ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מערכת יחסים עם ונילי

מיתוסית​(שולטת)
לפני 10 שנים • 27 בפבר׳ 2014
מיתוסית​(שולטת) • 27 בפבר׳ 2014
Sirene כתב/ה:
בואי ונצא מנקודת הנחה שסקס אמנם *מאוד* חשוב במערכת יחסים, אבל לא הכי חשוב.

עם האדם הנכון, אחד שאכפת לו ממך, שקשוב לך ולצרכים שלך, אדם שתחושי אליו אהבה ולא רק חיבה חולפת או הידלקות של רגע - זה לא באמת משנה אם הוא ונילי או לא.

גם אם בהתחלה זה יהיה לך מוזר ונטול "תבלינים" - זה יילך וישתפר. במיוחד אם תוותרו שניכם על הביישנות הטבועה בהרבה מאוד אנשים שחושבים שזמן מיטה זה זמן של שתיקות וגניחות. תדברו ותדריכו אחד את השניה במהלך הסקס עצמו, בין אם תגידי לו לדבר אלייך בצורה מלוכלכת, להכאיב לך, לכבול את הידיים שלך או כל דבר אחר. מבטיחה לך שאחריי כמה פעמים כאלו, בהנחה שהוא באמת קשוב וירצה לגרום לך עונג, תגיעו למצב בו אתם לא באמת מסוגלים להוציא מילים קוהורנטיות מהפה icon_smile.gif

לדעתי את טועה, וכמות הנשואים המתוסכלים פה מזה שבן או בת הזוג לא משתפים כלל פעולה או במידה מועטה מאוד עם הבדסמ או הפטיש שלהם- מוכיחה את זה.

יש אימרה שאמרו לי פעם- כשסקס טוב ומספק, הוא 10% מהקשר.
כשהוא לא מספק- הוא 90%.
מי שבאמת בדסמי ולא מסתפק במה שמקבל מבן הזוג, יהיה מתוסכל. ואז או שיש תסכול, כעסים וחוסר סיפוק מציקים, או בגידה או פרידה/גירושים.
opiate​(שולט)
opiate​(שולט) • 27 בפבר׳ 2014
Sirene כתב/ה:

עם האדם הנכון, אחד שאכפת לו ממך, שקשוב לך ולצרכים שלך, אדם שתחושי אליו אהבה ולא רק חיבה חולפת או הידלקות של רגע - זה לא באמת משנה אם הוא ונילי או לא.

גם אם בהתחלה זה יהיה לך מוזר ונטול "תבלינים" - זה יילך וישתפר. במיוחד אם תוותרו שניכם על הביישנות הטבועה בהרבה מאוד אנשים שחושבים שזמן מיטה זה זמן של שתיקות וגניחות. תדברו ותדריכו אחד את השניה במהלך הסקס עצמו, בין אם תגידי לו לדבר אלייך בצורה מלוכלכת, להכאיב לך, לכבול את הידיים שלך או כל דבר אחר. מבטיחה לך שאחריי כמה פעמים כאלו, בהנחה שהוא באמת קשוב וירצה לגרום לך עונג, תגיעו למצב בו אתם לא באמת מסוגלים להוציא מילים קוהורנטיות מהפה icon_smile.gif

You are talking about climbing mount everst
Open sexual dialogue is not easy or even possible for many many people
מישלי

Re: מערכת יחסים עם ונילי

מישלי • 27 בפבר׳ 2014
MoonDelight כתב/ה:
שאלה לנשלטות...

אחרי שקצת הרמתי ידיים מלהכיר פה מישהו רציני,
ונשאר רק להכיר מישהן בעולם הרגיל בתקווה ש...
רציתי לשאול:
נגיד והכרת מישהו חדש,
לא דרך האתר ולא כלום,
שלא יודע כלום על חיי המין שלך והעדפות שלך.
איך אומרים מסבירים מספרים משתפים,
שאת אוהבת ששולטים בך?

זה מאד תלוי בצרכים שלך ובמשמעות שאת נותנת ב"להישלט".
אם את בעניין של אקטים וסשנים, זה דבר אחד ואני לא אתייחס אליו כרגע.
אם את מעוניינת במערכת יחסים של 24/7 עם היררכיה, את יכולה להעלות את הסוגיה דרך כיוון אחר.
למשל לדבר איתו, על זה שאת מאמינה בחלוקת תפקידים במערכת יחסים ושאת לא מעוניינת בשיויון (אולי בחלק מתחומי החיים).
שאת מעדיפה קשר שבו מוגדר שהגבר מוביל, נותן את הטון, מביא לידי ביטוי את הדומיננטיות הגברית שלו (ואם יש בו כזו, הוא יכול לפרוח איתך).
שתשמחי אם תהיה לו המילה האחרונה, שזה אומר אגב, שהוא יכול לבחור שבתחומים מסויימים, דווקא את מחליטה ומובילה.

