בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה כל כך קשה???

סטאר​(מתחלף)
לפני 7 שנים • 13 ביוני 2016
סטאר​(מתחלף) • 13 ביוני 2016
למדתי להתגבר על זה, ולרשום פרופילים שיעניינו את מי שאני חושב שהיא הבחורה הפוטנציאלית שלי. אבל האמת? אני מבין את הגברים האלה. אם תסתכלי קצת בפרופילים של נשים, הרבה מאד מהם לא פונים אל הגבר הפוטנציאלי, אלא אל הגבר הכי לא פוטנציאלי - זה שבמילא לא קורא את הפרופיל.

כך שיוצא שפרופיל נראה כמו "אל תפנה אם אתה... ולא לנשואים שקרנים וננמוכים ותכתוב פסקה יצירתית לפני שאתה פונה". 

זה לא מזמין, ולא יוצר תחושה ששופטים אותך על מי שאתה, אלא על סמך הדפקט שהיה פה לפניך. אז למה לטרוח כשמראש מניחים עליך את הגרוע מכל? כשהייתי כמו הגברים חסרי הפרופיל שאת מתארת (אני פה מעל 10 שנים אז עברתי כלמיני "תקופות"), אני יכול להעיד שלרצות להכיר הרגיש כמו לצאת לקרב. וזה הרגיש כאילו פרופיל יכול רק להרוס ובקושי לעזור, וכאילו הכל תלוי ב"משפט הנכון, בזמן הנכון" או שזה אבוד לנצח. בתחושה כזאת, מי משקיע בפרופיל?

הייתי צריך לגור באמריקה כמה שנים כדי להבין שיש גם ראש אחר שאפשר לאמץ בשביל כל זה.

רק 2 הסנט שלי. אני בטוח שיש פה גם גברים עם חוויות אחרות, אבל קשה לי להאמין שאני היחיד שעבר את זה.
פאני היל​(לא בעסק)
לפני 7 שנים • 14 ביוני 2016
פאני היל​(לא בעסק) • 14 ביוני 2016
QQQRRR כתב/ה:
הפרופיל שלי מעודכן ומלא, אני ספרתי לפחות 6 שורות...! אין פה ויכוח רק הבעת דיעה
קראתי את הפרופיל והוא מספק בהחלט, את כותבת על עצמך ומה את מחפשת, גיל ומצב משפחתי.

בהצלחה במציאת האחד.

פאני
מפית​(אחר)
לפני 7 שנים • 20 ביוני 2016
מפית​(אחר) • 20 ביוני 2016
צודקת ומעניינת
מושפלון​(נשלט)
לפני 7 שנים • 21 ביוני 2016
מושפלון​(נשלט) • 21 ביוני 2016
מאוד נוח וקל לומר , לבקש , לדרוש .

בפרופיל שלך כתבת :

מבקשת תמונה לאימות, אמינות ורצינות.

אך מדוע אין תמונה שלך ? אם מישהו יבקש תמונה ממך לאימות , את תשלחי לו ?

די כבר עם הדרישות הלא הגיוניות האלו , להיות שולטת עם דרישות מחמירות זה קל , כי מה אכפת לך לבקש שייתנו בך אמון - אבל נראה אותך מתנהלת הפוך .

ואני לא מחפש כאן שום דבר מאף אחר , רק נהנה מהפורומים והבלוגים
taojelauobr
taojelauobr • 21 ביוני 2016
אולי נפתח מדור ביקורות פרופיל ?
מוכן להיות הראשון תחת זכוכית מגדלת פמדומית .
QQQRRR​(שולטת)
QQQRRR​(שולטת) • 21 ביוני 2016
מושפלון כתב/ה:
מאוד נוח וקל לומר , לבקש , לדרוש .

בפרופיל שלך כתבת :

מבקשת תמונה לאימות, אמינות ורצינות.

אך מדוע אין תמונה שלך ? אם מישהו יבקש תמונה ממך לאימות , את תשלחי לו ?

די כבר עם הדרישות הלא הגיוניות האלו , להיות שולטת עם דרישות מחמירות זה קל , כי מה אכפת לך לבקש שייתנו בך אמון - אבל נראה אותך מתנהלת הפוך .

ואני לא מחפש כאן שום דבר מאף אחר , רק נהנה מהפורומים והבלוגים
שמחה שאתה פה רק לפורומים ובלוגים... אם לא היית רושם זאת לא הייתי יודעת זאת - כי הפרופיל שלך... לענייננו - תתפלא ותופתע בטח ששולחת תמונה והדרישות הלא הגיוניות שלי בכלל לא נרשמו ולא יירשמו פה - זה כבר "אחד על אחד" ...מידע בסיסי, מניעת זמן מיותר והתכתבויות מיותרות מכבדות את שני הצדדים ועל כן צריך למלא פרופיל.  ואמון - בכל תחום בחיים מחייב  ה ד ד י ו ת ! ובכללי אני מתנהלת נהדר תמיד ולתמיד  
israelislave
לפני 7 שנים • 22 ביוני 2016
israelislave • 22 ביוני 2016
משתמש
לפני 7 שנים • 22 ביוני 2016

Re: מה כל כך קשה???

משתמש • 22 ביוני 2016
QQQRRR כתב/ה:
מה כל כך קשה???
אני!
אביגיל הכרמלית
לפני 7 שנים • 24 ביוני 2016
אביגיל הכרמלית • 24 ביוני 2016
גם  חלק ניכר מהשולטים הם בעלי פרופיל לאקוני... איך? איך? הם לא תופסים שאנחנו לא מתחילות אינטראקציה טרם בדיקת

עומק של פרופיל, בלוג,  תגובות בפורום.
A v​(שולט)
לפני 7 שנים • 24 ביוני 2016
A v​(שולט) • 24 ביוני 2016
אני דווקא אתחיל בזכרים כאן שמתמרמרים על "דרישות" אתם או רובכם בעצם אשמים ביחס שאתם מקבלים.

רובכם איבדתם קשר למציאות ואתם שטיח שלא הייתי נותן לכלבה שלי לישון עליו עוד לפני שאמרתם שלום..

ההתרפסות שלכם ההתחנחנות הבלתי פוסקת. מתגובות בבלוגים שפשוט מגעילות ברמת ההתרפסות

מ"קריאות" חוזרות ונשנות בכללי של הצאט בו אתם מציעים את עצמכם לכל עניין ודבר..

מי תבחר בכן? רק אחת חסרת בטחון חסרת אישיות וכנראה ללא הרבה שכל. אחת שכאן לא בגלל בדסם.

אלא בגלל שהבינה שכאן יש מספיק מפגרים שתוכל לנצל.

פרופיל בעיני חשוב מאוד. אבל לא פחות חשוב לעמוד במה שרשום בו.

אבל בסופו של דבר תרגעו כי כל זה לא ממש משנה נסיון שלכם יידע או רצון.

רק התמונה תקבע.

ואתם יודעים מה  שווה לקרוא פרופיל. כי ברובם בשניות אפשר לזהות מי  כאן בגלל שמבינה את העולם הזה.

ומי כאן בגלל שמועה שתצליח למצוא אפס לניצול.