בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

חבל...... שזה נגמר כך

ס ק ר נ י ת
לפני 8 שנים • 28 באפר׳ 2016
ס ק ר נ י ת • 28 באפר׳ 2016
הדרך הקשה אל לך לכעוס זה רק מוכיח את האדם שבה.
שיהיה לך חג שמח תודה icon_smile.gif
ס ק ר נ י ת
קוריוז מסתבר שזאת היתה טעות הן שלי והן של השולט.
אבל זה היה גדול עלי.
חג שמח icon_smile.gif
ס ק ר נ י ת
אין לי רגשי אשמה ולו לשניה אחת.
החוכמה היא להמשיך הלאה וזה מה שאני עושה 
Firebird
לפני 8 שנים • 29 באפר׳ 2016
Firebird • 29 באפר׳ 2016
בצדק אין לך רגשי אשמה ולא צריכים להיות לך. שולט מסויים לא קרא אותך נכון, לא הבין את הסיטואציה ונהג בצורה שפגעה בך...וזה לא כל כך משנה עכשיו אם הוא התכוון או לא התכוון לפגוע בך. את נפגעת, חתכת את התהליך וטוב שכך. יש בבדסמ גם סליחה ובקשת סליחה, ויש רגשות כי לפני הכל ולפני הבדסמ והשליטה אנחנו כולנו בני אדם ולכן טוב את עושה כמו שכבר כתבת שאת לומדת לעצמך וממשיכה הלאה. ושיהיו לך בהמשך רק דברים טובים יותר (-:
ס ק ר נ י ת
לפני 8 שנים • 29 באפר׳ 2016
ס ק ר נ י ת • 29 באפר׳ 2016
theragnarok
לפני 8 שנים • 1 במאי 2016
theragnarok • 1 במאי 2016
curious32 כתב/ה:
theragnarok כתב/ה:
לי נראה די הגיוני שאלא אם כן מישהי אמרה במפורש "אני רוצה שתקרא לי הזונה שלך", לא תניח שהיא רוצה את זה. גם אם היא רוצה להישלט. במיוחד אם היא חדשה בעסק. 

אף אחד לא יכול מראש להגיד כל דבר ודבר שהוא לא רוצה לעשות. רוב האנשים לא, נגיד, יציינו, "אני לא רוצה לקפוץ על רגל אחת תוך כדי שירת התקווה" גם אם זה לא הקטע שלהם. אם הקטע של שולט זה שנשלט יקפוץ על רגל אחת תוך כדי שירת התקווה, נראה לי הגיוני קודם לשאול את הנשלט.

סקרנית, אני ממש חושבת שהאחריות פה הייתה עליו. אני מקווה שלא תאשימי את עצמך. 
אף אחד לא יכול להגיד כל דבר שהוא לא רוצה. יש דברים שהם סבירים יותר וסבירים פחות.
בעולם הוונילי, לקרוא למישהי כלבה או זונה, זה לא סביר בעליל. ואם מישהי הייתה מפרסמת בלוג עם תיאור פגישה עם בחור שהכירה ופנה אליה בצורה כזו, היה זה אכן מזעזע. בעולם הבדסמי חלק גדול מהאנשים יימצאו הערה כזו מגרה.
גם בעולם הוונילי יש טעמים שונים. יש בחורות ובחורים שאוהבים שמחמיאים להם על מראם, ויש כאלה שרואים בכך הטרדה מינית. תגיד לבחורה אחת שהיא כוסית עולם, ותקבל חיוך, ואחרת תגיב בסלידה לאותה הערה. יחד עם זה, לא בטוח שתרצה לשאול מישהי "זה ימצא חן בעינייך אם אומר שאת כוסית עולם?", אלא במקום זאת, להתחיל בצורה עדינה יותר, (למשל, 'את נראית ממש טוב היום') לראות את התגובה, ולהבין אם זה מתאים, אם אפשר להמשיך בפלירטוט גם פחות מרומז ('ממש בא לי עלייך'), או אולי להיפך, גם ההערה הקודמת היתה מוגזמת. 

כנראה שהדברים במקרה זה לא נעשו מתוך מודעות גבוהה מספיק של שני הצדדים. לא מודעות עצמית ולא מודעות לאחר. אבל האמירה שהאחריות היא על צד אחד בלבד נראית לי בהחלט מוטעית.
המחשבה שלי היא שכשיש הפרשי כוחות חברתיים - כמו שקיימים בין גברים לנשים, ובין אנשים מנוסים יותר ומנוסים פחות - יותר אחריות נחה על הצד שיש לו יותר כוח. 

וכאילו - בסדר, אפשר להגיד לה "למה לא אמרת". אבל תחשוב על הסצנה החברתית שנוצרת מזה. יש הרבה מאד אנשים שנרתעים מקינק וממיניות כי הם מפחדים שאם הם יאמרו "כן" לדבר אחד ששונה מהנורמה, יתנהגו אליהם כאילו אמרו "כן" לכל סטיה נפוצה מספיק, גם אם אותם האנשים לא ידעו שהיא נפוצה. אני אישית לא הייתי רוצה להיות חלק מסצנה שבה אם אני רוצה שמישהו יקשור אותי אני צריכה לקבל גם דיבורים משפילים, ואם זו עסקת חבילה, הייתי מעדיפה להגיד לא לכל העסק. ודאי וודאי אם אני לא יודעת מראש מה שולטת יכולה להכניס לסצנה בלי לשאול אותי, ואז להגיד לי "אבל למה לא אמרת".

