אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סטרפאון וסיכונים?

doref
לפני 8 שנים • 25 בינו׳ 2016

סטרפאון וסיכונים?

doref • 25 בינו׳ 2016
יש הרבה שמפנטזים על זיון אנאלי בסטרפאון אבל אני שואל את עצמי האם ישנם סיכונים או נזקים שיכולים להיגרם מהאקט הזה?
למשל: חיכוך אינטנסיבי שיגרום לטחורים, פגיעה או התעקמות של התעלה האנלית או למשל שאם חודרים עמוק מדי אפשר כבר להגיע אל המעיים ולפגוע בהם?
מקווה שאני סתם היפוכונדר ואין כל סיכון בזיון אנאלי אם סטרפאון. 
MissBitch21​(שולטת)
לפני 8 שנים • 25 בינו׳ 2016
MissBitch21​(שולטת) • 25 בינו׳ 2016
להגיע למעיים ידרוש חתיכת סטראפון, וקשה לי להאמין שדבר כזה באמת יכול לקרות.

הכי גרוע שיקרה הם קרעים פנימיים בעת חדירה, דבר שאפשר למנוע בקלות עם הכנה נכונה עם האצבעות וחומר סיכה icon_smile.gif
Bent
לפני 8 שנים • 27 בינו׳ 2016
Bent • 27 בינו׳ 2016

מתוך: http://www.gastro.sheba.co.il/Articles/120.htm

המעיים מסתיימים בפי הטבעת שהוא חלק שלהם. סתם לתקן מעט טעות שנאמרה מעל.

על סקס אנאלי ופגיעות דובר פה בהרחבה, אבל החוקים הבסיסים הם:

1. זהירות והקשבה - מתחילים בקטן וגמרים איפה שנעים ונוח, אין תחרות ואין שום איכות בגודל הנכנס.
2. חומר סיכה - המעיים אינם מסוכים טבעית ולכם רצוי להתמשש בחומר סיכה.
3. ניקיון והגיינה - חוקן מכין זה דבר חכם, שימוש בקונדום מגן על שני הצדדים לא רק מחרא אלא גם ממחלות.

טיפים, פי הטבעת הוא אחד משני שרירים טבעתיים שיש לעבור, שניהם מרגישי כאחד אלא עם מנסים להעביר את האצבע ולהרגיש, זה חשוב בעיקר כי האחד החיצוני, נשלט רצוני למדי והשני העמוק בינהם, הוא זה שמגיב עצבית, בכול מקרה כדי להנות ולא לגרום נזק יש להרגיל את שניהם לחדירה. מתחילים בקטן ...., אצבע, פלאג קטן כן הלאה.  לבישת פלאג קטן, לזמן קצוב, יכולה לעזור במיוחד לעבור את המשוכה הנ"ל של הרגשת האי נוחות הנובעת המחדירה. אבל זו לא חובה.

דיאטה עוזרת, גם גנטיקה עוזרת icon_smile.gif

אכילה מסודרת ובריאה, אדם עם תנועות מעיים מסודרות וקלות יהנה יותר! מי שלא, נדרש לבדוק ולהכין את עצמו טוב יותר.

אילו שמראש סובלים מטחורים ודומיהם נדרשים למשנה זהירות.

החדירה עצמה לא גורמת לטחורים אבל יכולה להגביר מאוד כאילו אם הם נמצאים.

תשתמש בלוב על בסיס מים כדי לא לפגוע בקונדומים.

שים המון לוב.

תהנה

חייב לרוץ
    התגובה האהובה בשרשור
doref
לפני 8 שנים • 28 בינו׳ 2016
doref • 28 בינו׳ 2016
תודה עבור התשובה המפורטת!