ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

Outing כחומת מגן להתנהגות בזויה

Sol Dominique​(שולטת)
לפני 8 שנים • 14 במרץ 2016

כבוד לזמן של אנשים

Sol Dominique​(שולטת) • 14 במרץ 2016
הבעיה של הזלזול בזמן היא בעיה חמורה, גם אם לא נעלבתי מהסיטואציה או נפגעתי פיזית התבזבז זמן מזמני היקר שהיה יכול לשמש למטרה אחרת.
זה נכון כפליים לסשנים בתשלום שבעוד שבעסקים רבים נהוג לקחת כרטיס אשראי לבטחון, בסשנים זה לא מקובל כי משתמשים במזומן לשם האנונימיות. אני נגד אאווטינג סתם ככה אבל אני כן חושבת שזה יכול להיות הגיוני אחרי שהזהרת את האדם לפני שקבעתם שזה מה שיקרה אם הוא יבריז.  
וכמובן שאף פעם לא בתור נקמה אלא באמת רק למטרת הזהרת אחרים שלא לקבוע עם אותו אדם אם זמנם יקר להם, וכדי לגרום לאחרים שמתעתדים לקבוע ולהבריז לחשוב פעמיים לפני שיעשו זאת.
אמ;לק בפעם הבאה שאת קובעת תבהירי למי שאת קובעת איתו שאם הוא יבריז תחשפי אותו, אם הוא יבריז למרות שמודע להשלכות אז תחשפי. 
משרת צייתןן

גברת סול

משרת צייתןן • 14 במרץ 2016
הבעיה היחידה בשיטה הזו זה שאפשר לחשוף את החושפת ישר בחזרה..וזה יתנקם בה הרבה יותר מאשר בו (חברים, משפחה וכו' שיודעים מה היא עושה למחייתה).
אלא אם כן אין לה בעיה עם זה והיא לא מסתירה את זה מהמשפחה והחברים.
MissBitch21​(שולטת)

Re: כבוד לזמן של אנשים

MissBitch21​(שולטת) • 14 במרץ 2016
Sol Dominique כתב/ה:
הבעיה של הזלזול בזמן היא בעיה חמורה, גם אם לא נעלבתי מהסיטואציה או נפגעתי פיזית התבזבז זמן מזמני היקר שהיה יכול לשמש למטרה אחרת.
זה נכון כפליים לסשנים בתשלום שבעוד שבעסקים רבים נהוג לקחת כרטיס אשראי לבטחון, בסשנים זה לא מקובל כי משתמשים במזומן לשם האנונימיות. אני נגד אאווטינג סתם ככה אבל אני כן חושבת שזה יכול להיות הגיוני אחרי שהזהרת את האדם לפני שקבעתם שזה מה שיקרה אם הוא יבריז.  
וכמובן שאף פעם לא בתור נקמה אלא באמת רק למטרת הזהרת אחרים שלא לקבוע עם אותו אדם אם זמנם יקר להם, וכדי לגרום לאחרים שמתעתדים לקבוע ולהבריז לחשוב פעמיים לפני שיעשו זאת.
אמ;לק בפעם הבאה שאת קובעת תבהירי למי שאת קובעת איתו שאם הוא יבריז תחשפי אותו, אם הוא יבריז למרות שמודע להשלכות אז תחשפי.
אני מבינה שהברזה היא עניין שכואב לאגו, גם לי זה קרה יותר מפעם אחת. עם זאת, להתריע בפני דייטים או סשנים פוטנציאליים שהם מסתכנים בחשיפה באור שלילי נשמע מאיים ואני, באופן אישי, הייתי מסרבת לצאת או לקיים סשן עם מישהו שגורם לי להרגיש מאוימת. אנשים כן צריכים להיות מנומסים ולהודיע אפילו שעה לפני שהיי, אין בכוונתם להופיע, אבל כל השיטה הזאת שכולה אומרת "תופיע או שיקרה X" יוצרת סיטואציה שלא נעימה לאף אחד. אנחנו צריכים לדעת לסנן וכן לקחת דברים כאלה טיפה יותר בקלות. הברזה רחוקה מלהיות סוף העולם ולפעמים יש נסיבות מקלות. בואו נחשוב טיפה לפני שאנחנו קופצים ראש לבריכה שעלולה להיות ריקה.
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 8 שנים • 16 במרץ 2016

