שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

השארת מ'ס טלפון או ווטס אפ בשלב "מוקדם"

kaly
לפני 7 שנים • 9 באוג׳ 2016
kaly • 9 באוג׳ 2016
עם שרשור כמו שלך, אני רק יכולה לשער למה פתחת אותו.

אני מציעה שבמקום לפנות במירמור על כך שנשים מעדיפות לשמור על ביטחונן לנסות אולי לנהל דיון על איך אפשר להעצים את תחושת הביטחון אצל נשים בשיחת ההכרות הראשונה על מנת להתקדם למספר טלפון ולפגישה.

כנראה בעולמך אתה רקדן מצוין והרצפה פשוט עקומה.....
גבר ממכר
לפני 7 שנים • 9 באוג׳ 2016

פרטים ומספרים...

גבר ממכר • 9 באוג׳ 2016
תחושת הביטחון (אמיתית או מדומה) חשובה תמיד - ובסצנה ש"הכלוב" מציע הביטחון (האמיתי) חשוב ביותר. גם בשלב ההכרות וגם אחרי שמכירים ממש מקרוב. לכל אחד ואחת הקצב שלה או שלו. צריך להתאים את הקצב... זה חשוב במיוחד למי שצבר ניסיון רע.
Tainted​(לא בעסק)
לפני 7 שנים • 12 באוג׳ 2016

באמת?

Tainted​(לא בעסק) • 12 באוג׳ 2016

אני תוהה איך גבר בזמננו אנו ובאתר שאנחנו נמצאים בו באמת לא מבין את סוגייה השארת מספר הטלפון.
האם באמת יכול להיות מצב שגבר בשנת 2016 לא מבין למה אישה צריכה לשמור על זהותה עד אשר היא מרגישה בטוחה מספיק בשביל לחשוף את הפרטים שלה, בין אם זה פייסבוק, טלפון או כל פרט מזהה אחר כמו שמה הפרטי אפילו. 

אין היום "מספר חסוי", אף אחד בעידן הזה לא נשאר אנונימי, יש מספיק אפליקציות שמזהות מספרים היום. גם "חסויים". 
יש היום מליון אפליקציות שאפשר להשתמש בהן. סקייפ היא המועדפת עלי אישית. שם אתה יכול להתכתב, לשוחח קולית, לעשות שיחות וידאו, זו אפליקציה שנמצאת גם על הטלפון ועובדת בדיוק כמו וואטסאפ. 
אין -שום- צורך בנתינת מספר טלפון בשלב הראשוני. שום סיבה. אם אתה באמת רוצה להכיר את האישה (או הגבר) שלפניך האם באמת חשוב אם זה דרך הטלפון או דרך סקייפ?
הרי אם אתה תלך בקצב קצת איטי יותר, לא תכיר אותם פחות.
לדעתי אתה צריך להעדיף שהם ירגישו בטוחים איתך לפני הכל. 

לפני אי אלו שנים עשיתי ניסוי עם חבר.
הניסוי התחיל אחרי שהוא הקניט אותי על איך שאני (והרבה כמוני) מתנהגות מול גברים (ונשים) בכלוב, שאני לא נחשפת בזהותי.
הוא טען שאנחנו מתגוננות מדי, קשות מדי והוא לא הבין למה. 
אז עשינו ניסוי. נכנסנו לכלוב והשתמשנו בניק ישן נושן שפעם כתבתי בו (בכוונה לא ניק חדש אלא ניק שלא קופץ ב"הצטרפו אחרונים").
הסיסמא שונתה בשבילו והמשתמש הפך לשלו לכמה ימים. למה? בדיוק בשביל זה. הדרך היחידה להסביר לו הייתה פשוט להראות לו. 
המחשב נשאר פתוח עם הניק הזה שהוא הלך לעבודה, הוא לא השתמש בו בשום צורה מלבד צפייה.

