שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה ההבדל בין מפגש מאנצ' למפגש פל''א?

doref
לפני 8 שנים • 13 בפבר׳ 2016

מה ההבדל בין מפגש מאנצ' למפגש פל''א?

doref • 13 בפבר׳ 2016
ראיתי שמידי פעם מפרסמים פה באתר אירועים. לא ממש הבנתי מה ההבדל  בין מפגש מאנצ' למפגש פל''א ומה המהות של כל אחד מהם?
האם הם נועדו בין היתר להכרויות? האם יצא לכם להכיר בן\בת זוג באחד מן המפגשים הללו?
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 8 שנים • 13 בפבר׳ 2016

יש מן המשותף

בלוסום​(לא בעסק) • 13 בפבר׳ 2016
אבל ההבדל הוא שבמאנצ' לא אמורים לדבר על בדסמ בכלל. במפגש הדיוי של פלא מדברים על כך בגלוי.
DOMINUS​(שולט)
לפני 8 שנים • 14 בפבר׳ 2016

בכל מקום מדברים על כל נושא

DOMINUS​(שולט) • 14 בפבר׳ 2016
אין צנזורה והכל נעשה בטעם טוב עם קריצה. הפלא יותר אקדמי לעומת המאנץ', שהוא באוירה חברתית נינוחה
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 8 שנים • 14 בפבר׳ 2016

מתוך הנסיון שלי בשני סוגי המפגשים

בלוסום​(לא בעסק) • 14 בפבר׳ 2016
במאנצ' לרוב יושבים בקרב אנשים ונילים ויש אנשים מהקהילה שלא מעונינים ביציאה מהארון, ולכן יש איזושהי צנזורה מסוימת וכן מדברים לרוב בקודים. כך לפחות במאנצ'ים שאני היתי בהם. 
    התגובה האהובה בשרשור
doref
לפני 8 שנים • 15 בפבר׳ 2016

במאנצ' יש ונילים?

doref • 15 בפבר׳ 2016
למה אנשים ונילים מגיעים לכאלו מפגשים ומה יש להם לחפש שם?
זה הורס את כל הכיף, חשבתי להגיע לאחד מהמפגשים בכדי להכיר חברים חדשים שאוהבים בדסמ כמוני. אבל עכשיו את אומרת שמגיעים לשם גם ונילים, ולפי דעתי זה הופך את הסיטואציה למביכה ולא רצויה.
מה לגבי מפגשי פל''א יוצא להכיר שם פרטנרים לפעמים?
בלוסום​(לא בעסק)

הבהרות

בלוסום​(לא בעסק) • 15 בפבר׳ 2016
לא בקיאה מספיק בדיוני פלא כדי לומר.
לגבי מאנצ'ים ואנשים ונילים - מאנצ'ים פתוחים לכל מי שמתענין בבדסמ - גם אלה שעדיין לא נכנסו לקהילה
יש מאנצ'ים שפתוחים לונילים ויש שלא.
כוונתי בכל מקרה היתה שיושבים במקום מפגש ונילי אז יש ונילים מסביב.
4X4​(אחר)

מה זה מפגשי פל"א?

4X4​(אחר) • 15 בפבר׳ 2016
מה זה פל"א
One moment​(שולטת)
One moment​(שולטת) • 15 בפבר׳ 2016
ההבדל שמאנצ' זה מפגש חברתי שמארגנים במקום ונילי כמו בית קפה או פרק. יכולים להיות אנשים ונילים ליד או אפילו ילדים בסביבה ולא תמיד נוח לדבר פתוח, אבל לא הייתי באף מאנצ' שבו אנשים לא דיברו על בדסמ.
מפגשי פל"א כמה שידוע לי עושים במקום סגור ויש נושא שעליו מדברים פתוח.
אפשר להכיר אנשים גם במאנצ' גם במפגשי פל"א, אבל זה שבאים לבד לא אומר שמחפשים הכרויות ומומלץ לא לחפור יותר מדי אם בן אדם לא רוצה לספר על עצמו ולפרט.