ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

התייעצות- קולר לשפחה

Francy
לפני 8 שנים • 25 בדצמ׳ 2015

קולר לשפחה נשואה

Francy • 25 בדצמ׳ 2015
אם הקולר עדין ולא מעורר חשד והשפחה מסכימה, מודעת למשמעותו ושלמה עם המהלך אני לא רואה שום בעיה.
מבין השורות אני קוראת את ההתחשבות והדאגה שלך לשמירת סביבתה המשפחתית של השפחה שלך.
הדבר בהחלט ראוי לשבח היות וזו אחת התכונות המאפיינות אדון אחראי ואכפתי, כפי שנראה שאתה.
בהצלחה !
אאספרסו​(שולט)
לפני 8 שנים • 25 בדצמ׳ 2015

קולר לשפחה

אאספרסו​(שולט) • 25 בדצמ׳ 2015
לקלר שפחה יש משמעות גדולה מלך ולשפחה.
זה לא עוד הצלפה  אלא מעשה עם השלכות עמוקות לנפש השפחה. הקולר צריך להתאים לרצון שלך ולצורך שלה. אתה צריך למצוא את המתאים ביותר. ניסיון לשלב תכשיט עם קולר יגרום לפיספוס גדול וחבל. מאחר והיא נשואה אז שאלות עלולות להשאל ואת לא רוצה לסכן לה את הנישואין.
לכן תמצא קולר לחיבור שלכם והמשפה תענוד אותו רק איתך ובשבילך
מד ו י ק
לפני 8 שנים • 27 בדצמ׳ 2015

מעניין

מד ו י ק • 27 בדצמ׳ 2015
יש כאן תגובות הראויות לשבח על האכפתיות והדאגה לנשלטת. אהבתי את השיפוט שנעשה לו, כי הוא לא דואג לה מספיק או כן דואג. משעשע לקרוא בין השורות את השאיפה למוסריות וערכים כאשר הפיל הלבן עומד לו באמצע החדר: אשה נשואה הבוגדת בבעלה ומשקרת לו.
אני מציע להניח את המוסר בצד ולהתרכז בשיקולי כדאיות.

שולט יקר, אני עצמי תהיתי אם זה סביר לאלץ נשלטת ללכת עם קולר כזה לעבודה. הקולר הזה בהחלט בוטה מדי ולא ברור כיצד הסביבה תגיב אליו. אם תאלץ אותה ללכת עם קולר כזה, אתה עלול לעורר חשדות מצד הבעל המקורנן וזה עלול לפגוע בקשר שלך עם הנשלטת היקרה. הייתי ממליץ להתחיל בקטן ועם הזמן להגדיל את הבוטות. כך הבעל המקורנן יתרגל בהדרגתיות ולא יחשוד מהפתאומיות שבדבר.
King of Hearts

כדאי מאוד לדייק

King of Hearts • 27 בדצמ׳ 2015
מדויק כתב:

"מעניין

יש כאן תגובות הראויות לשבח על האכפתיות והדאגה לנשלטת. אהבתי את השיפוט שנעשה לו, כי הוא לא דואג לה מספיק או כן דואג. משעשע לקרוא בין השורות את השאיפה למוסריות וערכים כאשר הפיל הלבן עומד לו באמצע החדר: אשה נשואה הבוגדת בבעלה ומשקרת לו. 
אני מציע להניח את המוסר בצד ולהתרכז בשיקולי כדאיות. "

אם בפילים לבנים עסקינן הבה נדייק:  מדובר בשני פילים לבנים: האחד, "עלית" עליו (עליה),
והשני הלא הוא האדון FOX 183 המדובר, שהוא' לפי הפרופיל שלו,  לא פחות נשוי, ולכן  לא פחות בוגד  באישתו ומשקר לה מן הסתם.
אם כבר משעשע אז כדאי מאוד לדייק.
מד ו י ק

אבל

מד ו י ק • 27 בדצמ׳ 2015
הטענה שלי אינה מכוונת כלפי השולט או הנשלטת שלו. הם אנשים בוגרים שעושים את ההחלטות שלהם ולוקחים את האחריות על מעשיהם.
הטענה שלי מכוונת כלפי אנשים שמגיבים כך:
"אם אתה מבקש מאישה נשואה (בתחילת דרכה) להופיע מול בעלה בקולר הזה, עם או בלי טבעת, אז או שאתה טיפש גדול או שאתה באמת זבל של אדון."

ששופטים מה ראוי ומה לא. אם כבר לשפוט, אז למה לא עד הסוף?
Fox183​(שולט)
Fox183​(שולט) • 27 בדצמ׳ 2015
לתומי חשבתי שפה לא תשפטו אותנו. כן. שנינו בוגדים. בבני הזוג שלנו. זה לא עניינו של איש. חשבתי שאוכל להתייעץ וחלקכם עניתם לעניין. התגובות הרדודות של חרא אדון וכו סתם לא מכבדות את הכללים של הפורום
Noti{גנר}
לפני 8 שנים • 4 בינו׳ 2016

דוגמאות לקולרים שהגנרטור הכין לי

Noti{גנר} • 4 בינו׳ 2016
הם עדינים ונראים כמו תכשיט,
אני הולכת איתם בלי קשר.
תמיד אפשר להחליף את רצועת העור בשרשרת עדינה...

קולר 1

קולר 2
Noti{גנר}
לפני 8 שנים • 5 בינו׳ 2016

הפך לדיון ברומו של...

Noti{גנר} • 5 בינו׳ 2016
רק אני סיפקתי רעיונות לקולר??
(לא משנה אם מסכימים או לא, זה מה שביקשו, לא?!)