בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חבל...... שזה נגמר כך

theragnarok
לפני 8 שנים • 28 באפר׳ 2016
theragnarok • 28 באפר׳ 2016
לי נראה די הגיוני שאלא אם כן מישהי אמרה במפורש "אני רוצה שתקרא לי הזונה שלך", לא תניח שהיא רוצה את זה. גם אם היא רוצה להישלט. במיוחד אם היא חדשה בעסק. 

אף אחד לא יכול מראש להגיד כל דבר ודבר שהוא לא רוצה לעשות. רוב האנשים לא, נגיד, יציינו, "אני לא רוצה לקפוץ על רגל אחת תוך כדי שירת התקווה" גם אם זה לא הקטע שלהם. אם הקטע של שולט זה שנשלט יקפוץ על רגל אחת תוך כדי שירת התקווה, נראה לי הגיוני קודם לשאול את הנשלט.

סקרנית, אני ממש חושבת שהאחריות פה הייתה עליו. אני מקווה שלא תאשימי את עצמך. 
אילה​(שולטת)

וואו הדרך הקשה מעורר כל כך הרבה אנטגוניזם..

אילה​(שולטת) • 28 באפר׳ 2016
כל כך עסוק בצד שלו וכמה מגיע לו ולמה היא ציפתה (ה"את אשמה" הבנאלי..). ההודעות התומכות היו מחממות לב.. מזל שיש גם כאלה.
כריסטיאנה פ​(נשלטת)
כריסטיאנה פ​(נשלטת) • 28 באפר׳ 2016
היי סקרנית,

איך אפשר לפנות אלייך? (אם את מסכימה כמובן...)
אני רואה שאי אפשר לשלוח הודעות פרטיות למי שלא מוזהב
שיפוצניק​(מתחלף)

עדיף לך

שיפוצניק​(מתחלף) • 28 באפר׳ 2016
לפי מה שכותבת את צודקת המאה אחוז  כניראה שנפלת על בחור שהבטחון העצמי שלו שואף לאפס  ולא חיי תמציאות  אז עדיף ולהיתרחק    מי שלא מכבד את עצמו לא יכבד אחרים   ועדיף לא להיתעסק עם אפסים עגולים  שהיה חג שמח לך 
הדרך הקשה

Re: וואו הדרך הקשה מעורר כל כך הרבה אנטגוניזם..

הדרך הקשה • 28 באפר׳ 2016
אילה כתב/ה:
כל כך עסוק בצד שלו וכמה מגיע לו ולמה היא ציפתה (ה"את אשמה" הבנאלי..). ההודעות התומכות היו מחממות לב.. מזל שיש גם כאלה.

די נו, עוד פמינסטית מיזאנדרית וממורמרת?
אהבה חופשית
אהבה חופשית • 28 באפר׳ 2016
theragnarok כתב/ה:
לי נראה די הגיוני שאלא אם כן מישהי אמרה במפורש "אני רוצה שתקרא לי הזונה שלך", לא תניח שהיא רוצה את זה. גם אם היא רוצה להישלט. במיוחד אם היא חדשה בעסק. 

אף אחד לא יכול מראש להגיד כל דבר ודבר שהוא לא רוצה לעשות. רוב האנשים לא, נגיד, יציינו, "אני לא רוצה לקפוץ על רגל אחת תוך כדי שירת התקווה" גם אם זה לא הקטע שלהם. אם הקטע של שולט זה שנשלט יקפוץ על רגל אחת תוך כדי שירת התקווה, נראה לי הגיוני קודם לשאול את הנשלט.

סקרנית, אני ממש חושבת שהאחריות פה הייתה עליו. אני מקווה שלא תאשימי את עצמך. 
אף אחד לא יכול להגיד כל דבר שהוא לא רוצה. יש דברים שהם סבירים יותר וסבירים פחות.
בעולם הוונילי, לקרוא למישהי כלבה או זונה, זה לא סביר בעליל. ואם מישהי הייתה מפרסמת בלוג עם תיאור פגישה עם בחור שהכירה ופנה אליה בצורה כזו, היה זה אכן מזעזע. בעולם הבדסמי חלק גדול מהאנשים יימצאו הערה כזו מגרה.
גם בעולם הוונילי יש טעמים שונים. יש בחורות ובחורים שאוהבים שמחמיאים להם על מראם, ויש כאלה שרואים בכך הטרדה מינית. תגיד לבחורה אחת שהיא כוסית עולם, ותקבל חיוך, ואחרת תגיב בסלידה לאותה הערה. יחד עם זה, לא בטוח שתרצה לשאול מישהי "זה ימצא חן בעינייך אם אומר שאת כוסית עולם?", אלא במקום זאת, להתחיל בצורה עדינה יותר, (למשל, 'את נראית ממש טוב היום') לראות את התגובה, ולהבין אם זה מתאים, אם אפשר להמשיך בפלירטוט גם פחות מרומז ('ממש בא לי עלייך'), או אולי להיפך, גם ההערה הקודמת היתה מוגזמת. 

כנראה שהדברים במקרה זה לא נעשו מתוך מודעות גבוהה מספיק של שני הצדדים. לא מודעות עצמית ולא מודעות לאחר. אבל האמירה שהאחריות היא על צד אחד בלבד נראית לי בהחלט מוטעית.
ס ק ר נ י ת
ס ק ר נ י ת • 28 באפר׳ 2016
זה מקרה שלי ואל לכם להכליל את כולם.
יש פה שולטים שהבינו את המצב שלי ויש את אלה שחושבים שאני סתם בכיינית.
אני יודעת שיקח לי זמן להבין אם אני מתחברת לאדם מסויים או לא. להיות נשלטת זה תהליך. זה נכון שזאת בחירה שלי אבל, אל לכם לשכוח שלפני הכל זה תהליך נפשי. לאחר מכן מגיע החיבור הפיזי הגופני. 
מה אני ביקשתי? סבלנות..... הבנה ? האם אלו מיליםמ שלא משתמשים בהם בעולם השליטה?
ס ק ר נ י ת
כריסטיאנה 
ניסיתי לכתוב לך זה לא מאפשר לי
שיהיה חג שמח icon_smile.gif
ס ק ר נ י ת
אילה את מדברת בדיוק כמוהו וחבל... 
ס ק ר נ י ת