לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מישהי כאן היתה בקשר רציני עם סיסי?

ממי*{joshee}
לפני 7 שנים • 29 באפר׳ 2016
ממי*{joshee} • 29 באפר׳ 2016
אני נמשכת בטירוף לגברים נשיים מתלבשות ומנויישות
בעיני גבר בגרביון זה הכי גברי שיש
טליה​(שולטת)
לפני 7 שנים • 29 באפר׳ 2016
טליה​(שולטת) • 29 באפר׳ 2016
מה שמנהל אישה הוא אהבה לאדם מסויים, ולא לסטייה מסויימת.
במובן הזה נשים סוטות פחות מגברים. הן מנוהלות פחות על-ידי אובססיות מיניות (מבלי להוריד מהחן שיש לאובססיות כאלו).

זו נראית לי טיפשות מאין כמוה לסנן אנשים על בסיס של העדפה מינית כאשר מחפשים זוגיות ואהבה.
יש סבירות גבוהה יותר שאישה ונילית תלמד לחבב את בן-זוגה מנויש, מאשר שאישה חובבת ניוש תרצה להפוך פלוני אלמוני מנוייש לבן זוגה.

אני לא נולדתי אוהבת ניוש. זה קרה לי עם גבר מסויים, גבר שאהבתי. 
וגם היום, אני לא יכולה להגיד שיש לי פטיש לגברים מנויישים באשר הם. יש לי פטיש לגברים שאני אוהבת, ועם גבר שאני אוהבת אני יכולה להנות מאוד מניוש.

אני מבינה את הרצון להכיר אישה כאשר "הפינה הזו כבר סגורה". ואני מבינה את החשש מדחיה כאשר מספרים דבר כזה לבת-זוג בפעם הראשונה.
אני עדיין חושבת שזה משהו שצריכים לבנות עם מישהי שאוהבים, ולא משהו להתחיל ממנו.

אין לכך ערובה, אבל אם היא קינקית, אם אתם באותו ראש ואם אתם אוהבים, אז יש סבירות גבוהה שהיא תיפתח לניוש. כל זאת במסגרת ההגיון ובכפוף לגמישות מסויימת. במצב של אהבה סטיות הן דבר מדבק.
המלט
לפני 7 שנים • 30 באפר׳ 2016
המלט • 30 באפר׳ 2016
״זו נראית לי טיפשות מאין כמוה לסנן אנשים על בסיס של העדפה מינית כאשר מחפשים זוגיות ואהבה. ״

אז לשיטתך, העדפות מיניות והתאמתן אינן מהוות גורמים מכריעים בהצלחה של קשר זוגי של אהבה?
Mary Jane
Mary Jane • 30 באפר׳ 2016
טליה כתב/ה:
במצב של אהבה סטיות הן דבר מדבק.

כשאוהבים אותך בדרך כלל מוכנים לעשות הרבה עבור האושר שלך. אפילו ללבוש ביחד תחתונים וחזיה (מדליק (: ). ככה זה בפעמים הראשונות. אחרי חצי שנה מקסימום, האישה תבקש שתעזוב אותה עם השטויות שלך ותתיישר. או שפשוט תפסיק עם זה. כי אתה מציק. הסטיות והאובססיות, הצורך הכפייתי לחזור על אותן הפעולות/ריטואלים לאורך שנים - אף פעם לא ידבקו בה, מדובר בעניין מאוד אישי שלרוב אין לו קשר לאהבה, אלא למין ומיניות. כך נראה לי.
dror30
dror30 • 30 באפר׳ 2016
זה נכון שזה קשור למיניות ולא אהבה, אבל לפעמים מיניות היא נזילה והולכת לכיוונים חדשים, ואיך שאני הבנתי את הכוונה זה שדרך הבן זוג ואהבה מגלים שמשהו יכול באמת להיות מדליק מינית ואז משהו במיניות שלנו משתנה, אם מראש לא מתחברים בכלל ועושים את זה רק בשביל הבן/בת זוג אז זה באמת לא יחזיק וגם סתם עושים לעצמנו לא טוב.
תחרה שחורה​(נשלט)
לפני 7 שנים • 2 במאי 2016
תחרה שחורה​(נשלט) • 2 במאי 2016
כמי שנהנה מאותה סטיה נהדרת במשך שנים רבות יותר ממך דיקלה, אני מוצא לנכון להגיב.
למצוא אשה שממש מתלהבת, מתגרה ומתרגשת מגבר בביריות ועקבים גבוהים קשה מאד למצוא.
אני חושב שבאירופה המצב אחר, בארץ שלנו ישנן בודדות, הכרתי 2 מהן והיה לי קשר ממושך עם אחת מהן.
אני לא כולל נשים שהניוש עבורן חלק מהשפלת הגבר ולצורך סשן פה ושם.
עבורך ועבורי כמובן לא מדובר בהשפלה אלא להיפך, בהנאה לשמה.

