בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פנטזיה בעייתית (?)

זוג שובב
לפני 14 שנים • 2 בנוב׳ 2009
זוג שובב • 2 בנוב׳ 2009
מסוכן? לא לדעתי
מגרה? בהחלט
אף פעם לא חשבתי על דבר כזה....אבל אחרי שקראתי זה לא יוצא לי מהראש..
שוטרת*
לפני 7 שנים • 20 במאי 2016
שוטרת* • 20 במאי 2016
בימים האחרונים, חזרתי לשוטט כאן קצת. נשלט יקר החזיר אותי לפוסט הזה. לי מאז, כבר יש מספיק תובנות בעניין. מעניין אם הדם החדש שזורם כאן יגיב בצורה אחרת מהדינוזאורים של פעם.
Go.
רמפול
רמפול • 20 במאי 2016
מדובר בסאדיזם רגשי. הוא יותר מלהיב, יותר אינטימי והרבה יותר מסוכן מהסדיזם הפיזי, כי את הסימנים שהוא משאיר קשה לזהות ולכן גם קשה לדעת מתי הזמן לעצור ומתי הלכנו רחוק מדי, ומה השאיר צלקת. יש נשלטים\נלשטות שאוהבים את זה בדיוק כמוך. חשוב מאד לדבר עם הנשלט\ת לפני הסשן ולהגדיר מראש את הנושא (למשל, נשלט שמתחבר להשפלות שקשורות לגודל איבר המין שלו). להתחיל מאד לאט ולשוחח אחרי כל סשן. לא הייתי נוגע בנושאים אישיים באמת, אלא במערכת יחסים ארוכה ומבוססת של שנים ארוכות.

אסור בשום אופן לעשות דבר כזה בהפתעה. זה משהו שכדאי להשאיר בפנטזיה.
kaly
kaly • 20 במאי 2016
אומנם אני דינוזאורית, אבל לא יצא לי לענות, אז אנצל את הבמה כעת . 
 אתיקה היא כללים פורמלים, אובייקטיבים שמתוכנתים לשמור על סדר של חברה תקינה ומוסרית.

מוסר הוא כבר יותר סובייקטיבי, אך קאנט עצמו הגדיר כלל זהב למי שלא רוצה להתעמק במוסר ברמה הפילוסופית ואמר  במילים כאלה או אחרות: אל תעשה לרעך את ששנוא עליך, אחר כך כבר מגיעים שלושת הצווים הקטגורים שעיקרם לא לנצל אדם אחר או את עצמך כאובייקט.אם קאנט לא מתאים לך אולי אפשר לבדוק את אתיקת הדאגה או לחפש דרגות סולם מדידה נוספים , אבל באופן אישי- אני לא מוצאת סיבה לערב אתיקה או מוסר בשאלה שלך. באופן דיי פילוסופי אני לא מוצאת הרבה טעם לערב מוסר בעולם הבדס"מ שדיי נטול מוסר בעצמו, אך מוצפ באתיקה icon_wink.gif 

הדבר היחיד שצריך לעניין אותך זה האם זה יפגע בו, בך,בקשר ביניכם. 

אישית, ביג לייק, רעיון אדיר ויש מצב שאם הייתי במקומך- הייתי עפה על הרעיון.
המלט
המלט • 20 במאי 2016
"אך קאנט עצמו הגדיר כלל זהב למי שלא רוצה להתעמק במוסר ברמה הפילוסופית ואמר  במילים כאלה או אחרות: אל תעשה לרעך את ששנוא עליך"

קאנט היה איש חכם, אבל את *זה* אמרו את זה קצת לפניו icon_smile.gif  (הלל הזקן, מסכת שבת לא : ״מה ששנוא עליך לא תעשה לחברך״)
4X4​(אחר)
לפני 7 שנים • 21 במאי 2016
4X4​(אחר) • 21 במאי 2016
אם תאמרו: "אל תעשה לרעך את ששנוא עליך"  - אז מה הכיף בכל זה ??? icon_smile.gif
נהפוך הוא icon_smile.gif
שוטרת*
שוטרת* • 21 במאי 2016
המלט...? באמת אתה מאמין למה שכתבת?..
כמעט *כל* מה שאני עושה ל"חברי הנשלט" ,שנוא עלי. לאורך השנים זו נוסחא שדיי מוכיחה את עצמה.
Mentz
Mentz • 21 במאי 2016
אני חושב שאם זה עובד, אז זה עובד. אין חוקים.
אני עברתי משהו דומה למה שתיארת בתחילת הפוסט
ואני רק יכול לומר שזה היה מסעיר ומדהים וממכר.
hrgiger
hrgiger • 21 במאי 2016
בשנה האחרונה אני מוצאת את עצמי מתעוררת בדיוק במקומות האלה. אני, עדיין, לא חיה עם זה בשלום.
ההבנה שהמקומות של כאב אמיתי, כעס ושנאה טהורים, מעוררים אותי מקשה עלי מעט. אני יודעת שאני זולגת לשם גם במציאות, לאט אבל (ממש לא) בטוח. אבל אני גם יודעת שכל זליגה כזאת לוקחת אותי שני צעדים אחורה, רק כדי להבין מה עשיתי.

והציטוט הזה:
"אני -" לא יודעת. לפעמים,יש רגעים,שממש בא לי לאמלל. אבל זה יכול לקרות רק עם מישהו שאני באמת אוהב. לסתם אחד לא הייתי עושה את זה" 
היא - " רק אחד שאוהב אותך יבין" "
קצת מקל עלי והרבה מפחיד אותי. בדיוק כמו הרעיון עצמו.