שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אבל למה

E Edward Grey​(שולט)
לפני 7 שנים • 17 באוג׳ 2016

אבל למה

E Edward Grey​(שולט) • 17 באוג׳ 2016
היום פה בכלוב, מדבר עם משהיא ויש זרימה והכל טוב וסבבה עוברים לפלטפורמה אחרת לדבר 
פשוט כי זה היה לה יותר נוח, אחרי כמה צ'טוטים ובאמת הכל זורם היא נעמלת (דבר ראשון למה להעלם בלי להגיד כלום)
אחרי שהיא חוזרת היא מבקשת תמונה בלי לומר כלום ישר "שלח תמונה" אני מצליח לדובב אותה מעט אבל בסוף שולח 
כי פשוט אני נחמד כזה, שאני מבקש תמונה בחזרה היא אומרת לי "מה אתה בן 31 וואו לא זכרתי זה לא יעבוד"
אז למה לא אמרת מההתחלה למה אני צריך להחשף ולשלוח תמונה, למה אנחנו צריכים לדבר, למה את לא אומרת מההתחלה.
ואם אני מכוער (יכול להיות) ולא מתאים לך למה לא להגיד את האמת?
בכל אופן דעתכם בנושא? 
Prism
Prism • 17 באוג׳ 2016
למה אתה בכלל נכנס לפינה הזאת ? אל תעבוד עבור, אף אחד
"היא" רוצה משהו כמו תמונה , שתיתן קודם 
מי שבטוח בעצמו (ואין קשר למראה) ,שולח
תמונה זה מאסט בכל אתר,  עניין של טעם.

נשמע באמת גנון מה שקורה פה עם חלק מהאנשים, סה"כ עוד אתר \ אופציה למשהו
סה טו
dror30
dror30 • 17 באוג׳ 2016
מה זה משנה למה, יכול להיות מלא סיבות, לא מעונינת תעבור הלאה, בשביל מה להתעכב על זה?
נקבה'​(נשלטת)
לפני 7 שנים • 18 באוג׳ 2016
נקבה'​(נשלטת) • 18 באוג׳ 2016
לא נעים, קורה, הלאה

ועל הדרך עצה: תבדוק את הדומיננטיות שלך. רק אומרת
אחד שמבין​(נשלט)
אחד שמבין​(נשלט) • 18 באוג׳ 2016
צריך לפתוח פורום נוסף "שרשורי התבכיינות" שם ירוכזו כל השרשורים של אנשים שחשבו שהעולם הוא ורוד ומושלם שנועד לשרת את צרכיהם והתבדו.
מה עבר לך בראש כשהתחלת להתכתב עם מישהי, שהיא עובדת אצלך והיא צריכה לעמוד בסטנדרטים שלך?
מה חשבת, שכולן מושלמות שם בחוץ, בדיוק לפי איך שאתה רגיל\רוצה שיהיו ?
כשאתה שולח תמונה, קח בחשבון שבדיוק כשם שיכול להיות שזו מישהי רצינית שרוצה לראות אם אתה מוצא חן בעיניה, זו יכולה להיות גם מישהי סקרנית שאוהבת לראות איך נראה הפרצוף מאחורי הניק או אולי אפילו מישהי שתנסה לסחוט אותך בעתיד.
זו יכולה להיות גם אחותך או דודה שלך או העובדת שפיטרת אתמול מהעבודה או כל מישהי אחרת, שאחרי שראתה את התמונה שלך, החליטה שלא מתאים לה לחשוף את עצמה, וגם לא מתאים לה להסביר לך למה.
הכל אפשרי, חשב סיכונים, ואל תתלונן כשהתחשיבים שלך נמצאו לא נכונים.
בכניסה לאתר, וגם בהליך ההרשמה, אתה מצהיר שעברת את גיל 18, זה גיל שאתה אמור לדעת לקחת החלטות ולשאת בתוצאות.
ואכן, בחיים לא הכל הולך חלק.
אותו הדבר לזה שהתעלמו ממנו, להוא שביקשו ממנו כסף ולא קיבל כלום בתמורה, ועוד כהנה וכהנה תלונות פתאטיות שמעידות בעיקר על משהו באישיותו של המתלונן.
    התגובה האהובה בשרשור
E Edward Grey​(שולט)
E Edward Grey​(שולט) • 18 באוג׳ 2016
אתם פספסים את הכוונה שלי, אני לא מתבכיין ולא מלונן אני רציתי את חוות דעתכם עם התופעה ולא על המקרה הספציפי.
אני ילד גדול ויודע והתמודד עם הבחירות שלי ועם דחייה מי שלא מתאים לה זה מקובל עליי ושתלך לחפש מי ינענע אותה.
מלכת הלבבות XXX​(שולטת)
אשכרה בזמן האחרון יש כאן בכיינים בעיקר גברים שקובלים על העולם האינטרנטי. כאילו הוא לא איתנו כבר שנים. כך הכל מתנהל גם כאן וגם בכל רחבי הרשת.
Gia X

