שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

עדן אברג'יל בתמונה בפייסבוק "עם העבד שלה"

שנאוצר​(נשלט)
לפני 8 שנים • 8 בינו׳ 2016

עדן אברג'יל בתמונה בפייסבוק "עם העבד שלה"

שנאוצר​(נשלט) • 8 בינו׳ 2016
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1198834223479637&set=a.471272502902483.122560.100000592134152&type=3&theater

https://www.facebook.com/eden.abergel1?fref=photo

זה היה רק שאלה של זמן עד שזה יקרה, אחרי שהיא העלתה תמונות שלה כ"מלכת ישראל", והתבטאה באופן ביצ'י ודוחה.

למי שלא יודע מי זאת. מדובר באושיית פייסבוק לא מעניינת במיוחד שמעלה תמונות חושפניות של עצמה. מאין  "חן טל" חדשה רק הרבה יותר פרחה, גסה וחסרת מודעות.
הדרך הקשה

חחח היא דוחה, במיוחד עם הגוף חסר הצורה שלה

הדרך הקשה • 8 בינו׳ 2016
היא ביחד עם אמיר חצרוני מפרסמים מוצרים ובתי עסק, הם לא פראיירים... ועל כל תגובות הנאצה שהם מקבלים, הם מקבלים כסף.

ככה שזה לא משנה מה הם יעשו, העיקר שכולם ידעו ושכולם יקללו וישנאו אותם.

אותו הדבר עם חן טל...
Sparkit
Sparkit • 8 בינו׳ 2016
איזה קל זה לשפוט אנשיםicon_smile.gif 
חן טל בחורה מקסימה.
להשוות אותה לעדן אברג'יל המסכנה... פחחח.
כל מה שאתם קוראים באינטרנט אמיתי? כל הצהוב מושך? 

לפעמים אני מצפה מאנשים כאן, שמתחבאים בארון יותר מקהילת הלהט"ב, להגדיל ראש ולא להיות דורסניים וחשוכים לאחרים. 
מצפה, נו. מופתעת כל פעם מחדש מחוסר הקבלה וההתנשאות הזו. 
מסתבר שבמקום לעשות "תיקון" עושים את ההפך הגמור וממשיכים את המעגל.
שנאוצר​(נשלט)
לפני 8 שנים • 9 בינו׳ 2016
שנאוצר​(נשלט) • 9 בינו׳ 2016
יכול להיות שחן טל בחורה מקסימה לא מכיר אותה באופן אישי
אפשר להשוות אותה לעדן אברג'יל כי שתיהן בחורות אשר מעלות תמונות חושפניות לעמוד שלהן לשם החשיפה בלבד, מה שבעיני הוא רדוד.
לשאלתך לא כל מה שקוראים באינטרנט הוא אמיתי, ולא כל הצהוב מושך

אני מסכים איתך לא צריך להיות דורסניים וחשוכים לאחרים, אבל כאשר אנשים מעלים תמונות חושפניות שלהם למרחב הציבורי על מנת לקבל צומת לב לא נוצר שום דבר המקדם איזשהו שיח ליברלי או חיובי לאיזשהו כיוון. זה סתם רדוד ודיי משעמם. אגב אין בעיה ואין כל מניעה שיעשו את זה, אבל מן הסתם יהיו לכך השלכות מסוימות מצד החברה שצריך לקחת בחשבון, לא משנה מה הנטייה המינית שלך. במקרה של עדן אברג'יל זה גם מלווה בשפה גסה ודוחה ובחוסר אינטליגנציה ניכר.  
Jess​(שולטת)

עדן אברג'יל

Jess​(שולטת) • 9 בינו׳ 2016
תמיד מפתיעה אותי מחדש עוצמת השנאה אליה. התגובות ברובן תגובות נאצה איומות עם איחולי מוות. הבחורה העלתה תמונה לפייסבוק, היא לא אנסה אף אחד. היא למעשה גם לא הכריחה אף אחד להסתכל.  בר רפאלי הצטלמה בצורות חושפניות לא פחות ואני משוכנעת שאף אחד לא איחל לה למות. אז נכון מדובר כאן באברג'יל ולא ברפאלי, ועדן גם מרשה לעצמה להגיד כמה מילים בשבחי עצמה, ועדיין רובם המכריע של האנשים חושבים שהיא משוגעת, או מסכנה, או שמגיעים לה דברים איומים , רק בגלל שהיא פרסמה תמונה חושפנית בפייסבוק. פאקינג תמונה (או סרטון  ). מיזוגניה מישהו?
בלוסום​(לא בעסק)

