לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

זוגיות אמיתית עם שולטת.. יש דברים כאלה?

מפית​(אחר)
לפני 7 שנים • 25 ביולי 2016

אני כרגע בתחילת קשר

מפית​(אחר) • 25 ביולי 2016
עם אשה ונילית
כרגע היא הבינה שאני מתחבר למניעת גמירה ולקחה את זה בשתי ידיים, היא כ"כ נהנית מזה.
התחילה לדבר איתי על חגורת צניעות וסטראפון.
כנראה שיש דברים כאלה.

yosishoam
לפני 7 שנים • 26 ביולי 2016
yosishoam • 26 ביולי 2016
מתחבר למה שכתבו פה לפני ...

כשאתה נכנס לקשר כשולטת ונשלט או שולט ונשלטת קשה להפוך את זה לקשר זוגי סטנדרטי . 

כשאתה נכנס לקשר זוגי , קל יותר להכניס בהדרגה אלמנטים של שליטה . 

הקשר הזוגי האחרון שלי היה בכלל עם חברה שהפכה לבת זוג והכנסתי אותה בהדרגה לעולם הזה של השליטה , היא גילתה פתאום עולם חדש שמרגש אותה ונוגע בה .

חייבים לסייג שבחלק גדול מהמקרים התגובה תהיה צוננת ולכן כדאי להיזהר עם החשיפה במידה ואתה לא מעוניין לאבד את הקשר . 

אבל בטוח שתדע לחשוף את זה בזהירות , בצורה שלא תפגע בך . 

בהצלחה . 
HeatCliff​(נשלט)
לפני 7 שנים • 26 ביולי 2016
HeatCliff​(נשלט) • 26 ביולי 2016
אפשרי בהחלט לדעתי. לא פשוט בכלל אבל היי, זוגיות זה לא דבר פשוט בהגדרה icon_wink.gif
 אשתי שולטת בי ואנחנו מנהלים זוגיות עם אלמנטים של שליטה ששזורים בה... 
מניח שכמו שכל זוגיות ונילית היא שונה כך גם בזוגיות בדסמית, אבל כל זוג צריך למצוא את הדרך המתאימה לו ביותר לשלב את זה בחייהם המשותפים. 
Sparkit
לפני 7 שנים • 27 ביולי 2016
Sparkit • 27 ביולי 2016
מחזקת את התשובות מעלי, יש זוגיות בדס"מית, לא פעם דיברתי בצ'ט עם זוגות שהכירו כאן ויוצאים שנים, חלקם נשואים. יש עוד מדיות להכרות, מאתרי הכרויות וניליות (להוסיף שאתה קינקי/מתחבר לפטיש או לחפש את אלו שרשמו זאת), למסיבות של הקהילה, צ'ט והודעות פרטיות וכו.
למצוא התאמה מבחינת הפטישים, המשיכות וגם אדם נעים ומושך זה חתיכת דבר בעייתי. לא פעם דיברתי בצ'ט עם גברים שמבחינה מינית התאימו לי אבל כאדם לא, או הפוך. כשמוצאים התאמה זה בדרך כלל מוביל לזוגיות.

לגבי הפינוק - כן. חלקנו מפונקות, חלקנו נסיכות שצריכות יחס כזה ונהנות ממנו מאוד, חלקנו יכולות לנהל מערכת יחסים רק עם אדם שהפינוק הזה מעמיד לו כמו שהוא מרטיב אותנו. פינוק הוא לא דווקא בלשלם עלינו, או להסיע אותנו, אבל לפעמים להרגיש פרינססה מוערצת זו השאיפה.
גם אם אתה לא מתחבר לזה חשוב שתכיר בכך שאחרות ואחרים כן. חלקנו גם אוהבות 24/7 שמתבטא בלשרת אותנו באלפי דרכים. שליטה כלכלית, לא דווקא לטובתי האישית (שליטה לדוגמא בהוצאות שלו כל יום על אוכל לעצמו וכו) זו שליטה מאוד עמוקה לדעתי. 
אני לא מתנצלת על זה שאני מפונקת, בעיקר בגלל שביום יום אני לא, כל הפינוק שאני מקבלת מגיע בתוך הזוגיות שלי עם הנשלט שלי. 