לא עדיף סצנה חברתית שבה גורמים לאנשים להרגיש בטוח, ועושים *כל* מה שרוצים - ורק עם אנשים שבאמת רוצים את זה?
Keep It Simple​(שולט)
Keep It Simple​(שולט) • 1 במאי 2016
חשוב מאוד לפעם הבאה:
תגדירי יותר טוב וברור מה את רוצה, למה את מצפה, מה הגבולות שלך...
תרגיל שאני אוהב לעשות כבר על ההתחלה הוא תיאור שלך לפגישה - בלי קשר למצב שבו את והשולט נמצאים. זה מלמד המון על השקפת העולם שלך בכל הנוגע ליחסי שליטה ועוזר להבין אותך טוב יותר.

נשמע גם שהייתם רק במייל/וואטסאפ - הייתה פגישה אמיתית ביניכם?
אהבה חופשית
אהבה חופשית • 1 במאי 2016
theragnarok כתב/ה:
ציטוט: המחשבה שלי היא שכשיש הפרשי כוחות חברתיים - כמו שקיימים בין גברים לנשים, ובין אנשים מנוסים יותר ומנוסים פחות - יותר אחריות נחה על הצד שיש לו יותר כוח. 

וכאילו - בסדר, אפשר להגיד לה "למה לא אמרת". אבל תחשוב על הסצנה החברתית שנוצרת מזה. יש הרבה מאד אנשים שנרתעים מקינק וממיניות כי הם מפחדים שאם הם יאמרו "כן" לדבר אחד ששונה מהנורמה, יתנהגו אליהם כאילו אמרו "כן" לכל סטיה נפוצה מספיק, גם אם אותם האנשים לא ידעו שהיא נפוצה. אני אישית לא הייתי רוצה להיות חלק מסצנה שבה אם אני רוצה שמישהו יקשור אותי אני צריכה לקבל גם דיבורים משפילים, ואם זו עסקת חבילה, הייתי מעדיפה להגיד לא לכל העסק. ודאי וודאי אם אני לא יודעת מראש מה שולטת יכולה להכניס לסצנה בלי לשאול אותי, ואז להגיד לי "אבל למה לא אמרת".

לא עדיף סצנה חברתית שבה גורמים לאנשים להרגיש בטוח, ועושים *כל* מה שרוצים - ורק עם אנשים שבאמת רוצים את זה?
theragnarok, בפרופיל שלך מופיעים גבולות ברורים ותיאור של מה את אוהבת. כל שולט רציני יקרא את מה שכתבת ויבין שאת לא מעונינת בהשפלות, כאב וסקס. הפרופיל של סקרנית לא מכיל פרטים אלו. האם חשבת למה?

יש אנשים בעלי פרופיל דל עקב עצלות גרידא. אני חושב שבמיקרים רבים מדובר גם בחוסר רצון להיחשף, בבושה מסויימת, ברצון כן להשאיר דברים פתוחים ולאפשר יותר חופש מול אנשים שונים. אולי מול מישהו מתאים את כן תרצי סקס למשל?

מכיוון שהפרופיל שלה ריק, הרצונות והגבולות שלה צריכים להתברר במהלך מערכת היחסים. את חושבת שסקרנית היתה אוהבת לענות על שאלות בסגנון "מה הם הגבולות שלך?", "האם את נהנית שמשפילים אותך?", וכ"ו? אם כן, מפליא אותי שהיא לא פירטה דברים אלו בפרופיל אף עתה, כשרבים כבר יודעים שהיא לא נהנית מהשפלות.

בתור שולט, לא הייתי ממהר לשאול אותה שאלות אילו כדי לא להביך אותה, ולא מכיוון שלא היה חשוב לי לדעת את הדברים. נכון שעם זאת, הייתי מנסה בעדינות ותוך כדי תנועה להבין בסאב קונטקסט של השיחה מה היא אוהבת.

לגבי החלק השני של תגובתך, סצינה חברתית בה גורמים לאנשים להרגיש בטוח, ועושים רק מה שרוצים, כל מה שרוצים, ועם מי שרוצים. נשמע נפלא! איפה ואיך בדיוק מוצאים את הפלא הזה?
10 sexy queen​(שולטת)
לפני 8 שנים • 2 במאי 2016
10 sexy queen​(שולטת) • 2 במאי 2016
יש בזה משהו בעניין של תיאום הציפיות. אני לא מסכימה עם העובדה ששולט צריך להתייחס לא בכבוד. אבל זה הסגנון שלו.
אני כן מסכימה שאת צריכה עוד הרבה זמן ותעברי עוד הרבה חארות עד שתצאי מה את רוצה מעצמך ומהצד השני. זה כמו כל אתר רק שונה
מעריץ גאה​(נשלט)
לפני 8 שנים • 2 במאי 2016
מעריץ גאה​(נשלט) • 2 במאי 2016
מחיר הלימוד והחוסר נסיון הוא לעיתים לא נעים ואף כואב אבל זה מחיר שיש לשלמו בשביל להגיע בעתיד בסוף לתוצאה המיוחלת.
לא לקחת קשה מידי ולא להתייסר.

שנית, המון אנשים כולל אני בעבר יותר, מרחיקים לכת בוירטואל, בפתיחות, בחשיפת פנטזיות עמוקות אף לכדי ממש פיתוח קשר עמוק, אבל המציאות גוברת על כל דמיון ואם אין כימיה במציאות , השיחות הוירטואליות לא בהכרח יצילו את המצב.