סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חבל...... שזה נגמר כך

המלט
לפני 8 שנים • 27 באפר׳ 2016
המלט • 27 באפר׳ 2016
curious32 כתב/ה:
המלט, אתה כותב מאוד יפה, ובדרך כלל אני מתחבר לדברים שלך. אבל הרעיון של להבין מה הן הציפיות של כל צד בשלב מוקדם, נשמע לי סטרילי ומרחיק.

כשמישהי פונה אלי בשאלות מסוג 'מה אתה מחפש?' 'מה אתה עושה באתר?' 'מה מושך אותך בבדסמ?' 'בן כמה, מאיפה?' אני מרגיש תחת חקירה, ובכלל לא בא לי להמשיך בקשר. בצורה דומה, אני גם לא שואל שאלות כאלו, למרות שאני רוצה לדעת מה מושך את הפרטנרית לשיחה וממה היא נדלקת. אני רוצה גם לדעת מה היא לומדת, מה היא עושה בחיים ועוד, אבל לא רוצה לחקור ולא שיחקרו אותי.
נראה לי הרבה יותר טבעי לזרום ולנסות למצוא את שביל הזהב תוך כדי תנועה. תקשורת טובה תמיד חשובה. רגישות ופתיחות תמיד חשובים. שני הצדדים צריכים להיות אחראים לכך. גם לראות את האחר, וגם לראות נכוחה את עצמך.

סקרנית, נשמע לי שהלכת מהר מידי בשבילך, אבל לאו דווקא שנעשה משהו לא תקין מהצד השני. בעיקר אולי שלא השכלתם שניכם להיות מודעים זה לרגשותיו של זה, ונאמנים לרגשותיכם שלכם.

המלט כתב שהרבה נשים, ואני בטוח שגם הרבה מאוד גברים באתר, מאוד ייהנו לרדת על הברכיים, ולזכות בכינוי כלבה שלי, או זונה שלי. אחרי הכל מדובר באתר בדסמי... אבל לכולנו יש גבולות. אולי אם קשה לך להבהיר אותם בשיחה, ייקל עלייך לכתוב אותם בפרופיל.
שרשרת השאלות שהצגת אכן מעיקה, וגם בדייט ונילי אני נתקף אי נוחות הגובלת במועקה קיצונית כאשר אני נתון למתקפת טריוויה שכזו. התכוונתי למשהו הרבה פשוט. נניח שאתה שולט מגניב. פגשת ״סקרנית״. אתה מבין שהיא חדשה בתחום. אז מבלי להיכנס ליותר מדי פרטים, אפשר, במשפט אחד או שניים, לברר האם הכיוון בו אתה רגיל ללכת מתאים לה. גם אם היא לא כתבה את זה בפרופיל. לחלוטין ״תוך כדי תנועה״, וגם, אם היא מספקת מספיק פידבק בזמן אמיתי, אז לא תהיה שום בעייה מיוחדת. המפתח הוא בתקשורת, לא בתחקיר.
Lady Galadriel
Lady Galadriel • 27 באפר׳ 2016
סקרנית, אני לא יכולה להתיחס אל השולט שלך בשום צורה כי לא שוחחתי איתו וכל מה שיש מולי זו החוויה הסוביקטיבית שלך.
אבל כמה רעיונות לשיפור הגישה - 
שבי עם עצמך ותביני מה מפחיד אותך? מה נוגע בך לא נכון...
(זה לא אומר שלא תעברי את המשוכה הזו מתי שהוא, אבל כרגע היא יכולה בהחלט להיות מוגדרת כגבול)
במסגרת ההבנה, תפרקי את עצמך מהגדרות רומנטיות או לחילופין הביני שזה מה שאת רוצה,  (להערכתי חלק מתחושת ההשפלה שלך היא כי ציפית ממנו למשהו אחר כי הוא ״נגע בך״ )זה בסדר לרצות קשר זוגי בי די אס אמי זו אספירציה גבוהה וקשה יותר להשגה אבל היא כמו כל דבר אחר לגיטימית ואם ככה את מחווטת ככה את מחווטת.
אל תדחקי לפינה בשום מחיר בכדי להיות ״אחת מהחבר׳ה״ את לא צריכה לזרום כדי להיות נשלטת, אף אחד לא יכול לומר לך ש ״ את לא נשלטת אמיתית״ 
כי את לא מוכנה לאקט כזה או אחר... בסופו של דבר זה לגמרי טעם אישי ולכל אחד יש מפתחות אחרים בתכלית, גבולות אחרים, וקצב משלו.
אני מניחה שנשפכת ואמרת המון, והרגשת שהייתה אוזן קשבת ושהוא מבין אותך ״הכי בעולם״ ... (סליחה על הציניות הקלה)
אם לא עשית את זה כבר, אז תשאלי , ואם את לא יודעת לשאול אז תלמדי לשאול, ולהקשיב לעומק, גם למה שנמצא בין המשפטים , גם לסאב טקסט
חשוב שתראו לפחות את ה״פילוסופיה של ה bdsm " בצורה דומה, יהיה לך מאד קשה עם מישהו שמחפש משהו שונה בתכלית ממך.

