סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

גברים סטרייטים

Prism
לפני 7 שנים • 30 באוג׳ 2016
Prism • 30 באוג׳ 2016
טליה(שולטת)
וגם,אותך..  icon_wink.gif
Ofan
Ofan • 30 באוג׳ 2016
אמונה , טליה - או ניסיון ?
(הפוסט סוף סוף מתחיל להיות מדליק)
Anubis
Anubis • 30 באוג׳ 2016
כל הפוסט הזה די גיי. 
למה להתעסק בתוויות? בני אדם שונים אחד מהשני כמו פתיתי שלג ובעלי יכולת להשתנות כך שמה שנכון עכשיו לווא דווקא יהיה נכון.
יש מלא סטרייטים שמפחדים מאשתם, אז גם הם גייז?
המלט

Re: כולם נמשכים לשני המינים

המלט • 30 באוג׳ 2016
הדרך הקשה כתב/ה:
פשוט הרוב מעדיפים להשאר באיזור הנוחות ולא לפתח את זה מעבר למשיכה כי יש הרגלים שקשה להגמל מהם ואין גם כל כך טעם להסתגל למשהו חדש, אלא אם כן יש לגברים האלה מנוי בכלוב אז הם מתיאשים מהיצע הנשים הנמוך ומחפשים כיוונים אחרים, עניין של בחינת כדאיות.

קחי לדוגמא בתי כלא, חלק מהגברים שמגיעים לשם מעדיפים להתמסר ולהסתגל במקום להתגונן מנסיונות של כלואים אחרים לבעול אותם ואותם כלואים שמזיינים כלואים אחרים לא חשבו בכלל לעשות דברים כאלה לפני שהסתבכו בעולם הפשע ונכלאו (בבתי כלא בטחוניים, כן, אותם בתי כלא של המחבלים, מוסלמים, אצלם יחסי מין בין אסירים זה משהו שבשגרה יותר מאשר בבתי כלא רגילים)

יש לך כאן דוגמאות של נשלטים שמגדירים את עצמם 100% סטרייטים, את לא יכולה לבוא ולקבוע במקומם את זהותם, זו הבחירה שלהם.
חוששני שהשקפת העולם שלך, כפי שעולה מפוסט זה ומהקודם לו, איתו פתחת את השרשור המעניין הזה, הינה צרה ביותר. אפשר לחשוב שיש לך כלי מדידה מדוייקים, מן תא-מדידה כזה, שבצד אחד שלו מכניסים בן-אדם, ובצד השני יוצא מספר: 100% סטרייט, 98.3% סטרייט, 42.3% גיי, וכן הלאה. מילא, אם היית שוטחת כאן איזושהי טענה משכנעת, איזושהי תובנה מקורית על התנהגות אנושית שעשויה להסביר נטיות מיניות כאלה או אחרות, אבל - לא: המבחנים פרימיטיביים להדהים: 100% סטרייט = שולט; יורד לאישה < 100% סטרייט = שולט, ולכן, על פי תכונת הטרנזיטיביות של היחס ״קטן מ״, נובע שמי שיורד לאישה הוא לא שולט. מאד פשטני וכוללני, ולכן בעצם לא אומר הרבה.
strapon71​(נשלט){לא משוייך}
לפני 7 שנים • 17 בספט׳ 2016

Re: את טועה.

לאפהיותר כתב/ה:
אני לא יכול לדבר על גברים אחרים באופן כללי, אך אני לא נמשך בכלל לגברים ואני לא מוצא הנאה בלהיות שולט, אלא רק נשלט.
מרגיש בדיוק כמוך.
בגינר
לפני 7 שנים • 18 בספט׳ 2016

כללי

בגינר • 18 בספט׳ 2016
לפי דעתי זה ממש לא נכון מכמה סיבות :
1) לא כל הגברים שהם סטרייטים בהכרח שולטים , יש חלק לא קטן של גברים שהם נשלטים ובכל זאת סטרייטים לכל דבר.
2) ברור שיש כאלה שבשבילם זה רק עוד תוספת של עלילה/אוויזרים/או עוד משהו בכיוון , אין ספק שלא חסר כאלה , אבל לפי דעתי גם בזה אין משהו רע (כל עוד הכל בהסכמה ולא בכוח).
3) בנוסף אני יכול להגיד על עצמי שזה מעבר לאוויזרים , עלילה , או עוד משהו דומה.