם הוא שאתם בזוגיות ויש פתיחות ביניכם.
לכן חשוב שתדברו על הדברים, ואם בא לך לנסות משהו חדש, לדבר איתה לפני זה. חשוב שכבר עכשיו תגדירו סייפוורד (מילה או סימן שכשהיא אומרת, מפסיקים את האקט). סייפוורד הוא די "קדוש", כי בכל זאת, כל אחד ריבון על עצמו ותמיד יכול לחזור בו מההסכמה שלו כשהוא מרגיש לא בנוח. לכן לא מתנים על שימוש בסייפוורד.
מעבר לזה, עלייך להיות קשוב ורגיש מאוד לתגובות שלה, לפחות בשלב הראשון.
גם אחרי האקט חשוב להבין מה היה, מה היה יותר קשה, מה פחות, ממה היא נהנתה וממה פחות. גם שאלת ה"מהי הנאה" מעט יותר מורכבת כאן.
בסופו של דבר, העקרונות הכי חשובים שיש לשמור עליהם הם רצון (במובחן מסתם הסכמה), וששני הצדדים ירגישו בטוחים בכל שלב. אחרי הכל זו צריכה להיות חוויה מעצימה, ולא מקטינה, ביטוי להגשמה משותפת ולא לשתן שעולה לראש.
בקיצור, קח דברים לאט ובזהירות בעולם החדש שאתה פוסע בו. אל תוריד ממנה את העיניים ואת הקשב בשלב הזה ותבינו ביחד איך החוויה הזאת עבורכם.
כל אמצעי הזהירות האלה נובעים מהסיכון (אני מדבר על הסיכון המנטלי) שקיים באינטרקציה הזאת.
תהנו!
אפורי​(מתחלף)
אפורי​(מתחלף) • 20 בדצמ׳ 2015
דרך אגב - בעיניי הייצוג לבדסמ ב50 גוונים מעוות ומטופש לחלוטין, ודווקא שם הוא חוויה מקטינה ולא מעצימה, ומוצג שם בסך הכל כשילוב של שוביניזם וכוחנות, אבל זה דיון אחר. לגבי האקטים עצמם, נו בסדר (:
העונש וחטאו​(שולט)
גם בכל הסרטים שראיתי שהיה בהם איזשהו קטע של שליטה מצד הגבר בסוף הסרט האישה עזבה אותו.
זה לא אמור להיות ככה אם היא אוהבת להיות נשלטת והיחסים עובדים כמו שצריך..
אני יודע שאני חסר ניסיון בתחום.. בגלל זה אני שואל פה שאלות.
אני ממש מתעניין בנושא ולא סתם הגעתי לפה.
אני תמיד אקשיב לה והכל נעשה בהסכמה ואם משהו לא יהיה מתאים הוא לא יהיה.
ואני מבין מה אתה אומר, אני לא מחפש להקניט אותה, אני רוצה את היחס של האדון אבל, זה גם לא חייב להיות בציבור.
לאט לאט אני מנסה דברים חדשים גם ככה, ואני מבקש ממנה פידבקים ובנתיים הכל בסדר גמור.
תודה על התגובות שלכם
meanien​(שולט)

עצה כללית

meanien​(שולט) • 20 בדצמ׳ 2015
נסה להיכנס לראש שלה בתור שולט.
נסה לחשוב לפניה מה תהיה התגובה שלה ( אתם בזוגיות כך שאתה אמור להכיר אותה) ופעל עפ"י זה.אם תצליח הרי שקנית את ההתמסרות שלה.
אם היא תדע שהיא יכולה לסמוך עליך , היא תתמסר אליך מעצמה ואף תחצה גבולות שעוד לא הכירה.אך כמו שאמרו לפני, קחו זאת לאט תהנו מהדרך מהגילוי ומהלימוד.
אל תחפש את התוצאה ( שליטה כדבריך ) אלא את הפן הנוסף שזה מביא לכם לזוגיות

בהצלחה
העונש וחטאו​(שולט)
הבנתי, תודה, רעיון טוב.
את התגובות שלה אני כבר יודע לחזות אבל את הגבולות עוד לא ממש, אני לאט לאט מושך אותם, הרי גם כל גבול אפשר לפרוץ (בעדינות כמובן).
היא סומכת עליי ב 100% ואני מקווה שכל העניין הזה יוסיף הרבה לזוגיות שלנו
תודה !
KakiPiPibye​(נשלטת)
לפני 8 שנים • 21 בדצמ׳ 2015

Re: עוד שאלה, תקראו

KakiPiPibye​(נשלטת) • 21 בדצמ׳ 2015
יונתן טל כתב/ה:

האמת יש לי עוד שאלה,
אולי אני סתם פריק של שליטה ?
אולי אני משתמש ברצון להיות שולט סתם כי זה הקטע שלי ?

חייבת לציין שזאת שאלה מאוד מעניינת, אולי אפילו אגזים ואומר פילוסופית.