ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה חשובה

ורה
לפני 19 שנים • 7 באוג׳ 2004

מה אתם מסתבכים.....

ורה • 7 באוג׳ 2004
"נשים" זה מסמן פיקטיבי לחלוטין. אין דבר כזה, וכקבוצה, בני האדם בעלי הכוס לא באמת הרבה יותר מורכבים מבני האדם בעלי הזין.
כולם רוצים להרגיש אהובים ובטוחים.
ומוכנים לעשות הרבה שטויות בשביל זה.
נשים רוצות את זה יותר מגברים, כי העולם מתייחס אליהן הרבה יותר רע, והן זקוקות יותר לפינה המגוננת הזאת.

ז-ה ה-כ-ל.
אליאס​(אחרת)

Re: מה אתם מסתבכים.....

אליאס​(אחרת) • 7 באוג׳ 2004
ורה כתב/ה:
נשים רוצות את זה יותר מגברים, כי העולם מתייחס אליהן הרבה יותר רע, והן זקוקות יותר לפינה המגוננת הזאת.

ז-ה ה-כ-ל.

את צוחקת, נכון? אשה צריכה גבר כי הוא מגונן עליה? אשה צריכה אהבה כי זה מגן עליה מפני העולם האכזר? אשה צריכה גבר כי היא זקוקה לחום ואהבה?

מה שאת אומרת הוא שיא השובניזם בהתגלמותו.
בטחון יכול לבוא גם ממקומות אחרים, לא רק מגבר, אלא ממעמד, מכסף, מהשכלה, מהגשמה עצמית, מהאשה עצמה. כל אשה מודעת, נבונה ועצמאית לעולם לא תתלה את סיפוקה ואושרה בגבר שלצדה. העולם לא מתייחס רע לנשים, יש נשים מסויימות שמתייחסות רע לעצמן. ולאותן נשים שתולות את אושרן בגבר (רצוי התמיר, רחב הכתפיים והנאה), שיקל עליהן מהמעמסה הקיומית, יחליף לה נורה שנשרפה, יתקן לה את הברז הדולף בכיור ובלילה יזיין אותה - היא אשה פאתטית.

יש עתים שאני ממש נדהמת לקרוא נשים, זו אחת הפעמים.
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 7 באוג׳ 2004
אף אחת לא רוצה יהלומים?
diamond​(נשלטת){Protocultu}
diamond​(נשלטת){Protocultu} • 7 באוג׳ 2004
טום......................

אחת הסיבות שבחרתי בשמי , היא , אהבתי העצומה ליהלומים.

ברור שאנחנו רוצות יהלומים !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

וכמה שיותר icon_lol.gif

ואם כבר שאלת , זו הייתה הצעה ??? icon_wink.gif
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 7 באוג׳ 2004
הצעה מגונה

אבל גברים את אוהבת יותר מיהלומים , נכון?

אם תצטרכי לבחור בין גבר ליהלום תבחרי בגבר כמובן... icon_cool.gif
אוהב בנו​(שולט)
לפני 19 שנים • 8 באוג׳ 2004
אוהב בנו​(שולט) • 8 באוג׳ 2004
יש לי תיאוריה שגורסת כי לנשים, בניגוד למה שנאמר כאן קודם, כמו לנו הגברים, יש מטרה אחת והיא לבלבל אותנו.

גש נא בבקשה לכל אחת המשתייכת למין היפה והצג לה תיאוריה זו, כמובן שהיא תירתע מהפשטת כל המיסטורין שנבנה במשך מאות שנים לגבי מטרת הנשים בעולם הזה ותסתור את דעתך כמעט מייד.
אז שלוף את שאלת השאלות "אז מה נשים באמת רוצות?"
סבורני כי התשובה שתקבל תוחיך לך מעבר לכל ספק שאכן מטרת הנשים היא ליצור בלבול ומבוכה בנינו הגברים.

יום טוב לכולם icon_biggrin.gif
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 8 באוג׳ 2004
אליאס , מזל שיש אותך .
אל תשכחו שגברים שוביניסטים גודלו על ידי נשים !!!!
נשים , כמו שאר בני האדם מקבלות סיפוק ובטחון מחוויות של הצלחה ומתחושת יכולת .
יש סיפוק מאהבה ומבחירה נכונה של בן הזוג אבל למזלינו כבר לא צריך לחכות לנסיך שיציל אותך אפשר לעשות את זה לבד !!!!!!
אריאנה​(שולטת)
אריאנה​(שולטת) • 8 באוג׳ 2004
ציטוט: אליאס , מזל שיש אותך .
- ואני מצטרפת לתשׁוּאָה.

כמו תמיד, כוונה גוררת כוונה [אֵיכָה זעקת-תיסכול פשוטה הובילה להתעסקוּת בעניין מעמד האישה]..
ועל כל שנאמר עד כה אני מצרפת את דעתי, כי אין ספק שאנו הנשים עברנו את שלב ההִשענוּת הבלתי מעורערת על כתפיי המין הגברי [גם אם איננו משתייכוֹת, כמוני למשל, לתנועה לשחרור ובלה בלה בלה].
נשים - הן נשים, הן נשים [תיזה]
גברים - כנ"ל [אנטי-תיזה]
ביחד [סינתיזה] - הם מגלגלים כדוּר ענק במִגרשׁ המשחקים, שנקרא: עולם.
אני חושבת שגם טרוֹם-עידן-השיוויון-בין-המינים אישה יכלה לבחור בין הישענות לבין עצמאות [לפחות מנטלית], ההבדל היום הוא במוּדָעוּת.

לגבי אהבה - כולנו זקוקים לה, נשים כגברים. הִישענוּת או עצמאוּת - הם עניין של בחירה.

ו.......... טוֹם,
אני רוצה פרחים.