עדן ובר

בלוסום​(לא בעסק) • 9 בינו׳ 2016
[table]Jess(שולטת)
 לפני 5 דקות • שבת ינו' 09, 2016 10:58 am
עדן אברג'יל

תמיד מפתיעה אותי מחדש עוצמת השנאה אליה. התגובות ברובן תגובות נאצה איומות עם איחולי מוות. הבחורה העלתה תמונה לפייסבוק, היא לא אנסה אף אחד. היא למעשה גם לא הכריחה אף אחד להסתכל.  בר רפאלי הצטלמה בצורות חושפניות לא פחות ואני משוכנעת שאף אחד לא איחל לה למות. אז נכון מדובר כאן באברג'יל ולא ברפאלי, ועדן גם מרשה לעצמה להגיד כמה מילים בשבחי עצמה, ועדיין רובם המכריע של האנשים חושבים שהיא משוגעת, או מסכנה, או שמגיעים לה דברים איומים , רק בגלל שהיא פרסמה תמונה חושפנית בפייסבוק. פאקינג תמונה (או סרטון  ). מיזוגניה מישהו?
[/table]

אישית אינני סובלת גם את בר רפאלי אבל מסיבות אחרות לגמרי. 
בר רפאלי ביזתה את מדינת ישראל בלי ללבוש את הדגל בעירום.
במקרה של עדן מדובר בפרובוקציה זולה ומגעילה. אין לי אליה שום סנטימנטים. 
מצידי גם אם זה היה גבר הוא היה מקבל בדיוק את אותה תגובה - שאט נפש. 
aaaa

חן טל

aaaa • 9 בינו׳ 2016
את חן טל מכירים חלק מהכותבים כאן.לזכותה יאמר שהיא פעילה למען זכויות בעלי חיים ולא מפיצה שנאה וגועל...אני אגב לא מכיר אותה אישית 
שנאוצר​(נשלט)

Re: עדן אברג'יל

Jess כתב/ה:

התגובות והקללות אליה בהחלט מגעילות ולא מוצדקות. הפעולות שהיא עושה עדיין ישארו רדודות ככה או ככה
בר רפאלי גם רדודה ועליה לא נופלים כי מעריצים את היופי ההצלחה והכסף שלה, מסכים לגבי זה.
לא חושב שיש קשר למיזוגניה.
Jess​(שולטת)

שנאוצר

Jess​(שולטת) • 9 בינו׳ 2016
נו ולהעלות סלפי זה לא רדוד? פייסבוק זה מדיום רדוד נקודה. מעטים דיוני העומק שיש שם. ולדעתי אם את אישה ואת מינית לא יודעים איך לאכול אותך. מיניות נשית זו דבר שמאיים על גברים מחד ומאידך הם מייחלים לו בחדרי חדרים. 
אני לא מעריצה של אברג'יל, רחוק מכך. אבל אני חושבת שהתגובות אליה מלמדות אותנו הרבה דברים. 
שנאוצר​(נשלט)
ג'סס 

כן פייסבוק הוא מדיום רדוד וגם תופעת הסלפי. זה נכון מה שאת אומרת לגבי מיניות נשית. עדיין זה לא הופך את ההצגה של מיניות בפרהסיה במרחב סאחי ציבורי לחלוטין כמו הפייסבוק למשהו סבבה. גם אם גבר היה עושה את זה זה היה מעפן. בלי קשר מילות התיאור שלי בתחילת השרשור הזה על אברג'יל היו לשם הסבר איך הדבר הזה קרה. חטפתי בגלל זה תגובה עוקצנית שאני שופט אנשים במהירות, כאילו אני מינימום אחד מאלה שיושבים בבית ומקללים אותה. מפה ולשם התגלגל הויכוח.