בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"לא מחפשת מין"

Floating
לפני 7 שנים • 22 באוג׳ 2016
Floating • 22 באוג׳ 2016
אין כלל קשר לאיך אנשים מגדירים "מין", ההגדרה היבשה, ומה שדי ברור שהתכוון, זה ליחסי מין - סקס.
לא נראה לי לגיטימי לחשוב שכל מי שמעלה תמונה סקסית - מחפשת מין בהכרח באופן ישיר, כמו שלא כל אישה שהולכת חצי עירומה ברחוב רוצה שיטרידו אותה.
ועוד להגיד את זה בכזה בטחון כאילו זה משהו מובן מאליו, לא יודע אם זה יותר מכעיס או מתסכל. 
Cat-Man-Dude{❤️?}
Cat-Man-Dude{❤️?} • 22 באוג׳ 2016
להעלות תמונות של רגליים למשל, באתר שבו יש מלא עם פוטפטיש שמריירים על רגל יפה, ולומר לא מחפשת מין, נשמע לי כמו היתממות לשמה icon_smile.gif אבל היי, אולי זה רק אני. 
פראנסס
פראנסס • 22 באוג׳ 2016
למי שלא מבין מה פירוש הביטוי "תרבות האונס"

הנה בבקשה, שרשור עם מלא דוגמאות

תתביישו
evedon4​(נשלט)
evedon4​(נשלט) • 22 באוג׳ 2016
אני לא הבנתי.
אולי תסביר לי?
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 22 באוג׳ 2016
Evedon
רוב התגובות כאן בנויות על ההגיון הנ"ל:
אם התמונה של הבחורה מחרמנת אותי - בהכרח היא רוצה שאני אישית אזיין אותה.
או למשל בהטייה שונה:
אם הרגל של הבחורה בתמונה מחרמנת אותי - בהכרח היא חרמנית עלי ואל לה להיתמם.

על ההגיון הזה מבוססים הרבה ממעשי האונס.
evedon4​(נשלט)
evedon4​(נשלט) • 22 באוג׳ 2016
תודה פסיכולג על ההסבר.

תרשו לי בבקשה לשאול שאלה בסיסית ופשוטה שהיא לדעתי המהותית פה.
האם הבסיס לקשר בי.די.אס.אם בין שולטת לנשלט (למשל) יכול להיות משולל משיכה ומיניות?
להבנתי (אבל רק על עצמי לספר ידעתי) אין חיה כזאת ובכל פעם שאני נתקל בהודעות מסוג זה מתעוררת אצלי תחושה עמוקה של חוסר אמת. לא פעם קרה שנתתי לקשרים כאלה סיכוי ותמיד התאכזבתי, כל כך הרבה פעמים פגשתי נשים שנמצאות בפוזיציית השולטת מטעמי נוחות בלבד ולא מתוך צורך אמיתי שהפסקתי להאמין באפשרות הזאת. 
אם שולטת כותבת מההתחלה שהקשר לא כולל מין אזי אין לי שום עניין ודבר בה.

אגב, האם יש נשלטות כאלה שמחפשות להשלט ללא מין?

שלכם.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 22 באוג׳ 2016
זו לא השאלה הנכונה.
השאלה הנכונה היא למה בכלל להתפלפל ולמצוא טיעונים שיוכיחו לשולטת שהיא טועה והיא בעצם כן רוצה סקס.
ראית מישהי שכותבת בלי מין? תמשיך הלאה. תלמדו לשחרר פור קרייסט סייק.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 22 באוג׳ 2016
אין לי בעיה עם מישהי שרוצה סקס ומדברת על רצונותיה בצורה כנה ובוגרת ולא נצלנית ושקרית.
את פה בשביל מין/שליטה/סדיזם/מזוכיזם וכו ועוד? מעולה! הגעת למקום הנכון!
את מניפולטורית עצלנית שלא רוצה שציפורניה יתרטבו בדרך לארנקו של עוד קורבן עוקץ? אז אנא ממך חסכי לנו את עגמת הנפש ותל ברוך נמצא למטה. 
רזה שכזה​(אחר)
רזה שכזה​(אחר) • 22 באוג׳ 2016
פסיכולוג בספה כתב/ה:
Evedon
רוב התגובות כאן בנויות על ההגיון הנ"ל:
אם התמונה של הבחורה מחרמנת אותי - בהכרח היא רוצה שאני אישית אזיין אותה.
או למשל בהטייה שונה:
אם הרגל של הבחורה בתמונה מחרמנת אותי - בהכרח היא חרמנית עלי ואל לה להיתמם.

על ההגיון הזה מבוססים הרבה ממעשי האונס.
סבבה
רק שכחת שזה נעשה באתר שהוא מלכתחילה למבוגרים
איך הגעתם לאונס? אף אחד לא אמר שאונס לגיטימי. אבל אם בחורה תכנס למועדון חשפנות ותחשוף חזה, בלי לחשוב שזה ידליק מינית את היושבים שם - היא סתם מיתממת. אותו דבר כאן, תמונה של רגל זו לא רק תמונה של רגל כאשר זה מראש אתר של פטישיסטים. להעלות תמונת רגל שללא ספק תגרום לתגובה מינית, ולומר שהיא לא מחפשת מין, זה אבסורד או סתם התגרות. זה לא אומר שהיא מחפשת מין עם כל אחד. אבל זה כן משדר מיניות, באתר מיני. 
Floating
לפני 7 שנים • 23 באוג׳ 2016
Floating • 23 באוג׳ 2016
לא, כנראה שאתה שכחת שזה שזה אתר למבוגרים, זה כנראה אומר שהוא מכיל תכנים מיניים. נקודה. זה ממש (אבל ממש) לא אומר שכל מי שנמצאת כאן מחפשת מין. או צריכה לחפש. 
תקראו את עצמכם, איך לעזאזל זה נשמע לכם הגיוני מה שאתם כותבים?! ממתי גבר = בהמה שפועלת על פי אינסטינקטים ויצרים, שלא יכולה לשלוט בעצמה? 
הבחורה רשמה שהיא לא מחפשת מין, אתה כן מחפש ר-ק מין, דלג. מה איכפת לך(לא לך ספציפית) למה היא כתבה את זה, מי אתה שתחליט מה היא מחפשת ומה היא לא?
"איך הגעת לאונס?", זו הכי תרבות האונס שיש, זה שאתה לא מבין את זה זאת בעיה חמורה. 
לא צריך להגיד להגיד שאונס לגיטימי בשביל להשתייך לאותה תרבות.
בחורה יכולה גם לרקוד עירומה באמצע מועדון ולהוציא את העיניים לכל הסובבים אותה, זה עדיין לא נותן לגיטימציה לאף אחד לגעת בה בלי הסכמה.