לדעתי הגישה שלך נכונה מאד, לאתר בת זוג מבינה ומקבלת מלכתחילה,
זהו קריטריון משמעותי עבורך לכל קשר של זוגיות. אל תסמוך שבמסגרת
זוגיות חמה ואוהבת תוכל לשתף ותזכה לקבלה או אהדה מקיר לקיר.
מרבית הגברים מסוגנו (ויש לא מעט) הינם נשואים אך מתוסכלים למוות מהיעדר השותפות,
מהמרדף אחרי הזדמנויות ומהצורך התמידי להסתיר ולהחביא.
מעטים יעזו לחשוף את נטייתם בפני אשת חיקם, התגובה עלולה להיות קשה
עד כדי משבר ואפילו גירושין. עדיף כמעט לוותר על נשואין ולהמנע ממחנק רב שנים.
לכן, המשך לתור אחר המתאימה אך אל תפתח זוגיות הדוקה ורצינית ללא אלמנט
הניוש שכה משמעותי עבורך.
ofer00
לפני 7 שנים • 3 במאי 2016
ofer00 • 3 במאי 2016
מניסיוני עם נשים ברמה האישית והמקצועית,  נשים גם הפמנסטיות ביותר גם השולטות תמיד רוצות גבר שהוא גברי
כך זה מחזק את הנשיות שלהן. 
לא בהכרח שולט אך כן בהכרח גבר
זה נשמע  הכללה ובטח יש יוצא מהכלל האם תמצא אותה? 
האם תמצא אותה כאן סימן שאלה ענק

אני לאט לאט מבין שכאן ממש קשה למצוא באמת זוגיות. בגלל שיש כאן כל כך הרבה אנשים שלא באמת רציניים זה משאיר את הנשים כאן חסרי אימון בגברים באתר הזה.  ודווקא באתר הכרויות רגיל אולי יהיה לך יותר קל
חווה ישן חדש
לפני 7 שנים • 3 במאי 2016

Girl on Mars לא הבנתי משהו

חווה ישן חדש • 3 במאי 2016
girl on mars כתב/ה:
כאישה דומיננטית וחזקה בחייה ה"אמיתיים", קשה לי מספיק הזוגיות עם גבר שהוא מאוד "גברי" על פניו, אבל רגיש, עדין, נמנע מעימותים ומונוגמיסט בנשמה בפועל, 
אז לא ברור איך אתחבר לסיסי? 

מסכימה שהחיפוש צריך להיפתח מעבר לסטרייטיות קלאסיות. 
מילא זה שאת מחפשת עבריין אלים, כל אחד והסטיות שלו, אבל קשה לך עם גברים שלא בוגדים ? על זה עוד לא שמעתי.
Mary Jane
לפני 7 שנים • 13 במאי 2016
Mary Jane • 13 במאי 2016
dror30 כתב/ה:
זה נכון שזה קשור למיניות ולא אהבה, אבל לפעמים מיניות היא נזילה והולכת לכיוונים חדשים, ואיך שאני הבנתי את הכוונה זה שדרך הבן זוג ואהבה מגלים שמשהו יכול באמת להיות מדליק מינית ואז משהו במיניות שלנו משתנה, אם מראש לא מתחברים בכלל ועושים את זה רק בשביל הבן/בת זוג אז זה באמת לא יחזיק וגם סתם עושים לעצמנו לא טוב.

מילים נאות ותפישה נחמדת לגבי מיניות ובנות/י אדם בכלל. אני פחות אופטימית בנוגע לעניין, ובייחוד לגבי היכולת של א.נשים להשתנות לאורך זמן ובתחזוקה הנדרשת, ולצעוד ב"כיוונים חדשים" בהקשר הזה, של סטייה מאוד ספציפית, תובענית ומאוד לא שכיחה בנוף. דבר כזה נראה לי אפשרי אם לצד השני יש תאווה לא נגמרת לריצוי הפרנטר וצרכיו, או אז ניתן להבין כיצד הופך נמר חברבורותיו ...