וואיי צודק!

Gia X • 18 באוג׳ 2016
E Edward Grey כתב/ה:
אתם פספסים את הכוונה שלי, אני לא מתבכיין ולא מלונן אני רציתי את חוות דעתכם עם התופעה ולא על המקרה הספציפי.
אני ילד גדול ויודע והתמודד עם הבחירות שלי ועם דחייה מי שלא מתאים לה זה מקובל עליי ושתלך לחפש מי ינענע אותה.
באמת נראה לי שפספסו את הכוונה שלך, התייחסו לנושא כאילו היה זה מקרה חד פעמי, אבל אתה מתקן ואומר שזאת תופעה אצלך.... אכן מדאיג! 
KakiPiPibye​(נשלטת)
לפני 7 שנים • 19 באוג׳ 2016
KakiPiPibye​(נשלטת) • 19 באוג׳ 2016
Edward Grey אני בצד שלך, באמת. איני סבורה שמדובר פה ב"התקטננות" או "בכיינות".
אני חושבת שמצדה זהו אקט ילדותי ולא מנומס, שלא נדבר על מזלזל ופוגעני.
מצד שני, קשה לי להיות מופתעת כי אקטים בעלי אופי שכזה מתרחשים כל יום, הן באתר והן מחוצה לו. 

"אחרי שהיא חוזרת היא מבקשת תמונה בלי לומר כלום ישר "שלח תמונה" אני מצליח לדובב אותה מעט אבל בסוף שולח כי פשוט אני נחמד כזה"
איני סבורה ששליחת תמונה היא אקט של טוב לב חד צדדי, זה אמור לנבוע ממקום של רצון הדדי. בנוסף לכך נצטרכת לדובב אותה והיא ביקשה תמונה בלקוניות, שתי עובדות שמצביעות על כך שתחושת הביטחון שלך לא מעניינת אותה כלל.

אני חושבת שתמיד כדאי לשקול בכובד ראש האם לשלוח תמונה או לא, זה לא עניין של מה בכך.
sm69​(שולט)
לפני 7 שנים • 19 באוג׳ 2016
sm69​(שולט) • 19 באוג׳ 2016
היי Edward Grey

אני מציע לך לקחת משהו מתוך שלל התגובות שכבר נאמרו.
לפני שהוספת הבהרה, הרושם של המגיבים וגם שלי שמדובר בהתבכיינות מהסוג של אכלו לי שתו לי וכו'.

אני מאמין לך שלא זאת הייתה הכוונה המקורית, אבל זה מה שמשתמע מהניסוח של הטקסט שלך...

בפעם הבאה לפני שאתה לוחץ על אנטר, תעבוד קודם על הצגת הדברים תנסה להבין איך מי שקורא אותם עשוי או עלול לפרש אותם..

ובנימה אישית יותר... תקרא שוב את מה ש "נקבה'{משמעות המשמעת}(נשלטת)" הגיבה לך..
אני חושב שהיא דיי הגדירה את הדברים באופן בהיר.. תחשוב על כך ואתה לא חייב לתת תשובות לאף אחד חוץ מלעצמך..
בין אם שולט ובין אם נשלט, העיקר שתהיה שלם עם עצמך.

בהצלחה..

icon_smile.gif