ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"לא מחפשת מין"

the rain song
לפני 7 שנים • 23 באוג׳ 2016
the rain song • 23 באוג׳ 2016
המשפט "זו סתם התממות" מסכם יפה את המושג "תרבות האונס".
ממנו בדיוק הגיע "כבוד בת המלך פנימה".
אל תצאי מהבית וכשאת כבר יוצאת דאגי להיות מכוסה היטב, שחס וחלילה לא יעמוד הזין לאיזה גבר ואל תתממי, ברור שזה בדיוק מה שהתכוונת לעשות.
גם נשים חוטאות במחשבה ובאמונה האיומה הזאת, אגב.
כל אחד מסגל לו את הגבולות שלו בנושא וכולם מתעלמים מהעובדה שנשים הן דבר ראשון בני אדם וקיומן בעולם הוא לא לספק אף אחד ולא לדאוג שלכם יהיה על מה להסתכל.

אם אשה יושבת לבד בבית קפה או בים, אם היא הולכת לסרט לבד, אפילו למסיבה - זה ברור שהיא מחפשת מין?
אם היא הסתכלה לכיוון שלכם - כבר אין שום ספק?
אם היא חייכה או אולי אמרה לכם אהלן - כאן כבר אין שאלה בכלל, כל שנותר הוא ללכת איתה לשירותים של המועדון. היא רצתה את זה, ברור.
מיני? מחשופים? נעלי עקב? מגפיים (OMG !! מגפיים)? סנדלי עקב אחרי פדיקור? לק אדום או בלי לק בכלל?

ובכן, תאמינו או לא אבל כשאשה רוצה מין, היא יודעת להגיד את זה יפה וברור ואי אפשר לפספס את זה.
כל איברי גופה, ביחד ולחוד שייכים לה בלבד ורק היא רשאית להחליט מה לעשות איתם. ועדיין, זה לא אומר שהיא רוצה מין.
גם אם היא החליטה לצלם אותם.
אתם רשאים לאהוב את התמונות, להתגרות מהם, לאונן עליהם, מה שתרצו.
אתם לא רשאים להניח עבורה מה היא רוצה
אתם לא רשאים להטריד אותה.
גם הצעות ייעול לא מתקבלות. (בפעם הבאה שהתחתונים יהיו בשחור נשמה, אני לא אוהב אדום)

הגישה הזאת מעידה עליכם בלבד
לא על האשה ולא על מה שהיא רוצה או מה היא מחפשת.

אולי עכשיו תבינו למה כל כך הרבה נשים בוחרות להתעלם מכם ומההודעות שלכם.
הרי אם אהיה נחמדה ואחייך, אפילו אם אסרב, מבחינתכם זה אומר שאני רוצה סקס ומחפשת את זה.
"יבוא לך דינה" (מי שלא מכיר את "מציצים" שילך לעמוד בפינה) - זו תרבות האונס וזה לא אומר שאתם בעד אונס, חס וחלילה.
זה רק אומר שקשה לכם מאוד להבין שאשה היא בן אדם, שאתם לא מצליחים להתייחס אליה כאל בן אדם, הרבה הרבה לפני שהיא אשה.

זה שלכם יש זקפה ממשהו שאשה אמרה או עשתה או לבשה או פרסמה באינטרנט - מעיד עליכם בלבד.
עליכם בלבד
לא קשור לאשה.

אני מאחלת לכם שתפגשו נשים שירצו אתכם סקס ואז תוכלו לראות ולהבין איך אשה מתנהגת כשהיא רוצה סקס.
ולהיות בעל כרטיס באתר הזה לא אומר שכולם הצהירו בכניסה שהם מחפשים סקס. - הגיע הזמן שתוציאו את זה כבר מהראש 
אפשר להיות כאן ולא לרצות סקס, לא לרצות בדסמ, אפילו לא לרצות להכיר אנשים.
ועדיין להעלות תמונות עירום.
חיים מסובכים משהו, אה?

