לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עקב פוסט קודם על ניצול של אחד מקולוגות קבלו-12 המלצות וטיפ

ronni​(נשלט)
לפני 8 שנים • 3 בפבר׳ 2016

עקב פוסט קודם על ניצול של אחד מקולוגות קבלו-12 המלצות וטיפ

ronni​(נשלט) • 3 בפבר׳ 2016
לי יש כמה עקרונות שאני מיישם מזה שנים : 
1. אין שום מחוות בשיחה ראשונה ואף שנייה בצ'אט של הכלוב, לא משלוח אוכל, לא מנוי זהב כלום..  
2. לא נותנים כרטיסי אשראי ולא שם מלא , בשיחות וירטואליות  . 
3.שימו לב לפרופיל של הניק שאתם משוחחים איתו ניק צעיר בן מספר שבועות וחודשים מעורר חשד . הכי טוב עברו לסקייפ והתחילו שיחה, 
אלו שרוצים כסף או לראות ערום ולא יקבלו מבלי לפתוח גם מצלמה או מבלי להיפגש קודם  מאד מהר יאבדו בכם עניין. 
4. מומלץ להחזיק בכתובת סקייפ שמיועדת לכלוב , לא לרשום אף פרט מזהה בפרופיל של הסקייפ לאחר שיחות אפשר לפתוח מצלמה ולהמשיך לשוחח. 
5. אם החלטתם לקנות מתנה בפגישה (בכל זאת פינו זמן להיפגש איתכם) שימו לב שהצד השני לא חולב אותכם יותר מידי (תקנו במתנה רק זוג מגף אחד , רק חצאית אחת לא וגם וגם וגם ) 
6. בשיחת סקייפ אני מוכן לפתוח מצלמה ראשון אם התבקשתם להתערטל ואתם מעוניינים בכך ביקשו לפחות שהצד השני גם יפתח מצלמה שימו לב שבאמת רואים במצלמה את הצד השני . 
7. בגדול לא נותנים : מייל אישי, כתובת סקייפ יומיומי ,לא פייסבוק ולא מספר פלאפון אישי  , רצוי להחזיק כתובת מייל לכלוב וגם כתובת סקייפ לכלוב בקשר לפלאפון אפשר לקנות סים טוקמן זול או לתת מספר סים ישן - שימו לב שלפני שנותנים את המספר פלאפון של הסים הישן רצוי לראות שאין לו איזכורים בגוגל. 
8. פגישה ראשונה כדי לקבוע במקום ניטרלי  לא מומלץ שיבואו לאסוף אותכם מהבית התרחקו מספר רחובות מהבית שלא ידעו איפה אתם גרים.  
9. רצוי לשבת בבית קפה להכיר ואם מתאים ורוצים לזרום הכי כיף ומומלץ ללכת לחדר או צימר ולא ישר לבית. 
10. החלטם לעבור לאקשן? תהנו , יש כאלו שיש להם פק"ל אביזרים לסשן קבוע , כדאי לחטא את הציוד טוב (קונדום על סטרפאון חובה!) והכי טוב וסטרילי  לקנות חדש, יש בזה גם חוויה לקנות ביחד.   
11. לפעמים גם בפגישות הצד השני נשאר אנונימי לא מנדב מידע ,מבקש  שיקראו לו בשם הכינוי מהכלוב . 
  קחו בחשבון שלפעמים יש פער בין מה שמי שמולך אומר לבין מה שרשום לו בתעודת זהות  -איך אני יודע ? כאן המקום להתוודא שלא פעם חשדתי ובדקתי לעומק בדרכים לא דרכים וגיליתי פער במיוחד בגיל  , וסטטוס.     
12. לאלו שנפגשים הרבה הייתי מציע לנהל רישום של כינוי , שם סקייפ , נפגשנו ? מה אוהב ומה לא , זה מונע בעתיד לשאול שאלות שכבר נשאלו או להתבלבל ולגרום מבוכה  .
תהנו זה הכי חשוב!
    התגובה האהובה בשרשור
Obeying​(נשלט)
לפני 8 שנים • 4 בפבר׳ 2016
Obeying​(נשלט) • 4 בפבר׳ 2016
זה דברים בסיסיים, והאמת שעצוב לי קצת שאנשים לא מכירים את זה פה.
סויר

סלחו לי על התמימות אבל....

