צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

קבוצת פייסבוק מכוונת היכרויות bdsm

James Bondage​(מתחלף)
לפני 8 שנים • 4 בינו׳ 2016

האזהרה הקבועה לגבי פייסבוק

James Bondage​(מתחלף) • 4 בינו׳ 2016
לפייסבוק יש היסטוריה ארוכה של להפוך דברים סודיים פרטיים וסגורים לציבוריים, עם התראה קצרה ולא ברורה. באחת הפעמים, נתנו שבועיים אזהרה לפני שהפכו סטטוסים פרטיים לציבוריים. את רוב האנשים זה הפתיע כשזה קרה (והיה מאוחר מדי לשנות בחלק מהמקרים).

אני ממליץ בחום נגד להצטרף עם הפרופיל הרגיל שלכם, אלא אם כן לא אכפת לכם שכל החברים שלכם בפייסבוק ידעו שאתם חברים בקבוצה הזאת. צרו לכם פרופיל בדסמי בלתי תלוי אם אתם רוצים לשמור על הפרדה בין האספקטים האלה של החיים שלכם.

(וליותר פאראנואידים שביניכם - אפילו פרופיל נוסף משאיר אתכם גלויים בהעדפותיכם מול פייסבוק, חלק מהמפרסמים של פייסבוק, וכל סוכנות ביון שמכבדת את עצמה. שלא לדבר על כמה ששימוש בפרופיל הרגיל שלכם חושף. סתם, שתדעו)
MagicalSin​(שולט)
לפני 8 שנים • 4 בינו׳ 2016
MagicalSin​(שולט) • 4 בינו׳ 2016
אי אפשר טכנית להפוך קבוצה סודית לסגורה, מבחינת פייסבוק קבוצה סודית היא בדרגה הכי גבוהה של פרטיות כך שאין כאן בעיה
James Bondage​(מתחלף)
לפני 8 שנים • 5 בינו׳ 2016
James Bondage​(מתחלף) • 5 בינו׳ 2016
אני אחזור שוב:

פייסבוק, כבר שלוש פעמים לאורך היסטוריה של 11 שנים, ביצעו שינויים שהפכו דברים פרטיים/סודיים/לא נגישים לציבוריים -- האחרון שבהם לפני כמה חודשים  http://www.cbc.ca/news/technology/check-your-facebook-privacy-settings-your-old-posts-might-be-public-1.3288631

העובדה שכרגע אין בעיה לא תנחם אף אחד בפעם הבאה שפייסבוק יעשו משהו כזה.

מי שאין לו בעיה שהדברים האלה יצוצו בעתיד - שיבושם לו. מי שבכל זאת מנסה להפריד את הצד- BDSM-י של החיים שלו משאר הצדדים, רצוי שלא יקשר BDSM לפרופיל פייסבוק שלו, אפילו לא בקבוצה "סודית היום, פייסבוק נשבעים באמא של צוקרברג". וזה כשאני מזניח, כאמור, את סוכניות הביון, ואת הסיכון ב- outing שיעשו חברים אחרים בקבוצה.

שום דבר נגדך אישית או נגד הקבוצה  - תבורכו, תהנו - רק היו מודעים לסיכונים ואל תופתעו אחר כך.
Curiosity

מסכימה עם ג׳יימס

Curiosity • 5 בינו׳ 2016
ומוסיפה שכל פרופיל, עמוד, וקבוצה שייכים לפייסבוק כולל התוכן (אלא אם כן זה לי ק משותף). כלומר, פייסבוק יכולים לעשות עם התוכן (הודעות פרטיות, סטטוסים, וכו) מה שהם רוצים.
zusman​(נשלט)

מפתה

zusman​(נשלט) • 5 בינו׳ 2016
אך אני נוטה להסכים- נשמע מסוכן.
אנה פסקל
לפני 8 שנים • 6 בינו׳ 2016

וגם:

אנה פסקל • 6 בינו׳ 2016
המלצה ממני:
**תמיד תזכרו שמה שלא אכפת לכם לשתף היום, הוא לא בהכרח מה שלא יהיה אכפת לכם לשתף מחר.**
ובהמשך לזה: 
***מי שהיום ברשימת החברים שלכם ולא אכפת לכם להיחשף בפניו, הוא לא בהכרח מי שיהיה בעתיד ברשימת חברים שלכם, אבל המידע כבר יהיה חשוף*** 
(ולכן זהירות היא לא רק לגבי הפאבליק, אלא גם לגבי מי שנמצא ברשימת החברים, ולא בהכרח "חבר") 
(וזה לא לאו דווקא קשור לנטיות בדסמיות)

--- 
Dominlite32
בעניין שליחת החברות לפרופיל: שים לב שבכניסה לפרופיל אפשר לראות את כל מי שכבר חבר של הפרופיל. מה שאומר, היפותטי, שכרגע, האינפורמציה של 'מי הולך להיות בקבוצה' היא לגמרי לא פרטית. יש אפשרות לחסום את "מי יכול לראות את רשימת החברים שלי אם הוא לא חבר שלי" בהגדרות הפרטיות של הפייסוש.
אני מציעה לשנות את ההגדרות גם שם icon_smile.gif

(--אחת שקנאית לפרטיות שלה)
אודין44​(שולט)
לפני 8 שנים • 8 בינו׳ 2016

ספקן

אודין44​(שולט) • 8 בינו׳ 2016
עם הזמן הפכתי לסקפטי בכל מה שקשור להכרות וירטואלית, ורק התחזקה דעתי שכל מקום הוא כר ליצירת אינטראקציה חברתית כולל בדסמית. עם זאת מאחל לכם בהצלחהicon_smile.gif
Offspring
לפני 8 שנים • 8 בינו׳ 2016

אשמח להצטרף

Offspring • 8 בינו׳ 2016
אשמח להצטרף