צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האמנם יש רק שני סוגי גברים?

מרפא בכאב​(שולט)
לפני 8 שנים • 25 בפבר׳ 2016

התשובה נמצאת בניסוח שונה של השאלה

מרפא בכאב​(שולט) • 25 בפבר׳ 2016
האמנם יש רק 2 סוגי נשים ?
האחת יפיפייה מפתה וביצ'ית והשניה נעימה מכילה אך יבשה ולא מושכת.

באמת אפשר לסכם את כל המנעד האנושי ל2 סכמות פשוטות ?

ובכן, כן ולא : כן, אם מניחים את כל בני האדם על הרצף הזה, אפשר לדרג את כולם עליו.
לא, זה בהחלט לא מסכם אותם כבני אדם, בהחלט יהיו המון שלא יתיישבו עם השילובים המדוברים (למשל גבר נעים וכנה שאוהב סקס אלים, או ביצ'ית לא מושכת). ואפשר באותה המידה לייצר אינספור רצפים אחרים (חכמה וחברתיות, אתלטיות ופילוסופיות וכ"ו) שאפשר לדרג על פיהם את כל האנשים וגם הם לא יתקרבו לספר את כל הסיפור.
Brave Dwarf
לפני 8 שנים • 25 בפבר׳ 2016
Brave Dwarf • 25 בפבר׳ 2016
the rain song כתב/ה:
נראה לי שאשה שהתחתנה עם גבר שנורא משעמם אותה מנסה להתנחם שהאפשרות השנייה היתה מנייאק.

אני מודה שמאז הצבא בערך לא שמעתי את התיאוריה הזאת. מאז החיים שלי הוכיחו שוב ושוב ש -

כמספר הגברים, כך מספר הטיפוסים.
(-: גדולה. וצודקת. 

ולפותחת הפוסט אני ממליץ לקרוא את הספר הזה
ד"ר ניצה אברבנאל אמנם מדברת כאן על חוה ולילית, כלומר על פיצולה לשניים של הדמות הנשית, אבל יש בו לא מעט תובנות, אותן ניתן להשליך גם על הגברים. "ניסיון ללמוד ממאפייניה ותכונותיה של תרבות פרה-פטריארכלית, טרום היסטורית, מהווה, לטענתו של חיבור זה, שלב התפתחות נוסף לקראת תרבות פוסט-פטריארכלית. תרבות שביסודה יכולת מחודשת של הגבר והאשה לראות את עצמם, זה את זו מנקודת ראות הן של הגבר והן של האשה."
ההבדל החד והלא מתפשר, שהיה קיים פעם, בין הגבר הרווק הנצחי, הסקסי והמפתה לבין הגבר היציב והמבויית, במילים אחרות "המפרנס", אינו רלוונטי למאה ה- 21. ולכן אחד מן השניים: או שגיסתך, כפי שהציעה ריין, מנסה לשכנע אותך באמיתות אותן יצרה כהגנה מפני המגרעות שבחייה, או שהיא עדיין דבקה בנקודת מבט ארכאית על הזוגיות, אם בגלל גילה ואם בגלל חינוכה.