סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אמרו לי להרשם לפה

hary103
לפני 8 שנים • 21 בינו׳ 2016

אמרו לי להרשם לפה

hary103 • 21 בינו׳ 2016
אני בתקופה האחרונה שזה כמה שנים הבנתי שאני אוהב סאדו
אבל אני לא יודע האם זה בדיוק סאדו , אני אסביר את זה... אני חושב שאני מזוכיסט...
אני אוהב שאני נשלט בלבד בידי אישה ואני אוהב דברים חריגים(בעיקרון רק ביזאר) שהיא מחרבנת עליי. .או שאני מלקק לה , לא אוהב הצלפות וליקוק רגליים משום מה...
מה שאני אוהב זה חריג וזה קשה לי לקבל את זה....אני נורמטיבי מבחוץ ואני מסתיר את זה...אני לא מסוגל להגיד לאף בחורה או מישהו שאני אוהב דברים כאלה...
אני רוצה להגמל מזה האם זה אפשרי? להיות בן אדם ? או שזה כבר בעיה נפשית? ממש קשה לי לאהוב את זה...גם אין הרבה מלכות שמסכימות את זה
zusman​(נשלט)
לפני 8 שנים • 22 בינו׳ 2016
zusman​(נשלט) • 22 בינו׳ 2016
ניכר שאתה די מבולבל וקצת לא יודע מה אתה רוצה. חריג?? תמצא כאן מכל והכל, כך שזה בעיני המתבונן.  כולנו סוטים בצורה כזו או אחרת והרבה אנשים כאן לא חושפים את זה החוצה לעולם הנורמטיבי. לכן אתה יכול להרגיש עם עצמך טוב.  
יחד עם זאת בגלל שאתה לא סגור על עצמך, קח אחריות לברר ולבדוק את העניין בצורה מקצועית אצל מטפל מוסמך. יוביל לאן שזה יוביל.
Master Maor​(שולט){הפוכית}
לפני 8 שנים • 22 בינו׳ 2016
ראשית השלם פרטים בפרופיל שלך, שנדע קצת עליך, גיל וכדומה. כך גם נוכל להתייחס אליך יותר ברצינות.

ברוך הבא לעולם מופלא הקרוי עולם השליטה. הוא מגוון וכל אחד יכול למצוא בו את המתאים לו. טוב שאתה מגלה את עצמיך בגיל מוקדם ככל האפשר כך תוכל לבחור לך את בת הזוג המתאימה ולך ולא תחייה חיים מלאי תסכול.

לא, אתה לא חולה, ואין צורך לרפא אותך. אתה פשוט מכיר את עצמיך קצת יותר טוב כרגע.

מאסטר מאור
    התגובה האהובה בשרשור
עיניים רכות​(אחר)
לפני 8 שנים • 24 בינו׳ 2016

Welcome

עיניים רכות​(אחר) • 24 בינו׳ 2016
אתה לא מוזר בכלל. הכל תקין. אתה כנראה פחות הקדשת לזה מחשבה בחייך והשארת את הנושא באפלה.

כל הכבוד על הצעד להגיע לאתר, זה אומר שאתה מתחיל לייחס חשיבות למה שמפריע לך ולמה שאתה לא מכיר.

הייתי הולך עם העיצה שקיבלת, ללכת למישהו מקצועי, כי אתה נשמע לי טיפה מבולבל, וזה לגיטימי. גם אני הייתי במקום הזה.

קח את הדברים בקלות, והמשך שבוע טוב. אתה מוזמן לעדכן.
dror30
לפני 8 שנים • 25 בינו׳ 2016
dror30 • 25 בינו׳ 2016
כל אחד/ת נמשך ומפנטז משהו אחר וזה סבבה, אין כאן משהו בעייתי. 
השאלה היא רק אם אפשר למצוא עם מי לממש זאת, ולפעמים לא מתאפשר ועושים פשרות, 
בכל מקרה ממליץ לך לא לנסות להפסיק להמשך למשהו כי זה לא עובד, מה שכן לרוב אפשר לנסות להתחבר לעוד דברים,  ואז גם אם לא מוצאים מישהי שתהנה בדיוק מאותו הדבר אפשר עדיין להנות.
נתין צייתן לאלוהי
לפני 8 שנים • 30 בינו׳ 2016

שלום לך

נתין צייתן לאלוהי • 30 בינו׳ 2016
אתה בסדר גמור ולא מוזר, בדיוק כמוך גם אני כבר מגיל 14 כך... ואני לגצרי חובב ביזאר אוח האקט הזה של להיות אסלה ראררר גם אני הרבה פעמים חשבתי מה לעזאזל אני צריך את זה? אני צעיר איש עסקים מצליח סוגר עסקאות מכובדות מאוד... יש קשרים, יש לי כוח, אני יציב וחזק! איך אני יכול להיות כזה מושפל? איך אני לא מסוגל להיות בזוגיות עם איזו בלונדינית מהממת שכולם יגידו "וואוו" איך? ואז התעמקתי והבנתי שאני לא ממש מוזר... הרבה נשלטים כאן הם אנשים בעלי משרות נכבדות, וחזקים אף יותר ממני.... 
10 sexy queen​(שולטת)
לפני 8 שנים • 31 בינו׳ 2016

ברוך הבא

10 sexy queen​(שולטת) • 31 בינו׳ 2016
בוקר טוב וברוך הבא
אתה לא חריג אתה אוהב דברים שונים מהמוגדר והמקובל
אתה לא משוגע אתה מגלה את עצמך ותנסה המון דברים חלק תאהב וחלק לא זה חלק מהתהליך.
כל עוד אתה לא פוגע בעצמך ועושה דברים שעושים לך טוב למה לא? אתה אדם בוגר ושקול והכל טוב. לעניין ייעוץ יש כאן יועצת מדהימה שהיא חלק מהעולם הזה שתעזור לל המון. תצליח ואל תוותר על ההנאה שלך. חיים רק פעם אחת וכדאי להינות מהפעם הזו...