סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ניסיון עם החברה

omer22​(נשלט)
לפני 7 שנים • 15 במאי 2016

ניסיון עם החברה

omer22​(נשלט) • 15 במאי 2016
היי
סיפרתי לחברה שלי שאני אוהב סאדו מאזו.
היא קיבלה את זה יפה ממה שהיא הבינה והסכמנו שננסה.
הבעיה היא שהיא לא יודעת בכלל איך זה הולך. חוץ מגוונים של אפור שראינו ביחד אין לה מושג.
הדבר הכי קרוב שעשינו זה קנינו אזיקים, לפני שהיא ידעה, וגם אז היא לא רצתה שיכאב לי.
איך אני יכול להתחיל איתה את הנושא הזה? עם איזה פעיליות להתחיל?

תודה לעוזרים.
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 15 במאי 2016
אתם פשוט צריכים לדבר בגלוי על הפנטזיות, הציפיות והגבולות שלכם.
וכשאני אומרת בגילוי אז בכלל בלי שום בושה ושום מסננת, כי תקשורת תקינה היא משהו קריטי בבדס"מ. 
אם אתם מרגישים שאתם עדיין מתביישים, תעזבו שנייה את הקטע של הבדס"מ ותעבדו יותר על הפתיחות/תקשורת ביניכם עד שזה יבוא באופן טבעי.

אין חוקים לגביי משהו ספציפי שמתחילים ממנו, כי לכל אחד יש את העדפותיו ועל זה אתה צריך לדבר עם החברה שלך. תספר לה בדיוק למה אתה מצפה, תשאל אותה למה היא מצפה משם תגבשו רעיון משותף שמוסכם על שניכם וממנו תתחילו.
    התגובה האהובה בשרשור
טליה​(שולטת)
טליה​(שולטת) • 15 במאי 2016
תקשורת טובה, פתוחה ונעימה היא כמובן הכרח.
אבל אני מציע לעשות יותר מאשר לדבר.
בהתחלה, ובמיוחד למי שהקטע חדש לה, מילים יכולות להרתיע. לעומת זאת חוויות חיוביות בונות ומחזקות.

חשוב שהציפיות שלך יהיו ראליות. בשבועות הראשונים היא לא תהיה מלכאת סאדו לתפארת מדינת ישראל. ובניגוד לפנטזיה, בהתחלה תצטרך להוביל את העניינים ובסבלנות. 
אם אתה רוצה שהיא תכאיב לך, בקש זאת ותן לה משוב חיובי על כך. תראה לה שאתה מסופק מכך וכמה נפלאה היא בעינייך כך.
dror30
לפני 7 שנים • 16 במאי 2016
dror30 • 16 במאי 2016
אפשר להתחיל מלמצוא נקודות חיבור מדברים ונילים שהיא אוהבת ולהמשיך משם, כמו למשל באקטים שאתה משרת או מפנק אותה, אז שהיא תגיד בדיוק איך ומה היא רוצה תוך כדי האקט ומשם מגיעים לפקודות ומשם אולי לעונשים אם זה לא כמו שצריך, או טיזיניג אם היא אוהבת שזה קצת סוג של התעללות אז אפשר לקחת את זה יותר רחוק, או משחקי תפקידים אם אתם מתחברים אז שהיא תקח את התפקידים של מרצה/שוטרת, או משחק/התערבות שאם יוצא כך אז אתה צריך לשרת אותה כך וכך.