בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם לפרוש מהעניין של השליטה? האם אפשר בכלל?

ידיד שפוט וצייתן
לפני 7 שנים • 16 באוג׳ 2016

האם לפרוש מהעניין של השליטה? האם אפשר בכלל?

ידיד שפוט וצייתן • 16 באוג׳ 2016
אני כבר כמה ימים מעוניין להתמסר למלכה איכותית ולהיות העבד שלה. הבעיה היא שאני נתקל בהמון נצלניות. שחושבות שאני כספומט. ומנסות לנצל את זה שיש לי חולשה לשליטה נשית.  ואם אני כבר מוצא מלכה שהיא נורמלית אז היא עושה לי טובה בכלל שהיא מדברת איתי ובסוף נעלמת... האם זה באמת קשה עד כדי כך למצוא מלכה ? האם עדיף לפרוש מכל העניין?  האם זה בכלל אפשרי לפרוש ?
כבר נגמרה לי האנרגיה. האם זה שווה להיות באמת אסיר של התשוקה הזאת? אשמח לקבל עצות כאן .  תודה:]
E Edward Grey​(שולט)
E Edward Grey​(שולט) • 16 באוג׳ 2016
אני יכול להגיד לך מנסיוני שאני מרגיש בדיוק כמוך רק שאני מחפש נשלטת ולא מלכה.
וניסיתי לפרוש ואפילו הצלחתי למשך כמעט שנה אבל זה מכלה אותך (לפחות אותי) מבפנים 
לא נותן מנוח, תמיד נמצא בחלק האחורי של הראש מקנן לך.
ככה שאני לא חושב שאפר לפרוש ואני מסכים עם ההרגשה של להיות אסיר לתשוקה זה בדיוק ככה מרגיש.
אני יכול לאחל לך ולי שנצליח למצוא את מבוקשינו (לפחות טוב לדעת שאני לא לבד בסירה)
Prism
Prism • 16 באוג׳ 2016
אולי פשוט תצאו ,ביחד icon_wink.gif 
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 16 באוג׳ 2016
זה כמו לשאול איך להפסיק להיות ונילי אם הבחורות שם דוחות אותך או מתייחסות אלייך לא יפה.
זאת המשיכה שלך, זה מה שמדליק אותך וזה מה שיש. את זה אתה לא תשנה.
מה שאתה כן יכול לשנות זה את הסביבה או הדרך שבה אתה מחפש.
    התגובה האהובה בשרשור
ידיד שפוט וצייתן
ההבדל בין העולם הונילי לעולם הזה. שבעולם הונילי זה יותר קל. כי הרוב הם ונילים. בעולם הזה של השליטה זה יותר מסובך. עד שאני מוצא מישהי שהיא בראש הזה זה מאוד נדיר וגם בסוף היא איזו פריחה שרוצה כסף חחחח
Sharoman​(אחר)
Sharoman​(אחר) • 16 באוג׳ 2016
כמה ימים?!
אם זה גבול הסיבולת שלך אני יותר ממליץ לך לפרוש.
גם ונילים לא מוצאים בני/ות זוג תוך כמה ימים אבל משום מה הם לא מוותרים לאחר כמה ניסיונות כושלים.
תמיד יהיה לך קשה למצוא משיהי מתאימה, אבל כשתמצא אותה תראה שהיא הייתה שווה את כל הסבל שעברת בדרך.
אז מצד אחד חשוב להתמיד ולהמשיך לנסות, ואם בכל זאת קשה לך, קח הפסקה קטנה ותנסה שוב מאוחר יותר.
אבל מצד שני תחשוב גם איך אתה מגדיר את עצמך ואיך אתה פונה אליהן.
אם אתה פונה לפרופיל ריק, או לכל אחת שמגדירה את עצמה שולטת מבלי לנהל שיחה קצרה קודם, או אם אתה ישר מציע את "שירותיך" יכול להיות שהגישה שלך היא הבעיה ושקודם כל היא זאת שצריכה להשתנות.
אם אתה מחפש שולטת, קודם כל תחפש אישה, אדם, אופי, חיבור, ואז תגלשו יחד לעולם השליטה.
אחרת, כל מה שתמצא הן מלכות בתשלום, נצלניות או התעלמות כואבת מחשש שאתה עוד מסכן שבא לשלוט מלמטה.
ידיד שפוט וצייתן

:)

אהבתי מאוד את מה שכתבת . הבעיה אצלי היא שברגע שאני לא נמצא בתוך התשוקה המינית. אני ונילי לחלוטין. האנרגיה הזאת של להיות נשלט פשוט מפתיעה אותי בזמנים לא צפויים.  אני חושב שזו יותר אובססיה מאשר משהו שבאמת אני. כי אם באמת הייתי כזה במאה אחוז אז אולי תמיד הייתי מרגיש את הרצון להיות נשלט.  או שאני בכלל לא מבין בזה חח אני מתחיל לבלבל את עצמי.