לגבי היאוש- אל.
תשקיע. כל שולטת כאן מקבלת עשרות הודעות ביום, אם זה בגלל שיש מחסור בשולטות או רוב נשלטים באתר. כמו בחורה בבר שפונים אליה 20 גברים, בשלב מסויים כבר נמאס ואם לא מחדשים עם משפט פתיחה אנחנו קצת רדומות. לא אשמתך שהמצב הוא כזו ולא אשמתנו.
ההודעות שאנחנו מקבלות יכולות להיות משעממות, בנאליות, "העתק הדבק" ברור, שאלות שמטרתן למשוך תשומת לב באופן ברור, מצחיקות, גסות ומטרידות או שנונות ונעימות.
תחליט אתה איזה מהסגנונות מתאים לך.

לפני שאני יוצאת לדייט (לא אדבר בשם כולן הפעם) אני מכירה את האדם שמאחורי המקלדת ורק אז את המשיכות שלו.
הטיפ היחיד למציאת זוגיות כאן, לפחות עם נשים שדומות לי, הוא לשפצר את הפרופיל שלך (לא עברתי עליו אבל לפעמים יש פרופיל כמעט וריק), תמלא אותו בעצמך, תכתוב בצורה אסטית ונעימה לקריאה (הפרופיל שלי לדוגמא חופר אבל בזכותו הנשלט שלי, שאנחנו מתאימים בול, הגיע אלי). שאתה פונה למישהי נסה לפנות כמו שהיית פונה בבר, משפט שנון ולא נדוש.
לפעמים לכתוב בצ'ט בכללי ולהשתתף בשיחות שם ולא רק בשיחות פרטיות גורם לשולטות לשים לב אליך ולפנות, אתה פתאום לא דמות מסתורית, אתה "חלק מהחברה".

בהצלחה. בתור מישהי שחיפשה הרבה זמן והתפשרה על ונילים, אני מבינה את התסכול.
שוטרת*
שוטרת* • 27 ביולי 2016
זה קיים. זה נדיר. וזה מצריך המון תעצומות נפש משני הצדדים.
קל זה לא. אבל זה מושלם.

בהצלחה.
פין פציל​(נשלט)
פין פציל​(נשלט) • 27 ביולי 2016
מה שבא בקלות הולך בקלות.
תהנה מהחיפוש אל תיקח אותו כנטל.
תכיר אנשים ,תתחבר ולאט לאט תמצא את אשר תחפש...
הגברת עם הכלבלב​(שולטת){הכלבלב}
לפני 7 שנים • 4 באוג׳ 2016
בוודאי שיש דבר כזה, אנחנו הדוגמא!
וזה מומלץ להיות בזוגיות שמרגישה נכונה.
יחד עם זאת החיים יותר חזקים מהכל - עבודה ילדים ובית ובין כל אלה חשוב לטבל את החיים בצורה נכונה.
גם אשה וונילית לכאורה, שפשוט לא נחשפה לתחום עשויה להתגלות כשולטת מעולה, ולפעמים כל מה שצריך זה רק לקלף את הקליפה
והכי חשוב לא להתייאש, להמשיך ולחפש.
Sharoman​(אחר)
לפני 7 שנים • 5 באוג׳ 2016
Sharoman​(אחר) • 5 באוג׳ 2016
Sparkit כתב/ה:
מחזקת את התשובות מעלי, יש זוגיות בדס"מית, לא פעם דיברתי בצ'ט עם זוגות שהכירו כאן ויוצאים שנים, חלקם נשואים. יש עוד מדיות להכרות, מאתרי הכרויות וניליות (להוסיף שאתה קינקי/מתחבר לפטיש או לחפש את אלו שרשמו זאת), למסיבות של הקהילה, צ'ט והודעות פרטיות וכו.
למצוא התאמה מבחינת הפטישים, המשיכות וגם אדם נעים ומושך זה חתיכת דבר בעייתי. לא פעם דיברתי בצ'ט עם גברים שמבחינה מינית התאימו לי אבל כאדם לא, או הפוך. כשמוצאים התאמה זה בדרך כלל מוביל לזוגיות.

