שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

עם משפחה?

גברים​(שולט)
לפני 7 שנים • 20 ביוני 2016
גברים​(שולט) • 20 ביוני 2016
צרפתי כתב/ה:
מסביר יוצר ברור ... אם הוא פונה אילכם , ומתחיל לספר לכם את הפנטזיות שלו ,( והוא לא יודע שאתם הבני הדודה שלו ) הייתם מנסים לדעת יותר בלי להגיד לו מי את? אם יש לו פנטז לפוט פטיש או בולבסט ( כמוני ) לפעם הבא שאתם נפגשים , ישתנה המשחק בינכם ? לדוגמה : הוא לא יודע שאת גילית אותו ,  תשחקי מדי פעם אם ״ וואלה בא לי עסוי כפות רגליים ״ ( סתם כדי לראות שהוא מתרגש ) , או במשחק , הייתם מכניסים לו ברקיה לביצים סתם לצחוק ?
ברור שברכיה לביצים.
זה כמו שאם הייתי מגלה שעובדת שלי היא נשלטת שפנתה אליי כאן, ברור לגמרי שהייתי בא ומנחית לה סטירה בכל פעם שהיא נכנסת לי למשרד. (בקטע טוב כמובן כי היא הרי נשלטת וברור שהיא תשמח לקבל סטירה)
סטיית תקן
לפני 7 שנים • 20 ביוני 2016
סטיית תקן • 20 ביוני 2016
אם זה רוב משפחה אז יש לכם מישהו לשתף. מישהו שיותר קל לדבר איתו על הנושא
או אפילו ללכת למסיבה יחד.
זה שהוא או היא קשורים לזה לא אומר כלום. הוא עדיין בנאדם
ido 007
לפני 7 שנים • 28 ביוני 2016

יפה רשמת

ido 007 • 28 ביוני 2016
ArchAngel כתב/ה:
נראה לי שאתה קצת מושפע מפורנו.
אהבתי את התגובה, בדיוק מה שעבר לי בראש...
כוח הזרוע​(מתחלף)
לפני 7 שנים • 28 ביוני 2016
כוח הזרוע​(מתחלף) • 28 ביוני 2016
גברים כתב/ה:
צרפתי כתב/ה:
מסביר יוצר ברור ... אם הוא פונה אילכם , ומתחיל לספר לכם את הפנטזיות שלו ,( והוא לא יודע שאתם הבני הדודה שלו ) הייתם מנסים לדעת יותר בלי להגיד לו מי את? אם יש לו פנטז לפוט פטיש או בולבסט ( כמוני ) לפעם הבא שאתם נפגשים , ישתנה המשחק בינכם ? לדוגמה : הוא לא יודע שאת גילית אותו ,  תשחקי מדי פעם אם ״ וואלה בא לי עסוי כפות רגליים ״ ( סתם כדי לראות שהוא מתרגש ) , או במשחק , הייתם מכניסים לו ברקיה לביצים סתם לצחוק ?
ברור שברכיה לביצים.
זה כמו שאם הייתי מגלה שעובדת שלי היא נשלטת שפנתה אליי כאן, ברור לגמרי שהייתי בא ומנחית לה סטירה בכל פעם שהיא נכנסת לי למשרד. (בקטע טוב כמובן כי היא הרי נשלטת וברור שהיא תשמח לקבל סטירה)
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
אוי הרגת אותי 😨
אתה לא מבין באיזה ווליום צחקתי עכשיו...
בואנה זה כבר תגובה שנייה שלך שאני ממש אוהב, נדיר למצוא פה מישהו שנון icon_smile.gif
לביאונת
לפני 7 שנים • 29 ביוני 2016
לביאונת • 29 ביוני 2016
אחותי חשפה לי את העולם הזה שלה בתור שולטת..משערת שבקרוב אמצא אותה כאן
ofer00
ofer00 • 29 ביוני 2016
לא שונה אם היית הומור ומגלה שקרוב משפחה שלך גם אז? 
מה עניני מה קרובי משפחתי עושים בחדרי המיטות? 
עידן514​(מתחלף)
עידן514​(מתחלף) • 29 ביוני 2016
לדעתי, זה יביא להרבה יותר קרבה... ואולי, כן, בהחלט, גם לחוויות-הנאה משותפות...

INCEST IS BEST.
dror30
dror30 • 29 ביוני 2016
זה כמו לשאול באתר ונילי אם הבן זוג מבריז איך הייתן מגיבות, ואחר כך להגיד  לא, התכוונתי האם הייתן קושרות אותו בעירום מצליפות וחודרות אליו עם סטרפאון?

מיותר השאלות הכאילו רציניות האלו, תגידו ישר שמדובר בפנטזיה.