ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

גיליתי שאני בקטע של BDSM וגם חברה שלי, שנינו חדשים ורציתי לש

Mermaid
לפני 8 שנים • 21 בדצמ׳ 2015

תשאלו .

Mermaid • 21 בדצמ׳ 2015
קראתי את כל התמליל שיחה ,
אתה צעיר וזה נשמע שגם היא ,כמו שרשמו לך כאן יש לך את כל הזמן שבעולם.
זה נקרא שגם אתה וגם היא מאוד נמשכים לעולם הבדס"מ ,ולשליטה ,שלך לשלוט ושלה להישלט .
אני גם גלית על עצמי את הנטייה המינית ,תוך כדי מערכת יחסית ששנינו היינו "בתוליים ".
אני חושבת שכנות ואמון זה מצרך בסיסי במערכת יחסים כזאת ,שצריך הפרדה מאוד ברורה בין מה אפשר לעשות ומה לא .
אתה פוסע את צעדייך הראשונה בעולם המאוד מורכב הזה ,תעשה את זה לאט ,תדבר אתה על הכל ,אולי גם תתן לה לקרוא כאן דברים ,תקראו בלוגים ,ספורי מגזין ,וקחו בעירבון מוגבל כל מה שקראתם ,כי מה שטוב לאחד לא בטוח טוב לאחר .
בקשר לזה שאתה אומר שמחרמן אותך לשלוט בה מה שהיא תלבש ואיך היא תתאפר ,תדברו על זה ,תראה עם זה מתאים לה ,תדברו .
קודם כל תחשוב בטובתה ,קצת שסיפרת שאתה מחליט לה מה ללבוש ,נשמע לי תמים ,אתה מחליט והיא מבצעת ,אבל איפה המקומות שהיא מתנגדת ? איפה האישיות שלה? איפה החברים שלה?המשפחה ? עד איפה היא תתן לך שלוט ? עד איפה זה לא יראה שאתה קנאי ? רכושני? עד איפה זה "נורמלי" בשביל שנכים . 
היא מאפשרת לך לשלוט בה תבחן את עצמך כל פעם מחדש ,האם אתה לא פוגע בה בדרך ,מגביל אותה בדברים שאולי אחר כך היא תצטער על כך .
מאוד קל להיסחף ,ובדס"מ זה משחק מסוכן עם גבולות מאוד מטושטשים ,בין משחק למציאות ,בין משו שמורכב בפנטזיה שיצרנו לעצמנו בראש ,לבין מה שבאמת אפשר לעשות . 
אז קודם כל תדברו אחד עם השני המון,תשאלו יש כאן המון נשמות טובות ,שאני בעצמי לא פעם ופעמיים שאלתי המון אנשים כאן שאלות ,שקיבלתי תשובות מכוונות ,שעזרו לי להבין על עצמי עוד קצת.
במילה אחת לסיכום -תזהרו .
תבדקו עד איפה אתם הולכים עם זה ,ובאיזה מידה . לאט לאט . תהיו פתוחים אחד עם השני.
הוא​(שולט)
לפני 8 שנים • 21 בדצמ׳ 2015

חושב

הוא​(שולט) • 21 בדצמ׳ 2015
שבאתר fetlife.com
תמצא המון מידע על פטישים גישות
וחומר ויזואלי שיתנו לך השראה תובנות ופרספקטיבה
וחוצמזה השליטה אמורה לנבוע ממך ולא להכנס לשטנצים או רשימות מכולת שקראת
כמוכן הכל מושתת על תקשורת פתוחה וטובה.
לגבי סטיה זו טרמינולוגיה לא לענין
לא נראה לי שתרצה לשים יחסי שליטה באותה קטגוריה של פדופיליה.
ולא כל מה שאינו נורמטיבי הוא סטיה

תהנו
10 sexy queen​(שולטת)
לפני 8 שנים • 22 בדצמ׳ 2015

ברכות

10 sexy queen​(שולטת) • 22 בדצמ׳ 2015
קודם כל ברכות
לדעתי עליכם לשוחח על זה ברצינות כי אם המצב הוא שאתה יודע מה אתה רוצה והיא לא ממש שם בעיה. לכן, אל תאמינו לסרטים. זה נחמד אבל עדיין סרט. יש מטפלים זוגיים לנושא. יש מישהי מקסימה באתר. זה נושא רציני זה לא רק סקס זו דרך מחשבה וחיים שלמים.
תצליחו
Prime
לפני 8 שנים • 24 בדצמ׳ 2015
Prime • 24 בדצמ׳ 2015
לדעתי ומניסיוני...
ברגע שיש את ההבנה המשותפת הכל יכול להתנהל מצויין ברגע שנקבעים חוקי המשחק.
דוגמא (רק דוגמא) לחוקי בסיס:
* כל אחד מעז לפעול כל עוד לא ניקבע חוק שימנע.
* שחור - לא מעוניין/ת שתפעל/י ככה שוב. 
* אדום - פוס משחק לx זמן
* צהוב - סבבה אבל באופן שונה בבקשה
* בלי עירום פומבי
* בפרטיות בבית את לובשת בגדים רק מהמדף שסידרתי לך

חוקים חוקים חוקים... מונע בעיות תקשורת ונותן לדברים לזרום בפאן