לגבי הפינוק - כן. חלקנו מפונקות, חלקנו נסיכות שצריכות יחס כזה ונהנות ממנו מאוד, חלקנו יכולות לנהל מערכת יחסים רק עם אדם שהפינוק הזה מעמיד לו כמו שהוא מרטיב אותנו. פינוק הוא לא דווקא בלשלם עלינו, או להסיע אותנו, אבל לפעמים להרגיש פרינססה מוערצת זו השאיפה.
גם אם אתה לא מתחבר לזה חשוב שתכיר בכך שאחרות ואחרים כן. חלקנו גם אוהבות 24/7 שמתבטא בלשרת אותנו באלפי דרכים. שליטה כלכלית, לא דווקא לטובתי האישית (שליטה לדוגמא בהוצאות שלו כל יום על אוכל לעצמו וכו) זו שליטה מאוד עמוקה לדעתי. 
אני לא מתנצלת על זה שאני מפונקת, בעיקר בגלל שביום יום אני לא, כל הפינוק שאני מקבלת מגיע בתוך הזוגיות שלי עם הנשלט שלי. 

לגבי היאוש- אל.
תשקיע. כל שולטת כאן מקבלת עשרות הודעות ביום, אם זה בגלל שיש מחסור בשולטות או רוב נשלטים באתר. כמו בחורה בבר שפונים אליה 20 גברים, בשלב מסויים כבר נמאס ואם לא מחדשים עם משפט פתיחה אנחנו קצת רדומות. לא אשמתך שהמצב הוא כזו ולא אשמתנו.
ההודעות שאנחנו מקבלות יכולות להיות משעממות, בנאליות, "העתק הדבק" ברור, שאלות שמטרתן למשוך תשומת לב באופן ברור, מצחיקות, גסות ומטרידות או שנונות ונעימות.
תחליט אתה איזה מהסגנונות מתאים לך.

לפני שאני יוצאת לדייט (לא אדבר בשם כולן הפעם) אני מכירה את האדם שמאחורי המקלדת ורק אז את המשיכות שלו.
הטיפ היחיד למציאת זוגיות כאן, לפחות עם נשים שדומות לי, הוא לשפצר את הפרופיל שלך (לא עברתי עליו אבל לפעמים יש פרופיל כמעט וריק), תמלא אותו בעצמך, תכתוב בצורה אסטית ונעימה לקריאה (הפרופיל שלי לדוגמא חופר אבל בזכותו הנשלט שלי, שאנחנו מתאימים בול, הגיע אלי). שאתה פונה למישהי נסה לפנות כמו שהיית פונה בבר, משפט שנון ולא נדוש.
לפעמים לכתוב בצ'ט בכללי ולהשתתף בשיחות שם ולא רק בשיחות פרטיות גורם לשולטות לשים לב אליך ולפנות, אתה פתאום לא דמות מסתורית, אתה "חלק מהחברה".

בהצלחה. בתור מישהי שחיפשה הרבה זמן והתפשרה על ונילים, אני מבינה את התסכול.
תענוג לקרוא icon_smile.gif
מעריץ גאה​(נשלט)
לפני 7 שנים • 5 באוג׳ 2016
מעריץ גאה​(נשלט) • 5 באוג׳ 2016
כשאתה מגיע ממקום של באמת רצון לזה ולא פנטזיה בלבד, שלמות והכרה עצמית של עצמך מי אתה ומה אתה באמת רוצה על בטחון עצמי מלא אז גם תשדר את זה וסיכוייך יעלו למרות ההצע הנמוך פה אם אתה מתמקד באתרים שכאלה, תצטרך להיות ממוקד מטרה ולרכז את האנרגיות שלך לזה כדי שזה יקרה ויש כאלה שזה קרה להם.

סבלנות ולא להתייאש