כמובן שאם יש בו דומיננטיות, הוא יקח אותה לאן שמתאים לו,
בין אם זה חלק מתפריט הרצונות שלך או לא.
זה המחיר של להתמסר באמת בעיני, אין פה שליטה מלמטה.

ועוד דבר, לדעתי, גם מערכות וניליות מכילות אלמנטים של היררכיה הרבה פעמים,
רק שאנשים מפחדים ממנה ונלחמים בה (ואחד בשני), הרבה פעמים מטעמי אגו.

מקווה שעזרתי במשהו.
בהצלחה !
A v​(שולט)
A v​(שולט) • 27 בפבר׳ 2014
כחולית כתב/ה:
Sirene כתב/ה:

לדעתי את טועה, וכמות הנשואים המתוסכלים פה מזה שבן או בת הזוג לא משתפים כלל פעולה או במידה מועטה מאוד עם הבדסמ או הפטיש שלהם- מוכיחה את זה.

יש אימרה שאמרו לי פעם- כשסקס טוב ומספק, הוא 10% מהקשר.
כשהוא לא מספק- הוא 90%.
מי שבאמת בדסמי ולא מסתפק במה שמקבל מבן הזוג, יהיה מתוסכל. ואז או שיש תסכול, כעסים וחוסר סיפוק מציקים, או בגידה או פרידה/גירושים.

אוי יקירתי את ממש תמימה

את באמת חושבת שהנשואים כאן בגלל שהאישה שאיתם לא מסכימה להיקשר?

או לקבל ספאנקים? או כל דבר אחר?

רובם. נמצאים בעוד הרבה אתרים מחפשים זיון קל.

ולעצם הדיון. לא מאמין שבן אדם זכר או נקבה.שבאמת מצוי בהם הצורך לא משנה מאיזה צד.

יתקשה מאוד לחיות באורח חיים ונילי.
Karma Police​(אחרת)
Karma Police​(אחרת) • 27 בפבר׳ 2014
מהנסיון שלי... יותר גברים מה״מציאות״ נמשכים לבדסמ ממה שאת חושבת. את כל האקסים שלי ליקטתי אי-שם, פרט לאחד שבאמת נרתע מהענין לכולם היתה זיקה חזקה ומעבר לכך. הגדיל בעלי שתוך כדי הכרות התגלה ששנינו מתחזקים כאן פרופיל icon_smile.gif גישוש קל וכמה רמזים יעשו את העבודה.
פצפונת של אנטון​(נשלטת)
לפני 10 שנים • 31 במרץ 2014

אני במצב דומה כרגע

לא הצחלתי למצוא אדון רציני אפילו קצת בכלוב
במסיבות כל מיני מפחידים וסוטים ניסו אותי. עם כמה זרמתי אבל הם העיפו אותי די מהר.
ובעולם " הגדול" הכרתי את מה שחפשתי, אבל עדיין חסר לי הריגוש הזה.
אני מתלבטת.
אולי הפתרון זה גם וגם. גבר מכאן ואדון משם.
פצפונת של אנטון​(נשלטת)

אני במצב דומה כרגע

במסיבות כל מיני מפחידים וסוטים ניסו אותי. עם כמה זרמתי אבל הם העיפו אותי די מהר.
אני מתלבטת.
BelGoat​(שולט)

Re: אני במצב דומה כרגע

BelGoat​(שולט) • 31 במרץ 2014
פצפונת של אנטון כתב/ה:
אני מתלבטת.

הדילמה שלך היא דילמה מאד מוכרת
בהחלט יש מעט מאד הצלחות וחיבורים בעולם הזה ובמיוחד בתוך הכלוב.
אם מצאת את הבן זוג המתאים לך יש לך 2 אפשרויות:
1. לוותר על העולם הזה ולהסתפק במה שיש לך (שאני מקווה שזה אהבה וסקס מספיק טוב) - לא כולם יכולים לעשות את זה.
2. להיות בקשר פתוח עם הבן זוג שלך ואת ה"קינק/שליטה" שאת מעוניינת עם אדם נוסף (כמו שאני עושה היום)
(לרוב האנשים קשר פתוח זה מאד קשה וצריך חוקים ברורים - אני אשמח לפרט אם תבקשי)

דבר אחד חשוב - אם תעשי את זה מאחורי הגב של הבן זוג שלך - הסטטיסטיקה לרעתך ותאבדי את הבן זוג.
הוא​(שולט)
לפני 7 שנים • 30 במאי 2016
הוא​(שולט) • 30 במאי 2016
קוראים לזה תקשורת והיא לא שונה מכל קשר בינאישי
מה שכן רצוי כבר בהתחלה להביא את זה
מאשר כשאת כבר בתוך הקשר ואז מערכת חסמים תמנע ממך לשתף
חוצזה ונילי כבר יש?
ולמה להרים ידיים ככ מהר (מקוה ששמת דאודורנט)