יום למחרת הוא התקשר אלי ואמר שהוא לא מאמין על כמות הפניות שהוא קיבל. 
יומיים לאחר מכן הוא אמר שהוא פשוט מזועזע מתוכן ההודעות שנשים מקבלות. 
ביום השלישי הוא אמר שהוא מתנצל על מה שהוא אמר, הוא מתבייש בעובדה שהוא גבר ושיש פה אנשים שצריך לחתוך להם את הזין כי ככה גבר לא מתנהג. 

לו היית צריך לחיות בנעלינו אפילו רק כמה ימים, היית מדבר אחרת. 
מכל כמות ההודעות שהניסוי קיבל, גם אם היו שם כמה נורמלים, הם נבלעו בתוך ים של אידיוטים, בהמות, חזירים וסתם חארות. 

ובעניין נושא הזמן ולמה לא מבינים למה אנחנו רוצות ללכת לאט,
לא אחת אנשים שמצאו חן בעיניי פה פספסו אותי כי הם לא היו סבלנים מספיק ללכת איתי עוד ק"מ או שניים בכיוון הזה. כל כך חבל. 
כי הדבר היחיד שזה אומר לי זה שמי שחסר סבלנות מראש, יהיה גם חסר סבלנות באמצע. 
ואם יש משהו שלא הולך (לדעתי) בתחום הזה, זה חוסר סבלנות לאחר. 

אגב, ''לחשוב חיובי'' לא יציל אישה מאונס, אלימות (לא מבורכת) או ישקיטו את הפחד מנסיון העבר שלנו.
מה שכן ישקיט אותנו, זה גבר אמיתי שמבין שאישה צריכה לשמור על עצמה, ולא רק להבין אלא להעריך זאת.

לסיכום:
תוציאו את הראש מהחול ותביטו על מה שקורה במציאות של היום, אחרת תפספסו עולם שלם. 
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 12 באוג׳ 2016
פחדים וחששות הם עניינים אינדיווידואלים. כל אדם ומערכות ההגנה שהוא בונה סביב עצמו.
לא תמיד כל אחד צריך להבין ולהסכים עם מה שמוביל את האחר לבנות סביבו חומות.
נכון כולנו חיים סביב הצורך לנסות למצוא איזון בין הסיכוי לסיכון, אלא שכל אחד לוקח את זה למקומות אחרים.
ובסופו של דבר חשוב לזכור כל אחד ישלם את מחיר הבחירות שלו לטוב ולרע.
לכן לעשות סקר בנושא מה כל אחד חושב זה יכול להיות מעניין אבל לנסות לערער את הלגיטימציה של דעה אחרת נראה לי מופרך לחלוטין.
בלוסום​(לא בעסק)

