שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

דאנג'ן- פעם ראשונה

דג בתנור
לפני 7 שנים • 21 במאי 2016

דאנג'ן- פעם ראשונה

דג בתנור • 21 במאי 2016
שלום לכולם
אנחנו זוג נשים שדי חדש בכל הסצינה, אתמול החלטנו לבדוק את העניין וללכת לדאנג'ן בפעם הראשונה
ואני חייבת להגיד שזו היתה חוויה מעט מוזרה..
כאילו, אולי ציפינו למשהו אחר, וזה לא קרה..ציפינו שהאוירה תהיה יותר מינית אם נאמר את האמת, ראינו פה תמונות וחשבנו שחוץ מהמופעים שעושים שם על העמוד, תהיה אטמוספירה יותר מעניינת מבחינת הקהל עצמו
אציין שעזבנו את המקום בסביבות 01:30 בלילה, יש מצב שהעניינים מתחילים להתחמם יותר מאוחר אל תוך הלילה? או שבאנו עם ציפיות לא ריאליות?
ציפינו לאוירה מינית יותר, ומה שהיה זה שעשרות אנשים פשוט עומדים שותים ומעשנים (ואנחנו לא מעשנו אז בכלל סבלנו...) (אבל סבלנו בשקט..)

אשמח לפידבקים, סיפורים, חוויות ...כשיצאנו משם זה הרגיש מעפן, אבל אולי נרצה לתת לזה הזדמנות שניה
לקראת איזה שעה בלילה מתחיל להיות קינקי?

תודה מראש לכל מי שיגיב, וסורי אם חפרתי מדי..
אדרו​(מתחלף)
לפני 7 שנים • 27 במאי 2016
אדרו​(מתחלף) • 27 במאי 2016
דג בתנור.

המקום מתחלק ברמת קהלים: ההארד קור וותיקים וחברים במעגלים הקרובים להם\שלהם בדאנג'ן, קהל מיינסטרים פלוס עם זיקה עזה עד בינונית לעסק, קהל סטנדרטי וקהל טועה שמגיע לבדוק את עצמו אם המקום נכון לו או לא. 

אין הרבה אלטרנטיבות בעסק כשמדובר במקום בילוי עם נטיה ובמה לעולם הפטיש ובי די אס אם, שחווה בבילוי עירום מיצגים והופעות. לכן הדאנג'ן הוא סוג של מפלט לבאי הסצנה. המבלים העיקריים שחווים את המקום במלא מובן המילה הם החברים הקרובים של\ואלה שמופיעים מול הקהל, הם ניזונים מהמון סתמי שבא לצפות בהם. זה עובד לשני הצדדים - הצופים והנצפים. נכון, לאנשים אינטיליגנטים יותר שמחפשים את הסקס אפיל ואווירת המיניות באוויר יהיה קשה להתחבר מערב אחד בלבד, במיוחד כי זו - האווירה - היא תלות מקום זמן ואנשים. זה די עניין של מזל איזה תמהיל קהל הגיע לאותו ערב שגם את נמצאת בו.

אישית כל ההופעות האלה לא עושות לי את זה כלל ואני לא מבין מה חבורת מזילי ריר וחסרי דמיון עושים שם ערב שלם חוצמי לבזבז כסף על משקאות ולהעביר את הזמן בצפיה בשם השיעמום או כמיהה להיות חלק, אבל רק כמיהה.

את יכולה ליצור סליזיות, מיניות ואווירה את בעצמך, התשובה לזה היא רק את והתעוזה שלך ליזום. אין צורך לצאת לדאנג'ן כדי לחוות ריגושים מסוג זה. יחד, אני לא שולל את הרעיון ולבוא לבלות שם זה אחלה קטע, בתקווה שנפלת על ערב עם קהל נכון ומעניין.

נסי עוד כמה פעמים בערבים משתנים וזה יהווה לך מדד לעד כמה המקום אכן מספק את הפנטזיה והמימוש.
    התגובה האהובה בשרשור
MagisterDolor​(שולט)
לפני 7 שנים • 28 במאי 2016
MagisterDolor​(שולט) • 28 במאי 2016
אחת וחצי זו שעה מוקדמת מדי. 
כמו כן, האווירה תלויה בקהל, והרכב הקהל שונה מערב לערב. 
הדאנג'ן מתחלק לרחבת ריקודים, בה הפעילות לרוב רגועה יחסית, והמבוך, בו ישנה יותר פעילות מינית. 
ממליץ לך להקדיש לילה מלא לעניין, ולדעתי הציפיות שלך יענו. 
בהצלחה. 
zusman​(נשלט)
לפני 7 שנים • 28 במאי 2016
zusman​(נשלט) • 28 במאי 2016
אם אוירה יותר מינית/ בדס"מית מחפשים - לדעתי המסיבות של אלכסיי (פטיש דיל) בקטגוריה חזק.