בואו נשים דברים על דיוקם

בלוסום​(לא בעסק) • 16 במרץ 2016
אאוטינג זה בטוח לא. אאוטינג היא הוצאה מהארון הבדסמי בפני ונילים.
שיימינג וניימינג לעומת זאת זה כן.
הבריזו לי לרמות שהתחלתי להזמין אנשים הביתה כדי למנוע את זה, וגם זה לא מנע את התופעה. 
אני בעד ליצור מאגר שמות של מאונני מקלדת שקרנים שאין להם שום כוונה לממש את המפגש, או שהם פשוט רגילים ואוהבים לשחק ברגשות של אנשים בצורה סדרתית. לאנשים כאלה צריך פתרון "מערכתי".
יש אנשים שהם פשוט מאונני מקלדת סדרתיים, ואין שום דרך לאף אחת לדעת את זה מראש אלא אם יזהירו.
אז עם כל הכבוד, ואין כבוד, אני חושבת שצריכות להיות מגננות לבנות פה כדי להמנע מלבזבז את זמננו ורגשותינו. 
Bite Twice Shai

וואי וואי...

Bite Twice Shai • 16 במרץ 2016
איך אנשים פה מחפשים כל הזדמנות להתנגח ולהתכתש... לא יאומן...

כולה הגברת שאלה שאלה על נושא שמתסכל אותה. לא צריך לקטול ולהיות נבזיים, מה קרה?

אז כן, זה לא אאוטינג, אלא שיימינג לדעתי מה שהיא מתכוונת. אבל זה לא סיבה לדבר כאילו לא צחצחתם שיניים אחרי סשן סקאט. 

לדעתי באופן אישי שיימינג זה פעולה די קיצונית שצריכה להתאים למשהו קיצוני שנגרם לך. 
הברזות הן אמנם לא נעימות, אבל הן יכולות לנבוע מכל מיני סיבות. לדעתי בעיקר אנשים שלא סגורים/שלמים עם הנטייה שלהם. אז שיימינג יפגע בהם עוד יותר וברצון שלהם להשתלב/להכיר קינקסטרים אחרים. 
אבל לדעתי הם לא אנשים שהם מסוכנים בפוטנציה. אני חושב שצריך להשתמש בסנקציות שיש לנו בזהירות. כי אין הרבה סנקציות אפשריות ויש הרבה דרכים לפגוע באדם שהוא בדס"מי - בתוך ומחוץ לקהילה.

אל תקשיבי למי שאומר "אל תצאי" וכל מיני שטויות, אז איך תכירי אנשים?? הלוואי עלי להכיר ככ הרבה כמוך מאמי icon_smile.gif מקווה לראותך בקרוב גם כבר! עבר מלאנתלאפים זמן.
merlot​(נשלט)

באמת? רעיון האאוטיניג אפילו חלף בראשך??

merlot​(נשלט) • 16 במרץ 2016
כל קיומו של העולם הזה והאתר הזה חי נושם ומבוסס על העיקרון הקדוש של הדיסקרטיות (אלא אם הוסכם אחרת) העובדה שעל הברזה - מבעסת או מכעיסה ככל שתהיה - את שוקלת אאוטינג או חושבת שזה בכלל אופציה, זה מחשבה מפחידה מאוד. זה לשמוט את כל הבסיס לעצם קיומו של העולם הזה והקשרים הללו. יש הרבה אכזבות בחיים שצריך להתמודד איתן, הברזה היא אחת מהן...  אז תתמודדי. האאוטינג הוא אבי החטאים. לאאוטינג אין מקום לדעתי בקהילה הדיסקרטית הזו. באנו לכאן כי כאן יש אנשים כמונו שמעריכים את הצורך במקום נסתר מהעולם האחר ש'לא מבין' ושופט ופוסל.. כי המקום הזה שייך לקהילה עם צרכיה הייחודים אאוטינג זו ממש לא אופציה.