אמרה לפני גאיה ובצדק, שיחת גבולות לפני שאת גולשת למחוזות האלה, בטוח כשהכל נעשה במישור שהוא וירטואלי , הוא ״שולט״ הוא לא נביא
הפנים שלך לא בהכרח מולו (אולי כן במצלמה אבל בהנחה ואת עסוקה  (; לא בהכרח) תני לו את הקרדיט ותתקשרי את המקומות שאת נכנסת אליהם עם עצמך כשהוא באוזן שלך גם אם זה לא ״cool"  לא בשואו אוף עסקינן אלא בעיניני הנפש ולא מגיע גם לו לקבל פידבק בדיעבד, bdsm  כמו סוג אחר של קשר בנוי על תקשורת
ונכון את חדשה אבל אם לא תדברי (בזמן) הוא לא ידע.

ולסיום כתבת כאן ״אתה לא היית על הברכיים...״ באחת התגובות שלך,  כאילו זו פוזיציה שהיא משפילה.
ופה לדעתי קבור הכלב, תעשי שלום עם עצמך, עם התשוקות האפלות או המוארות שלך (הכל תלוי בפרספקטיבה שלך) 
להיות על הברכיים יכול להיות פסגת האוורסט או לחילופין ים המלח תלוי בך ובו. 
את מתה מפחד וזה נהיר וברור, הבעיה בעיני היא לא שהיית על הברכיים או לא, אלא שאת נכנסת בקירות ועסוקה בלהפגע 
תני לעצמך זמן לעכל, תעשי הכל לאט יותר , תקשיבי , תפגשי לקפה לפני שאת נותנת את הלב שלך לניסיונות אצל ויויסקטור כזה או אחר...
ותהיי קשובה לעצמך ,אבל תביני שיש שניים לטנגו ואת לא יכולה להחיל עליו את הכישלון כאן, הוא אולי לא קרא אותך נכון 
בין אם בגלל ששידרת דברים אחרת או בגלל מדיה או בגלל חוסר רגישות
אבל את לא בהכרח טרחת לעדכן בכל רגע נתון איפה את נמצאת ....

המון המון בהצלחה (: אני מקווה שהחוויה הבאה שלך תהיה טובה יותר ותביא אותך למחוזות שאותם את חפצה לחקור (:
The Gentle Dom​(שולט)
The Gentle Dom​(שולט) • 27 באפר׳ 2016
סקרנית יקרה,
תקשורת בין אנשים היא תמיד דבר מורכב, חשוף להמון אי הבנות ולכן עלול להיות פגיע. עד כאן אני מניח לא חידשתי הרבה. נוסיף על זה את המורכבות הענקית של יחסי שליטה הן המורכבות הנובעת מכל אחד מאתנו המגיע עם מטען ההתמודדות האישית ויכולת ההכלה שלו בשולט או נשלט (ולא נתקלתי באף אדם שנטיית השליטה באה לו באופן טבעי)  והן המורכבות הנובעת מהזוגיות המבוססת על יחסי שולט/נשלט. לקינוח, נוסיף את העוהדה שאת חדשה ואולי לא בקיאה ברזי השיח ונקבל אתגר לא פשוט. דרך ההתמודדות: סבלנות. כמו שמגיעים למדינה חדשה. למוסד לימודים חדש, לעבודה חדשה. . . בסוף הכל מסתדר.
שתזכי לעבור מהר מחירות לעבדות
חג שמח!
ס ק ר נ י ת
ס ק ר נ י ת • 27 באפר׳ 2016
היי  girl on היי אביגיל
תודה לכן מאוד מעריכה את ההתייחסות שלכן.
שיהיה יום נפלא וחג שמח
נשיקות
ס ק ר נ י ת
ליידי אהבתי תודה לך icon_smile.gif
Lady Galadriel
Lady Galadriel • 27 באפר׳ 2016
באהבה יקרה (: ואם בא לך לקשקש יותר לעומק או לפרוק בלי להכנס לפרטים אישיים, תרגישי חופשי לשלוח הודעה.
ס ק ר נ י ת
Gentel תודה חג שמח icon_smile.gif
TAYNI​(טרנסית נשלטת)

תהיי חזקה

TAYNI​(טרנסית נשלטת) • 27 באפר׳ 2016
מה שחשוב תתחברי למה שאת אוהבת ותלמדי להכיר את העולם הזה על כל גווניו  
התחלה לפעמים לא כמו שחושבים עברתי גם אני הרבה עליות ומורדות
היו תקופות יפות והיו תקופות של מבחנים עם הרבה אכזבה
מאחל לך באמת שתמצאי ותדעי להכניס  גבולות  שזה האבן יסוד בעולם הזה
ובטוח שתמצאי את מה שאת חפצה
מאלף23​(שולט)
מאלף23​(שולט) • 27 באפר׳ 2016
היתה לך חווית שליטה לא מוצלחת? ברוכה הבאה למועדון. החיים מלאים חוויות לא נעימות. בהצלחה עם השולט הבא או מה שלא יהיה.
שלגי
שלגי • 27 באפר׳ 2016
כבר אמרו לך כאן הרבה טובים וחכמים - קחי את הזמן, אל תמהרי לשום מקום. אין מה למהר ומי שממהר יש לו כנראה סיבות משלו.
ואוסיף - אל תתפתי לקול שווה בטלפון, לא כל הנוצץ זהב וזה..
ואחרון - אל תסירי מעצמך אחריות - אף פעם - אחריות אינה אשמה כלל, אלא זכרי שכאדם בוגר זוהי חובתך ולא רק זכותך לוודא בכל שלב שמתאים לך מה שקורה - זה נכון לחיים בכלל וכאן בפרט.