שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם יש באתר פסיכולוג?

מיתוסית​(שולטת)
לפני 8 שנים • 1 במרץ 2016
מיתוסית​(שולטת) • 1 במרץ 2016
לא הבנתי. הוא נתן לך תרגילים שבגללם התחלת לראות פורנו רגיל ולהימשך לסקס רגיל, משהו שלא עשית או אהבת לפני כן, אבל לא העלים לך את המשיכה לבדסמ?
תשוקת השליטה​(נשלט)
לפני 8 שנים • 1 במרץ 2016

לא הבנתי. הוא נתן לך תרגילים שבגללם התחלת לראות פורנו רגיל ו

הוא לא נתן לי תרגילים , הוא עשה עלי טכניקה שמשנה תחשיבה .. זה בעצם N.L.P שינוי מהיר של התנהגות , מחשבה ,רגש על ידי שפה . 
ואז היה לי את האפשרות להמשך גם לפורנו רגיל . כרגע אני נמשך לבדסמ , אבל מבחירה ולא בגלל ש"נדפקתי" , ההפך אני חושב שבמהלך סשן אני מרגיש משהו שאנשים שמכירים רק סקס ונילי ,לעלום לא ירגישו .. וכמובן שתמיד יש לי את האפשרות לא להמשך לזה .השליטה בידיים שלי ,  בנושא הזה בתכלס אני נשלט חחicon_wink.gif  מקווה שהבנת ..
מטפלת CBT
לפני 8 שנים • 2 במרץ 2016
מטפלת CBT • 2 במרץ 2016
לא בטוחה לגמרי שהבנתי.
אתה אומר שלפני כן לא נמשכת בכלל לונילה ועכשיו כן ולכן אתה מרגיש שיש לך בחירה, ואתה עדיין בוחר בבדסמ?
במה זה בעצם הועיל לחייך?
טליה​(שולטת)
טליה​(שולטת) • 2 במרץ 2016
אני פסיכולוגית קלינית במקצועי.

היתרון של מטפל מקצועי הוא שאינו מגיע אליך עם אג'נדה כלשהי. הוא לא יגיד לך "תשתנה ותפסיק להיות סוטה". והוא לא יגיד לך "תשתנה ותלמד לקבל את עצמך". הוא יקשיב לתחושות ולצרכים שלך ויעזור לך להתקדם למקומות שאתה רוצה להגיע אליהם. לכן, זה חשוב למצוא מטפל שהוא טוב כמטפל, ולא מטפל שבקטע.

מיניות יכולה להשתנות, ויש טכניקות טיפוליות שיכולות לעזור בכך. במיוחד אם אתה מעוניין בשינוי ומחוייב לתהליך, ולא מדובר במצב רוח הפכפך.

בדס"מ הוא המונח שמתאר ספקטרום רחב מאוד של נטיות מיניות. אני חושבת שברובן אין פסול. אבל בניגוד למה שאחרים כתבו כאן אני בהחלט מאמינה שלא כולן עולות בקנה אחד עם חיים מאושרים ומערכות יחסים בריאות. זה לא שחור ולבן, וזה בעיקר משהו שלך.

בהצלחה.
מטפלת CBT
מטפלת CBT • 2 במרץ 2016
טליה, מצד אחד אני מסכימה איתך. המטופל צריך לבחור מה המטרה הטיפולית שלו.
מצד שני, צריך להיות ריאליים.
זה מזכיר לי את טיפולי ההמרה של ההומוסקסואליים בשנות ה- 60 ועד היום (עוד לפני שההומוסקסואליות הוצאה מהDSM).
יש גבול לכמה שטיפול יכול לשנות דברים באדם/ את האדם עצמו, גם אם יש לו מוטיבציה ונכונות גבוהות ביותר. 

ואני חושבת שכדאי להבדיל בין הצורך "להיגמל" מבדסמ בגלל ההשפעות השליליות על החיים, לבין למתן את ההשפעות השליליות על החיים, שבעיניי זו מטרה ריאלית יותר.

מאוד מאוד קשה "לגמול" אנשים מפאראפיליות לחלוטין. תראי מה קורה עם פדופילים, למשל. גם אם הם רוצים לעשות שינוי, פדופיל שנמשך רק לילדים ולא גם לנשים בוגרות, מאוד קשה לגרום לו לא להימשך בכלל לילדים ולהמשך אך ורק לנשים בוגרות. אפשר לעבוד איתו על החלשת המשיכה לילדים והגברת המשיכה לנשים בוגרות, להבין מה הנזק שיכול להיגרם לו ולילדים,  להרגיש את התשוקה לכך ולהיות ער לה, אך לא לנסות לממש וכו'
hary103
hary103 • 2 במרץ 2016
הנשלט איני יכול ליצור איתך קשר בפרטי, זה דורש מנוי, אשמח לעזרה נוספת.
ofer00
לפני 8 שנים • 5 במרץ 2016

בדסמ שונה מפדופיליה

ofer00 • 5 במרץ 2016
בתור אחד שגם עוסק בטיפול וגם הייתי כמקובל אצל יותר ממטפל אחד אני חייב לומר שזה שונה. 
יש משהו בדסמ שמשלב צורך רגשי מנטלי ולא רק מיני נטו כמו פדופיליה.

אני כן חושב שאכן המטופל צריך להחליט עם המטפל על מטרת הטיפול אך חשוב לשקול מה המטרה העמוקה ובסיסי האם להפסיק לפנטז על בדסמ או אולי איך אהיה מסופק חיי המין שלי? 
איזה זוגיות אני ארצה? 
מה יעשה אותי יותר שלם עם עצמי? 

חשוב למצוא מטפל טוב שיש לך חיבור אי ו ואינו רואה בדסמ סטייה מינית שצריך לתקן וזה ללא קשר איזו מטרה תבחר להשיג
hary103
לפני 8 שנים • 6 במרץ 2016
hary103 • 6 במרץ 2016
מדוע הנושא נהפך לספאם ולא באמת עוזרים לי? הרי יש כאן פסיכולוגים וכאלה שמבינים בתחום.
ברבור-נשלטת
לפני 5 שנים • 12 במאי 2018
ברבור-נשלטת • 12 במאי 2018
מטפלת CBT כתב/ה:
לא בטוחה לגמרי שהבנתי.
אתה אומר שלפני כן לא נמשכת בכלל לונילה ועכשיו כן ולכן אתה מרגיש שיש לך בחירה, ואתה עדיין בוחר בבדסמ?
במה זה בעצם הועיל לחייך?

אשמח שתשלחי לי הודעה בפרטי מאחר ואין לי מנוי זהב לא יכולה ליצור איתך הייתי מכונית להגיע לפגישה איתך..