צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

השפלות בצ׳אט

חיפושונת​(אחרת)
לפני 8 שנים • 17 במרץ 2016

השפלות בצ׳אט

חיפושונת​(אחרת) • 17 במרץ 2016
הצ׳אט משמש הרבה מאיתנו, בין היתר, גם כמקום מפלט כשמשעמם. יש פה אנשים, ולא אזכיר את שמם, שכנראה יותר מידי משעמם להם, אז הם יושבים להם בצ׳אט עם הקפה של הבוקר ומרגישים בנוח להשפיל אנשים בכללי בצ׳אט. יכול להיות שזה לאו דווקא נובע משיעמום אלא שהם רואים בדריכה על אחרים דרך להרים את עצמם. גם בפרטי גברים שקיבלו סירוב לא חוסכים ואחד אפילו אמר לי פעם שבמילא הוא לא מעוניין, כי אני אחת שמשתמשים בה פעם אחת וזורקים. אני באמת תוהה, כשאנשים ״משפילים״ פה אחרים בפומבי או בפרטי, הם לוקחים על עצמם את האחריות של כל ההשלכות? כשהם חוזרים ואומרים למישהי שמנה, טיפשה או לא משנה מה, הם מודעים למה שזה עלול להוביל אותה לעשות? אני במקרה לא רואה אף אחד ממטר, אבל גם אני ספגתי כמה פעמים וכמה פעמים התנהגות מהסוג הזה, גם בפרטי וגם בכללי. אל תשכחו כמה כח יש למילים, תגידו רק מה שאתם באמת מוכנים לקחת על ההשלכות אחריות.
    התגובה האהובה בשרשור
Ava
Ava
Ava • 17 במרץ 2016
מסכימה עם כל מילה ומרגישה צורך לשתף בחוויה מעוררת בחילה שקרתה לי בצ'אט לא מזמן. למרות שאני מאוד חסינה לבולשיט ולהתנהגותם הבזויה של טרולים, בשבוע שעבר קיבלתי פנייה בצ'אט שגרמה לי לחלחלה מזר גמור שטען שסקירה של הפרופיל שלי מעידה מעבר לכל ספק שאני קורבן אונס (וטפ?) ואז עבר להגחכה ולגלוג על קורבנות אונס והטרדות מיניות, ועלי בפרט מעצם היותי אחת לדעתו. הוא כתב את השיט הזה רק כי הוא יכול ורק כדי לפגוע סתם בבחורה זרה, כנראה משעמום, וזה מגדיר מחדש את המושג עליבות נפש. בדרך כלל אני מתעלמת אבל זה באמת הצליח להגעיל אותי icon_sad.gif
כלובי
כלובי • 17 במרץ 2016
רק מזכיר: 
לצלם מסך, לשלוח לי. אנשים כאלה נחסמים מהצ׳אט ולעיתים גם מהאתר.
Madame T​(שולטת)

חסימה מיידית

Madame T​(שולטת) • 17 במרץ 2016
מעבר לדיווח לכלובי, נראה לי כי אנשים כאלו יש לחסום מייד כדי שלא יוכלו להטריד/להציק לכם וכן הלאה.
אין שום סיבה להקדיש ולו גם דקה מזמנכם/כן היקר כדי לשמוע שטויות לא ראויות!
A v​(שולט)

חיפוש

A v​(שולט) • 17 במרץ 2016
פשוט איגנור.

ברור לי ולך שאותו אחד היה בא על ארבע אם רק היית מסמנת לו..

וזה משהו שקורה די הרבה  כמעט בכל פעם שמסתכלים בכללי יש מישהו שבא להוכיח שהוא משתין רחוק יותר מכולם.

מדלגים.
כלובי

לא

כלובי • 17 במרץ 2016
כמו שכבר הדגשתי - איגנור זה לא מספיק, אם באמת אכפת לכם - פנו אלי.

כפתור איגנור לא מתיר לאנשים להתנהג בצורה פוגענית בצ׳אט ובאתר.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 17 במרץ 2016
אלו שפוגעים אחרים בצ'אט הם בד"כ אנשים שמרגיש דחויים וחסרי ביטחון עצמי.
צריך לזכור את זה וכך להתרגש פחות, מעבר לדיווח לכלובי.