שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה אנשים ונילים יודעים אודות סאדו מאזו

doref
לפני 8 שנים • 11 באפר׳ 2016

מה אנשים ונילים יודעים אודות סאדו מאזו

doref • 11 באפר׳ 2016
ישנה בורות גדולה מאוד בקרב ונילים בכל מה שקשור לסאדו מאזו.
כששאלתי את החברים הונילים שלי מהו סאדו מאזו הם תארו את זה כמצב שבו בן זוג אחד מצליף ומכאיב לבן הזוג השני, ושההנאה היא נטו מהכאב הפיזי.
לא עלה על דעתם שמעבר לכאב פיזי יש בסאדו גם אלמנטים אחרים כמו: פשיזם, השתעבדות ושליטה מנטלית, יחסי התמסרות וכניעה,  תחושת חוסר אונים, הערצת גוף\סגידה אל אדם אחר וכו'.
אני חייב להגיד לכם שבתור מזוכיסט אני ממש לא מפיק הנאה מינית מכאב פיזי. לאנשים יש בורות ממש גדולה בנוגע להגדרה של סאדו מאזו
the rain song
the rain song • 11 באפר׳ 2016
גם אני לא נולדתי עם כל הידע הזה. אז מה?
מי שזה מעניין אותו - יידע
המלט

Re: מה אנשים ונילים יודעים אודות סאדו מאזו

המלט • 11 באפר׳ 2016
doref כתב/ה:
ישנה בורות גדולה מאוד בקרב ונילים בכל מה שקשור לסאדו מאזו.
כששאלתי את החברים הונילים שלי מהו סאדו מאזו הם תארו את זה כמצב שבו בן זוג אחד מצליף ומכאיב לבן הזוג השני, ושההנאה היא נטו מהכאב הפיזי.
לא עלה על דעתם שמעבר לכאב פיזי יש בסאדו גם אלמנטים אחרים כמו: פשיזם, השתעבדות ושליטה מנטלית, יחסי התמסרות וכניעה,  תחושת חוסר אונים, הערצת גוף\סגידה אל אדם אחר וכו'.
אני חייב להגיד לכם שבתור מזוכיסט אני ממש לא מפיק הנאה מינית מכאב פיזי. לאנשים יש בורות ממש גדולה בנוגע להגדרה של סאדו מאזו

התכוונת לפטישיזם, לא לפשיזם, אני מניח.

אני מסכים. יש לכך כמה סיבות: אחת היא שסאדו-מאזו מיוצג בתרבות הפופולרית באמצעות הסמלים הברורים, הקליטים, וגם הבנאליים ביותר שלו, ומה שרואים מן הצד הוא בעיקר אלימות פיזית, אם כי אפשר גם לראות הרבה מהסמליות המסורתית של השפלה, בעיקר כאשר משתמשים בפמדום כדי לשווק משהו. זה דומה קצת לאופן בו וניליים רואים יחסים הומוסקסואליים: מה שרואים זה שני גברים או שתי נשים. לא רואים את המכלול הנפשי המורכב.  סיבה אחרת היא שאפילו בתוך ה״קהילה״ אין תמימות דעים באשר למה זה בדס״מ, מה זה כולל, אם בכלל אפשר להגדיר את זה, ומה זה בדיוק מזוכיזם. במצב כזה קשה לצפות ממי שסאדו-מאזו איננו חלק מחייו להיות בקיא בהגדרות. 
    התגובה האהובה בשרשור
A v​(שולט)
A v​(שולט) • 11 באפר׳ 2016
המלט צודק בהחלט.

ואני אוסיף ואני יודע שלא יסכימו איתי רבים, אני חושב שאנחנו הרבה יותר "מיינסטרים" ממה שחושבים.

בשנים האחרונות מסדרות טלויזיה סרטים יש סצינות שהן לחלוטין בדסם.

הרבה יתכלו עלינו ויגידו "אלה שמרביצים.." כי כמה שאנחנו מרוכזים בעצמינו... אנחנו עדיין  לא ממש מענינים אותם.

ואתם יודעים מה... בשמחה הייתי חוזר כמה שנים אחורה כשלא ממש הכירו אותנו וידעו עלינו יותר מידי.

ואת זה אני אומר בתור אחד שלא מסתתר. ולא מסתיר את אורח חייו.
doref
doref • 11 באפר׳ 2016
תיקון טעות הקלדה: כתבתי בטעות פשיזם במקום פטישיזם. (לפעמים טעויות הקלדה יוצרות משפטים מצחיקים, חחחח)