סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

החלטנו לנסות וזקוקה לעזרה

מתחילים
לפני 7 שנים • 3 במאי 2016

החלטנו לנסות וזקוקה לעזרה

מתחילים • 3 במאי 2016
אז אני ובן זוגי החלטנו להתנסות ביחסי שליטה.מאוד מגרה ומושכת אותי המחשבה לשלוט בו, אבל, וכאן אני זקוקה לעזרתכם, לא ממש יודעת איך להתחיל!? 
לא רוצה להתחיל ממשהו ״כבד״ מידי, לא רוצה לרוץ מהר מידי, פשוט רוצה לאט לאט להכניס אותו לזה אבל איך ...?
רק לציין שאני יודעת (משיטוט בהיסטורית גלישה שלו) שזה מושך אותו, בעיקר החוסר שליטה וההשפלה.
מושך אותו מאוד גם להתנסות כקוקהולד.

תודה
One moment​(שולטת)
One moment​(שולטת) • 3 במאי 2016
זה לא מספיק לחרטט לו בסרטונים, אתם צריכים לשבת ולדבר פתוח, לקבוע גבולות, לראת איזה דברים משותפים יש לכם, איזה דברים דוחים, איזה דברים הם בסמן שאלה ולמה. תהיי גם מוכנה שלפעמים פנטזיה ומציאות זה לא אותו דבר ויש פער בין להתחרמן מסרטון ולעשות אותו דבר בעצמי. תכיני אותו מנטלית שלא כל דבר ילך לו או לך. ושגם יש דברים שצריך לנסות כמה פעמים  או בצורה שונה כדי להבין האם הם עושים טוב או לא.
תראו אותם סרטונים ביחד ודברו על כל דבר. אולי משם יגיע איזה רעיון.
לגבי פנטזיות של קוקהולד - תצאו למסיבות שונות, למשל למסיבות של סווינגרים וכו' ותסתובבי שם לבד כשהוא יהיה במרחק ממך ויסתכל איך אחרים מתחילים איתך.  אני לא חושבת שיש בעיה למצא נשלט נוסף לכזה דבר.
    התגובה האהובה בשרשור
מתחילים
מתחילים • 3 במאי 2016
תודה
Winterfeldt​(מתחלף){סגולה}
הייתי גם מציע לשניכם לשוטט קצת בSecond Life זאת פלטפורמה וירטואלית שיש בה מועדוני בדסמ. המון חומר קריאה ודיונים.
kaly
kaly • 3 במאי 2016
אז כמה דברים....
ראשית מגניב על הרצון להתנסות והמוכנות מצד שניהם להפתח לדברים חדשים בזוגיות שלכם.
ואכן, כמו שנאמר לפני, התקשורת הורבלית ביניכם, תיאום הציפיות, והצבת גבולות אפילו רישוניים אכן מאוד חשובים יותר מאשר להגשים את מה שבעלך ראה בסרטונים,הרי החוויה במציאות לא תמיד תואמת לחווית הצפייה ועלולים להתעורר דיסוננסים.
דבר שני, אני רוצה לשתפ אותך בחוויה הראשונה שלי. אי שם בתחילת האלפיים, לפני שהכלוב עוד היה קיים, הכרתי זוג נשוי דרך הצ'ט שחיפשו שולטת. הייתי עם 0 ניסיון ורק דימיון. ממש נלחצתי כי לא ידעתי מה ואיך לעשות. לקחתי איתי את החגורה והקולר של הכלבה שהייתה לי אז והלכתי. מה שיהיה יהיה.
אני לא אפרט כאן את הלך הערב שעברנו יחד, אבל אני לא אשכח לעולם את זה. הכל פשוט זרם. טבעי ונכון ויפה.

אז תסמכי על עצמך ועל בנזוגך, תתאמו ציפיות ותנו לדברים לקרות.

אני ממש מקווה שתמצאו את מקומכם בעולם הקסום הזה, את הדרך לשלב את השליטה בזוגיות שלכם, לפרוח יחדיו.
שולט בלשון

היי לכם (:

שולט בלשון • 3 במאי 2016
בקשר לקוקהולד - אשמח לעזור...
אני חושב שלראות אותך שוכבת עם גבר בשלב מוקדם יכול לנחות עליו בבום חזק מדי, ואת זה - אתם לא רוצים...
מוכן להתנדב וללקק אותך עד לאורגזמה ללא שום מגע אחר (במידה ותמצאו בי גבר מושך בעיניכם - וכך גם אחשוב עליכם)
מוזמנים לקרוא וליהנות מהבלוג שלי (:
KitKat
KitKat • 3 במאי 2016
לפני הכל, אל תרוצו. תלמדו ביחד מה מוצא חן בעיני כל צד ומה לא.
לא לצרף פרטנר נוסף (למרות כל ההצעות הלכאורה "מפתות" שתקבלו כאן ... ) עד שתעברו דרך משותפת בבדס"מ ובו תכירו יותר לעומק מה אתם באמת רוצים. בהרבה מובנים, תוספת של "גורם חיצוני" בשלב כל כך התחלתי, יכולה לערער את שניכם ו/או כל אחד לחוד... קחו את הזמן icon_smile.gif תלמדו, תחוו ותיהנו ורק משם תדעו איך ולאן להמשיך.
ושוב, תיהנו . הכי חשוב icon_smile.gif)
המלט
המלט • 3 במאי 2016
מבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, ובמיוחד בכל האמור לגבי ״אל תרוצו״, העצה שלי היא זו:

just do it

והכל יהיה בסדר. אחרי הכל, אתם ביחד.
חוויה אמיתית
לפני 7 שנים • 4 במאי 2016

הי צרי קשר אנחנו גם זוג נשמח לשתף

חוויה אמיתית • 4 במאי 2016
tamg
לפני 7 שנים • 4 במאי 2016

מחליטים לנסות...

tamg • 4 במאי 2016
גם אנחנו זוג שהתחילו לנסות לפני כ-25 שנה,
וממשיכים עד היום 
זוכר את הפעם הראשונה שהבאתי שוט הביתה והתחלנו לשוחח בנושא
איזה פחד, מאד חששתי , אבל מלכתי/זוגתי/אישתי זרמה ואנחנו בעניין עד היום
שווה לשוחח אחד עם השני ולראות לאן נושבת הרוח...
בהצלחה,