צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה אתם אומרים על השיר הזה?

החופשי​(אחר)
לפני 8 שנים • 23 בפבר׳ 2016

מה אתם אומרים על השיר הזה?

החופשי​(אחר) • 23 בפבר׳ 2016
זה חלק מהתפילה ביום כיפור.

מילים: מן התפילה
כִּי הִנֵּה כַּחֹמֶר בְּיַד הַיּוֹצֵר בִּרְצוֹתוֹ מַרְחִיב וּבִרְצוֹתוֹ מְקַצֵּר כֵּן אֲנַחְנוּ בְיָדְךָ חֶסֶד נוֹצֵר לַבְּרִית הַבֵּט וְאַל תֵּפֶן לַיֵּצֶר
כִּי הִנֵּה כָּאֶבֶן בְּיַד הַמְסַתֵּת בִּרְצוֹתוֹ אוֹחֵז וּבִרְצוֹתוֹ מְכַתֵּת כֵּן אֲנַחְנוּ בְיָדְךָ מְחַיֶּה וּמְמוֹתֵת לַבְּרִית הַבֵּט וְאַל תֵּפֶן לַיֵּצֶר
כִּ י הִנֵּה כַּגַּרְזֶן בְּיַד הֶחָרָשׁ בִּרְצוֹתוֹ דִּבֵּק לָאוּר וּבִרְצוֹתוֹ פֵּרַשׁ כֵּן אֲנַחְנוּ בְיָדְךָ תּוֹמֵךְ עָנִי וָרָשׁ לַבְּרִית הַבֵּט וְאַל תֵּפֶן לַיֵּצֶר
כִּי הִנֵּה כַּהֶגֶה בְּיַד הַמַּלָּח בִּרְצוֹתוֹ אוֹחֵז וּבִרְצוֹתוֹ שִׁלַּח כֵּן אֲנַחְנוּ בְיָדְךָ אֵל טוֹב וְסַלָּח לַבְּרִית הַבֵּט וְאַל תֵּפֶן לַיֵּצֶר
כִּי הִנֵּה כִּזְכוּכִית בְּיַד הַמְזַגֵּג בִּרְצוֹתוֹ חוֹגֵג וּבִרְצוֹתוֹ מְמוֹגֵג כֵּן אֲנַחְנוּ בְיָדְךָ מַעֲבִיר זָדוֹן וְשׁוֹגֵגלַ בְּרִית הַבֵּט וְאַל תֵּפֶן לַיֵּצֶר
כִּי הִנֵּה כַּיְרִיעָה בְּיַד הָרוֹקֵם בִּרְצוֹתוֹ מְיַשֵּׁר וּבִרְצוֹתוֹ מְעַקֵּם כֵּן אֲנַחְנוּ בְיָדְךָ אֵל קַנֹּא וְנוֹקֵם לַבְּרִית הַבֵּט וְאַל תֵּפֶן לַיֵּצֶר
כִּי הִנֵּה כַּכֶּסֶף בְּיַד הַצּוֹרֵף בִּרְצוֹתוֹ מְסַגְסֵג וּבִרְצוֹתוֹ מְצָרֵף כֵּן אֲנַחְנוּ בְיָדְךָ מַמְצִיא לְמָזוֹר תֶּרֶף לַבְּרִית הַבֵּט וְאַל תֵּפֶן לַיֵּצֶר.
המלט
לפני 8 שנים • 23 בפבר׳ 2016
המלט • 23 בפבר׳ 2016
אפשר להגיד על זה כל מיני דברים, אבל יצירה מקורית זה לא.
    התגובה האהובה בשרשור
sm69​(שולט)
לפני 8 שנים • 24 בפבר׳ 2016

כנראה שאתה חרדי חבדני"ק,,, כי זה מזמור של חבדניקים בעיק

sm69​(שולט) • 24 בפבר׳ 2016
נזכרתי בזה כי אני דתל"ש icon_smile.gif

אהבתי גם את הדואליות שבה אתה משתמש במזמור הזה...

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי פבר' 24, 2016 8:15 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
sm69​(שולט)
sm69​(שולט) • 24 בפבר׳ 2016
נערך..עקב כפילות..
החופשי​(אחר)
החופשי​(אחר) • 24 בפבר׳ 2016
המלט כתב/ה:
אפשר להגיד על זה כל מיני דברים, אבל יצירה מקורית זה לא.

זה לא יצירה מקורית וזה בטעות השתרבב לי הקטגוריה הזאת.
Alatar​(שולט){Foxy LAB}
Alatar​(שולט){Foxy LAB} • 24 בפבר׳ 2016
נפלא.
קטעים כאלה הם אולי הדבר היחיד שגורם לי להצטער (רק קצת) שהדת רחוקה ממני ואני ממנה כמו מזרח ומערב. 
ואז אני נזכר בכל הדברים האחרים, ואני בסדר עם זה.  icon_smile.gif