אחד שמבין

בלוסום​(לא בעסק) • 12 באוג׳ 2016
חבל שאתה רואה זאת כבניית חומות מסביב.
מבחינתי עד שלא אבדוק אם האדם מולי יודע לשמור על פרטיות, ושיש לו שיקול דעת שפוי - אין מצב שאעבור לטלפון.
יש כל מיני מטורפים ואנשים שלא יודעים לשים לעצמם גבול - זכותי להגן על עצמי מפני שכאלה,
וחבל שאתה חושב זאת למשהו שלילי.
It's Tammy for you​(שולטת)
It's Tammy for you​(שולטת) • 12 באוג׳ 2016
יש שעושים שימוש רע עם המספר שלך וזה קרה לי כמה פעמים,
יש חופרים שממשיכים לכתוב לך במשך חודשים שלמים וזאת אחרי שהשלכת אותם לקיבינימט וביקשת עשרות פעמים שימחקו את המספר שלך או שיפסיקו לכתוב לך, 
ויש כאלו שישמרו את מספר הנייד שלך תחת כל מיני שמות שונים ומשונים באנשי הקשר שלהם,
אם יש לך אפליקציות כגון ME או נוקנוק שמזהות את המתקשר לפי המוניטין שהוא קיבל בנייד, 
זה יכול ליצור מצב מביך שבו כתוב למשל ש"המלכה תמי" מתקשרת אלייך.
לי אישית לא בא את כל החרא הכרוך בזה, מזל שיש קיק.
yosishoam
yosishoam • 12 באוג׳ 2016
דיון מרתק משני הצדדים .
חייב להודות שאני פה בערך שבועיים (ולחכמולוגים שיבדקו בכרטיס שלי , החשבון היה רדום 3 שנים ) וקיבלתי הרבה מאוד טלפונים ... רובם הגדול ביוזמת הצד השני . 
וכן , אני לא אקדם לשום מקום משהו וירטואלי בלי לדעת מול מי אני עומד , מצטער שאני לא נהנה לבזבז זמן על גבר שנהנה להציג את עצמו כאישה וכדומה.  
בכל מקרה קיבלתי פה הרבה טלפונים בתקופה קצרה אז נראה שזה עניין של גישה . 
וכן עם האפליקציות שיש היום טלפון זה סוג של חשיפה .. אבל כשרוצים להכיר צריך להיחשף.
מכאן זה כבר עניין של אינטואיציה וכמה יש לכל אחד ואחת מאיתנו מה להפסיד.  
Pixie​(שולטת)
לפני 7 שנים • 13 באוג׳ 2016
Pixie​(שולטת) • 13 באוג׳ 2016
אני חייבת לציין שבאתר הזה ספציפית נתתי את המספר שלי למישהו והוא מצא אותי, מצא את הכתובת שלי, את הפייס שלי, והיתה לו גישה לכל מידע שהוא רצה.
הוא גם טרח להסביר לי איך הוא מצא את כל המידע הנל בעזרת המספר הזה.

אני לא מאמינה בלמסור פרטים אישיים, תמונות, ועוד.. קודם כל אפגש איתו ורק אז אחליט אם אני מסוגלת לסמוך על זה שהוא ישמור את זה לעצמו ולא ילך להיות סטוקר.
יש בימינו את גימייל ואין לי בעיה להתקשר מגימייל מפוברק בידיעה והבנה שדרכו אין לאפחד אפשרות להגיע אלי.
אחד שמבין​(נשלט)
לפני 7 שנים • 13 באוג׳ 2016

Re: אחד שמבין

אחד שמבין​(נשלט) • 13 באוג׳ 2016
hazel כתב/ה:
חבל שאתה רואה זאת כבניית חומות מסביב.
מבחינתי עד שלא אבדוק אם האדם מולי יודע לשמור על פרטיות, ושיש לו שיקול דעת שפוי - אין מצב שאעבור לטלפון.
יש כל מיני מטורפים ואנשים שלא יודעים לשים לעצמם גבול - זכותי להגן על עצמי מפני שכאלה,
וחבל שאתה חושב זאת למשהו שלילי.
לא הבנת אותי נכון.
גם אני באופן אישי, כגבר, לא מחלק טלפונים לכל דורשת ובודאי לא תמונה.
בעיקר בגלל החשש מחוסר שפיות שמוביל להוצאה מהארון, אובססיביות יתר ועוד דברים שראיתי מסביבי במהלך השנים.
אני לא רואה בזה משהו שלילי. חומות היא לא מילה שלילית לפחות בעיני.
את יודעת כמה בחורות שפנו אלי החליטו שלא מתאים להם להמשיך עם מישהו שלא שולח תמונה? הרבה.
את חושבת שפעם היו לי הרהורי חרטה? מעולם לא.

החומות שאני בונה נועדו להגן עלי, אלו חומות עם שערים שאני מחליט מה עובר דרכן. אני לא מתבייש בהן. ולא רואה בהן משהו שלילי.
מי שלא מתאים לה ולא יודעת לכבד את זה, כנראה שיש בינינו חוסר התאמה בסיסי.