*כאמור, לא כל הגברים חושבים ככה ולא כל הנשים.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 23 באוג׳ 2016
רזה שכזה כתב/ה:
פסיכולוג בספה כתב/ה:
Evedon
רוב התגובות כאן בנויות על ההגיון הנ"ל:
אם התמונה של הבחורה מחרמנת אותי - בהכרח היא רוצה שאני אישית אזיין אותה.
או למשל בהטייה שונה:
אם הרגל של הבחורה בתמונה מחרמנת אותי - בהכרח היא חרמנית עלי ואל לה להיתמם.

על ההגיון הזה מבוססים הרבה ממעשי האונס.
סבבה
רק שכחת שזה נעשה באתר שהוא מלכתחילה למבוגרים
איך הגעתם לאונס? אף אחד לא אמר שאונס לגיטימי. אבל אם בחורה תכנס למועדון חשפנות ותחשוף חזה, בלי לחשוב שזה ידליק מינית את היושבים שם - היא סתם מיתממת. אותו דבר כאן, תמונה של רגל זו לא רק תמונה של רגל כאשר זה מראש אתר של פטישיסטים. להעלות תמונת רגל שללא ספק תגרום לתגובה מינית, ולומר שהיא לא מחפשת מין, זה אבסורד או סתם התגרות. זה לא אומר שהיא מחפשת מין עם כל אחד. אבל זה כן משדר מיניות, באתר מיני. 
מה עניין שמיטה להר סיני. איך קבעתם שחובה לשכב עם מישהי שנהנית להרגיש מושכת.
זה הגיון של טפשים שהחרמנות שלהם חזקה יותר מהאישיות שלהם. כמה פעמים שמעת על אנסים "בני טובים"? חלק נכבד מהאנסים אינם עבריינים שעברו השתלמות מקצועית באינוס וכפייה. הם סתם גברים חרמנים שבהינתן ההזדמנות הנכונה ראו בחורה לבושה מעט חשוף וזה נתן למח הטיפש שלהם צידוק ושיכנוע עצמי שהיא בטוח רוצה מין, למרות שהיא מתנגדת ואומרת לא. 
לא מתנצל על הבוטות. רמת הטיפשות/חוסר מודעות כאן היא תמרור אדום לנשות האתר. אין פלא שמעשי אונס מתרחשים פה על ימין ועל שמאל. יום אחד אשבר ואשב לכתוב על השיטות של החלאות פה.
טוטאלי86
טוטאלי86 • 23 באוג׳ 2016
חייב לציין שאם כתוב בפרופיל "ללא מין" בהקשרים מסוימים זה קונוטציה ישירה של שולטת בתשלום. אחרת מדוע לה להבהיר את הענין כשהוא בכלל לא הנושא המדובר. 
Floating
Floating • 23 באוג׳ 2016
ומי קבע מהו הנושא המדובר? 
גיל זה הנושא המדובר? השקפות עולם זה הנושא המדובר? לינקים אהובים הם הנושא המדובר? 
כל אלה הם לא בהכרח ה"נושא המדובר" ובכל זאת הם נמצאים בפרופיל. 
למה הם לא מפריעים לכם, אבל "לא מחפשת מין" כן?
זה הפרופיל שלה, היא רואה לנכון לכתוב את זה. למה צריך לחפור בזה ולחפש סיבות "הגיוניות".
טוטאלי86
טוטאלי86 • 23 באוג׳ 2016
פסיכולוג בספה כתב/ה:
רזה שכזה כתב/ה:
פסיכולוג בספה כתב/ה:
Evedon
או למשל בהטייה שונה:

סבבה
איך הגעתם לאונס? אף אחד לא אמר שאונס לגיטימי. אבל אם בחורה תכנס למועדון חשפנות ותחשוף חזה, בלי לחשוב שזה ידליק מינית את היושבים שם - היא סתם מיתממת. אותו דבר כאן, תמונה של רגל זו לא רק תמונה של רגל כאשר זה מראש אתר של פטישיסטים. להעלות תמונת רגל שללא ספק תגרום לתגובה מינית, ולומר שהיא לא מחפשת מין, זה אבסורד או סתם התגרות. זה לא אומר שהיא מחפשת מין עם כל אחד. אבל זה כן משדר מיניות, באתר מיני. 
זה הגיון של טפשים שהחרמנות שלהם חזקה יותר מהאישיות שלהם. כמה פעמים שמעת על אנסים "בני טובים"? חלק נכבד מהאנסים אינם עבריינים שעברו השתלמות מקצועית באינוס וכפייה. הם סתם גברים חרמנים שבהינתן ההזדמנות הנכונה ראו בחורה לבושה מעט חשוף וזה נתן למח הטיפש שלהם צידוק ושיכנוע עצמי שהיא בטוח רוצה מין, למרות שהיא מתנגדת ואומרת לא. 
לא מתנצל על הבוטות. רמת הטיפשות/חוסר מודעות כאן היא תמרור אדום לנשות האתר. אין פלא שמעשי אונס מתרחשים פה על ימין ועל שמאל. יום אחד אשבר ואשב לכתוב על השיטות של החלאות פה.
ידידי הפסיכולוג. אתה אמור לדעת שהאנס מגיע ממקום של רצון לכפות את עצמו על מישהי. 
הרי זה לא הגיוני שבר דעת יאנוס מישהי ויסתכן בישיבה בכלא 20 שנה. פלוס שימינג מטורף. בעודו יכול לשלשל כמה מאות שקלים לנערה שתעשה איתו סקס.
פסיכו לוג​(שולט)
התמסר החמוד,
אתה טועה. לא קראת בכלל את מה שכתבתי לגבי אנסים, קרא שוב בעיון.
אתה כותב גם שזה לא הגיוני. נכון, זה לא הגיוני. בני אדם לא פועלים באופן רציונאלי. עובדה שמעשי אונס מתרחשים בתדירות גבוהה וע"י אנשים שבחיים לא היית חושב עליהם.
אלו העובדות. הן קובעות. לא ההגיון הפרטי של אף אחד.
האונס עצמו אגב לא נעשה דווקא ממקום של רצון לכפות. ישנם מניעים רבים, ואם אתה נחשף למידע רב בנושא כמוני (חדשות ועדויות- טיפלתי בכמה נפגעות אונס ומדגיש שאינני פסיכולוג)- תגלה שבמקרים רבים זה בא מחרמנות זמנית ותפיסת עולם דפוקה שנותנת לך את הצידוק לעשות זאת באותו רגע.
רזה שכזה​(אחר)
רזה שכזה​(אחר) • 23 באוג׳ 2016
פסיכולוג בספה כתב/ה:
רזה שכזה כתב/ה:
פסיכולוג בספה כתב/ה:
Evedon
או למשל בהטייה שונה:

סבבה
שוב, אף אחד לא אמר ש"חובה" לשכב איתה, או שהיא מחפשת שיאנסו אותה. זו פרשנות שלך שהפלגת איתה על כנפי הדמיון. כל מה שנאמר זה שמישהי כותבת שהיא לא מחפשת מין במילים, אבל כן מעלה תמונה שמראה אובייקטים מיניים. אם היא הייתה מעלה תמונה כללית שלה לבושה (עם טשטוש פנים אולי) זה עניין אחד. אבל אם היא מעלה תמונת חזה עם קלוזאפ, או תמונת רגליים מטופחות בקלוזאפ - באתר שזה מה שמחרמן בו אנשים, זה עניין אחר. 
פסיכו לוג​(שולט)
רזה, תגדיר "ענין אחר".
אין פה ענין אחר. אנשים חושבים שאם הם חרמנים מתמונה אז זה לא בסדר שלא מסכימים לשכב איתם. אין פה ענין אחר מזה.

ולא טענתי שמי שחושב ככה ילך לאנוס בהכרח.
אני טוען שהוא אנס פוטנציאלי. לצערי מספר גברים עם תפיסה כזו באתר מימשו את הפוטנציאל הזה ועודם מממשים. והכי מדהים שחלקם אפילו לא תופסים את עצמם כאנסים בגלל התפיסה המטומטמת הזו.
הנשים שיושבות בבית עם תסמיני פוסט טראומה בהחלט כן.