סויר • 4 בפבר׳ 2016
מדוע צריך מספר פלאפון נפרד או כתובת מייל נפרדת בשביל הכלוב? 
אז הבן אדם שאני מתכתב איתו בשלב מסוים יידע איך קוראים לי ומה מספר הפלאפון שלי, ביג דיל! אני לא נותן לו שום פרט מביך שאיתו אפשר לסחוט אותי או לפגוע בי.
זה נכון שהכרויות באינטרנט הם דבר שיכול להיות מסוכן לפעמים ויש להיות זהירים, אבל גם לא צריך להיכנס לפרנויה מוגזמת.
בקשר לשאר הדברים שכתבת אני מסכים והם בייסיק ואמורים להיות מובנים מאליהם, במיוחד כל הקטע של הניצול הכספי עוד לפני הפגישה הראשונה.
ronni​(נשלט)

ראשית כל אחד עושה מה שמתאים לו

ronni​(נשלט) • 4 בפבר׳ 2016
אני לעומת זאת מצוטט בכלוב ,
עם חלקן אני עובר לסקייפ
ועם חלק מאלו שדיברתי בסקייפ אני נפגש,

סיפור אמיתי:
 מישהי סיפרה לי שהיא נתנה את הפלאפון האישי שלה  למישהו טרם שהם קבעו להיפגש,  ומסתבר שהוא הריץ את המספר בגוגל והבחור שרק הכירה אתמול בכלוב הגיעה אליה יום למחרת למשרד שבו היא עובדת כעצמאית,..
the rain song
the rain song • 4 בפבר׳ 2016
גם בחור שהיא היתה פוגשת בפאב או בבית קפה או בחוג לריקודי עם יכול היה לעשות דבר כזה.

רוב האנשים נורמטיביים. אם לא רוצים לשבת בבית כל החיים, לוקחים סיכונים קטנים מידי פעם.
sm69​(שולט)

ועדיין.. טוב להיות זהירים בשלב ההכרות הראשוני...

sm69​(שולט) • 4 בפבר׳ 2016
ככה זה בחיים, ובטח ובטח שפה..
כאשר כבר מכירים היטב.. אז יורדות המסכות, אבל עד אז נראה לי שכל העצות שנאמרו למעלה הן מאד חשובות..
לי כשולט זה פחות רלוונטי כי אני טיפוס שכזה גם בחיים הציבוריים שלי ואם מישהי תספר את זה עלי, אף אחד לא ממש יופתע מהחדשות icon_wink.gif , אבל אני מניח שיש פה כאלו שביום הם מנהלים גדולים, ובלילה הם רוצים להוריד את כל האחריות היומיומית ובא להם להישלט, טיפוסים שכאלו (לדוגמא), הם ממש לא צריכים שהקולגות שלהם ידעו על הפטישים השונים שלהם.
לכן לדעתי זהירות זה עניין בסיסי בכל מקרה.
Chelsea Rayne​(שולטת)

הכללים האלה רלוונטים לא רק באתר הזה

Chelsea Rayne​(שולטת) • 4 בפבר׳ 2016
כללי בסיס שחייבים לדעתי להקפיד בכל אתר היכרויות
Curiosity

מה הקטע של המתנות?

Curiosity • 4 בפבר׳ 2016
סליחה על הבורות...די חדשה כאן...אבל מה הקטע של המתנות? פשוט לא ידעתי שזה בכלל בגדר דרישה. 
ronni​(נשלט)

מתנות

ronni​(נשלט) • 4 בפבר׳ 2016
יש כאלו שמבקשות מתנות ,
יש כאלו שמציעים מתנות,
יש כאלו שלא יסכימו ואף יתרגזו אם תציע,
ויש כאלו שרק חושבות איך להוציא ממך עוד ועוד,

אין  תשובה מדויקת כל אחד ומה שנראה לו לנכון,
רק צריך לדעת לעשות הכל בטעם
Sm Art{☆Sm}
לפני 8 שנים • 5 בפבר׳ 2016