לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תכשירי און - כל כך הרבה... המלצות?

mememe123
לפני 7 שנים • 8 בספט׳ 2016

תכשירי און - כל כך הרבה... המלצות?

mememe123 • 8 בספט׳ 2016
היי מקווה שזה המקום הנכון .יש מלא תכשירים טבעים להגברת הזיקפה שבודקים בפורומים באינטרנט התשובות משוחדות/שתולות/לא ברורות לי ... 

מנסיון שלכם. האם יש משהו שבאמת עובד? 
Grey / Green
לפני 7 שנים • 8 בספט׳ 2016
Grey / Green • 8 בספט׳ 2016
רבע שעה ריצה כל בוקר.
    התגובה האהובה בשרשור
mememe123
לפני 7 שנים • 9 בספט׳ 2016

אני רץ 3 פעמים בשבוע...

mememe123 • 9 בספט׳ 2016
אני רץ 3 פעמים בשבוע ..  בכל זאת ? למישהו היה נסיון ?
Hate routine​(נשלטת)
לפני 7 שנים • 10 בספט׳ 2016
Hate routine​(נשלטת) • 10 בספט׳ 2016
תפסיק לראות פורנו
אני מניח שלא עמד לך רגע לפני החדירה
הוא פשוט החליט שלא מתאים לו
הפסקת פורנו לחלוטין
וזה יעזור
אנוש'קה​(אחרת)
אנוש'קה​(אחרת) • 10 בספט׳ 2016
כמה תגובות עויינות ... עצוב שככה גברים בכלוב מתייחסים זה לזה ולפגיעות של גבר אחר 
לי אישית אין זין אבל לדעתי תרגול של רצפת אגן והבנה של השרירים הטבעתיים והמייצבים יכול מאוד להועיל 
James Bondage​(מתחלף)
James Bondage​(מתחלף) • 10 בספט׳ 2016
puptitz כתב/ה:
לך לרופא,
אל תחפש פתרונות קסם ואל תכניס זבל לגוף

מה שהוא אמר. רוב התוספים האלה הם תרופות סבתא מהסוג שבדרך כלל לא עובד. פה ושם יש חומרים שהוכחו על עכברים, נגיד, calcium di glucarate שאתה יכול לקנות בפני עצמו (לא בארץ), שמנגנון הפעילות שלו מובן (מפנה אסטרוגן)  אבל בדרך כלל לא תמצא אותם באף אחד מ"תוספי האון" למיניהם, מכיוון שאם יש משהו מוכח אז הפיקוח הרפואי הוא כמו על תרופה, והיצרנים לא רוצים את זה. כמובן יש גם תרופות אמיתיות בסגנון ויאגרה/לויטרה/סיאליס שאכן נמצאות בפיקוח רפואי ומצריכות מרשם רופא.

לעיתים, בעיות זיקפה הן אינדקציה ראשונה לבעיות במחזור הדם, לדוגמא כאלו שנגרמות מסכרת או מעורקים חסומים. לחילופין, יתכן שאתה לוקח כרגע תרופות שמפריעות. לך לרופא, אל תתבייש לספר לו הכל - מה הבעיות, אם אתה לוקח איזשהן תרופות באופן קבוע, באיזו תדירות אתה שותה אלכוהול ו/או משתמש בחומרים פסיכו אקטיביים, ואם לשתן או לזרע שלך יש ריח מוזר.
Masterpiece1​(נשלט)
Masterpiece1​(נשלט) • 10 בספט׳ 2016
לבעיות של זרימת דם אני ממליץ לך על ''גינקו בילובה'' בהצלחה icon_smile.gif