אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אמסטרדם בקרוב, חלונות אדומים ופמדום, טיפים ומידע חיוני.

44544511
לפני 8 שנים • 3 בינו׳ 2016
44544511 • 3 בינו׳ 2016
תודה רבה Prime! 

אם תוכל להרחיב על מה זה ''WASTELAND'' כולנו נודה לך עוד יותר icon_smile.gif
GalGal22​(אחר)
לפני 8 שנים • 4 בינו׳ 2016
GalGal22​(אחר) • 4 בינו׳ 2016
עוד המלצות לדברים? תכנון הטיסה הוא בין ה13-18 לינואר
Prime
לפני 8 שנים • 5 בינו׳ 2016
Prime • 5 בינו׳ 2016
Popcorn כתב/ה:
תודה רבה Prime! 

אם תוכל להרחיב על מה זה ''WASTELAND'' כולנו נודה לך עוד יותר icon_smile.gif
מצרף לינקים, נראה לי שבכל מקרה התאריכים המדוברים לא רלבנטים:

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Wasteland_(event)

http://www.wasteland.nl
He Who Shall
לפני 8 שנים • 6 בינו׳ 2016

Locals

He Who Shall • 6 בינו׳ 2016
I just came back about a month ago, I used Whisper and got in touch with a former prostitute who was looking for an adventure, we went on a "date", drank a bit and talked, than went back to my room and we had an amazing control session, it was fun, honest, a bit crazy and didn't cost more than a couple of drinks... I say, trust in the locals. icon_smile.gif
בטיול לתוך עצמי​(שולט)
לפני 8 שנים • 4 באפר׳ 2016
מידע נחמד, למרות שהייתי כבר מספר פעמים, תמיד יש מה ללמוד על העיר הזאת.
איזה כיף שאני חוזר לשם מחר... icon_smile.gif
MissBitch21​(שולטת)
MissBitch21​(שולטת) • 4 באפר׳ 2016
קודם כל, דומינטריקס (שולטת בתשלום) אינה מקיימת יחסי מין עם לקוחותיה ברב המקרים. אולי בארץ זה נפוץ יותר, אבל הכלל הוא סשנים בלבד. אני אומרת את זה כי אני מכירה בחורות שעוסקות בזה וגם התעמקתי בנושא מבחינת הקריאה. החלונות האדומים מציעים זנות וזהו עולם שפועל על ניצול נשים במצב סוציו-אקונומי גרוע. תכבס את זה איך שאתה רוצה, אבל אין לך פה עניין עם פרטנרית נלהבת שרוצה לקיים איתך יחסי מין. זה נצלני וקר, ולמרבה הצער הרבה אנשים (גברים ונשים) מרגישים שזה המוצא האחרון שלהם.
Aurora Borealis​(אחרת)
Aurora Borealis​(אחרת) • 4 באפר׳ 2016
לא ברור למה באתר שאמור לכבד את עצמו יש כזו הכלה והבנה של עבדות מין. אני לא רוצה לבאס אף אחת מכן שכל אחת שעומדת שם אלו נשים שהובאו על ידי סוחרים בבני אדם באמתלות שווא שיהיו רקדניות ונזרקו בארץ זרה ונשארות שם לעבוד באיומים כדי לספק את הגחמות האנסיות האכזריות הדוחות הנרקיסיסטיות שלכם. קצת מודעות לתופעת הסחר בנשים, הזנות ותעשיית האונס בתשלום ואולי תהיו קצת פחות סבבה עם להיות זנאים ותנסו להיות בני אדם סבירים שאפשר לסבול אתכם וככה לא תצטרכו לאנוס בתשלום נערות צעירות בשביל לשבור להן את הצורה. 

אתם מגעילים אותי ברמה האישית ואתם בושה לקהילה הבדס"מית שאני זוכרת כי הייתה קהילה מכבדת. 
    התגובה האהובה בשרשור
Aurora Borealis​(אחרת)
Aurora Borealis​(אחרת) • 4 באפר׳ 2016
MissBitch21 כתב/ה:
קודם כל, דומינטריקס (שולטת בתשלום) אינה מקיימת יחסי מין עם לקוחותיה ברב המקרים. אולי בארץ זה נפוץ יותר, אבל הכלל הוא סשנים בלבד. אני אומרת את זה כי אני מכירה בחורות שעוסקות בזה וגם התעמקתי בנושא מבחינת הקריאה. החלונות האדומים מציעים זנות וזהו עולם שפועל על ניצול נשים במצב סוציו-אקונומי גרוע. תכבס את זה איך שאתה רוצה, אבל אין לך פה עניין עם פרטנרית נלהבת שרוצה לקיים איתך יחסי מין. זה נצלני וקר, ולמרבה הצער הרבה אנשים (גברים ונשים) מרגישים שזה המוצא האחרון שלהם.
זה לא מוצא אחרון של כלום, כי סקס זה לא זכות בסיסית.