ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אזהרה חמורה !

חברחדש
לפני 7 שנים • 18 בספט׳ 2016
חברחדש • 18 בספט׳ 2016
ההגיון שלך (המלכה אורית) פגום..."אין להאשים את מי שמבקש פרטים..."  אולי זו כנופיית סחטנים..?
בניגוד לפנטזיית שליטה שתיארת, כאן אין הסכמה של שני הצדדים על דבר ברור ומובן לשניהם..
deep blue eyes​(נשלט){FLR }
לפני 7 שנים • 19 בספט׳ 2016
deep blue eyes​(נשלט){FLR } • 19 בספט׳ 2016
אורית,
מה שאת אומרת מעציב, אבל לא מפתיע.
מי שנותן פרטים כאלו, סובל ככל הנראה מהפרעה, ללא יכולת להפריד בין פנטזיה למציאות, וזה כמו ניצול של בנאדם עם פיגור או משהו כזה 😕
*לגבי fetlife - נרשמתי, כשפתחו שוב את האפשרות, אפשר עצה איך מכירים שם פרטנריות, רק בקבוצות? או לשלוח מסר למישהי שמוצאת חן בעיני?
כי משום מה אין להם שם אפליקציה של היכרויות, וחבל, כי זה מתבקש,
תודה
מרטין101
לפני 7 שנים • 19 בספט׳ 2016
מרטין101 • 19 בספט׳ 2016
בלי קשר לנושא שלשמו נוצר השרשור הזה, אני חייב לומר שתענוג לראות/לקרוא כמה אכפתיות, רצון לעזור, אחריות ומקצועיות הופיעו בשרשורים מעלי.
יישר כח גדול לכל הכותבים שהניפו את הדגל השחור כדי להזהיר (ובטוב טעם) ולמנוע מאחרים ליפול בפח ולהינזק.
מי אמר שאין פה קבוצת איכות...
מעריץ גאה​(נשלט)
לפני 7 שנים • 20 בספט׳ 2016
מעריץ גאה​(נשלט) • 20 בספט׳ 2016
מה שבוודאות ניתן להניח שיש כאן לא מעט הייטקיסטים /תכנתים/מהנדסי תוכנה/האקרים ?

כדאי אולי להזהר שבעתיים דרך האתר הנוכחי כשעוברים לתקשר במדיות אחרות
מלכת הלבבות XXX​(שולטת)
לא להתנפל עלי. אני רק מציגה מציאות שקיימת בכל העולם. עצובה או לא אתם תחליטו.
בקבוצות ה teamviewer ב fetlife יש עשרות אלפי אנשים ממש כך.
זה שאנשים לא מפרידים בין פנטזיה למציאות זה עניין אחר.
העניין הוא שבפנטזייה כזו סף הריגוש עולה רק אם איום הסחיטה הוא ממשי ולכן הם מהלכים על חבל דק מאד.
לא אכנס לפסיכולוגיה של זה ( משאלה של הרס עצמי וכדומה)
qwertyu124​(מתחלף){LadyMoonLi}
qwertyu124​(מתחלף){LadyMoonLi} • 20 בספט׳ 2016
שימו לב שהתוכנה הזו לא חדשה, והדרכים להשתמש בה גם לא חדשות.
כמובן שניתן להשתמש בתוכנות אחרות לאותה מטרה, או אפילו לפתח תוכנה חדשה שתאפשר גישה עוד יותר מזו, בלי להציג שום דבר מיוחד על המסך או להחשיך אותו. את חלק מהתוכנות האנטי וירוס יזהה ואת האחרות לא (כי יש להן גם שימושים הגיוניים יותר, כמו שג'יימס על הדודה מנהריה, אז ההנחה היא שלא מדובר בוירוס). אמנם חשוב שיהיה אנטי וירוס, אבל לא צריך לסמוך על זה שהוא זה שיגן עליכם.
פשוט חשוב לזכור שהאדם בצד השני עדיין זר, ושתמיד אתם צריכים לשמור על עצמיכם.
לגבי האאוטינג שרצו לעשות לאותה שולטת (הניק שלה היה "שולטת במחשבך"? קצת הומור פה בטח לא מזיק, גם אם הוא לא מצחיק), זה לא רק מיותר (כי היא פשוט יכולה לפתוח חשבון חדש), אלא גם יגרום לאנשים להרגיש בטחון כאילו היא כבר לא יכולה לעשות את זה (למרות שיש דרכים לחזור לכאן למרות כל מה שמנהל האתר יכול לעשות. הדרך שדורשת הכי פחות מחשבה היא ממחשב של מישהו שהיא כבר פרצה אליו).

אגב, אורית, בפטלייף יש 2518 חברים בקבוצה הכי גדולה של התוכנה (ממש ממש כך). ועדיין, מי שנמצא בקבוצות האלה כנראה יודע מה התוכנה עושה ומה אפשר לעשות איתה (לפחות חלק מהדברים שאפשר). האזהרה פה היא למי שלא שמע על זה.
לגבי "אין להאשים את מי שמבקש פרטים", החוק ברוב העולם לא מסכים איתך. נכון שיש אנשים שנדלקים מזה, ושמי שנהנה מזה ולא וצה לשמור על עצמו זו בעיה שלו, אבל עדיין אנחנו בשאיפה שכל מה שקורה פה יהיה בהסכמה, והמשמעות של הסכמה היא גם לדעת את הסיכונים.כמו שלא תבעטי לעבד בביצים רק על סמך זה שהוא רוצה, אלא תוודאי שהוא יודע כמה זה הולך לכאוב (ובטח גם יש סיכון לנזק יותר קבוע, אני לא מכיר את התחום), כך זה בעייתי לדרוש ממישהו להתקין תוכנות בלי ליידע אותו מה התוכנות האלה עושות.

באותה הזדמנות אפשר גם להזכיר כמה כללי בטיחות בסיסיים:
1. לא לפתוח קישורים לאתרים שאתם לא מכירים, מאנשים שאתם לא מכירים.
2. לא להתקין תוכנות שאתם לא מכירים.
3. לא לחבר דיסק און קי שאתם לא מכירים.
4. כן להתקין אנטי וירוס (אלא אם אתם לא מכירים אותו).
5. תזכרו שהשולטת שאתם מדברים איתה ועדיין לא מכירים אותה היא אדם זר (אגב, בהרבה מקרים היא גם גבר לא ממש נשי).
6. לא לתת פרטי כרטיס אשראי, סיסמה לחשבון בנק, סיסמה למייל האישי, או את הסיסמה שלכם במחשב של העבודה (יש אנשים שעושים את זה).
7. לא לשלם על השולטת במסעדה שקרובה לבית שלהלפני שאפילו נפגשתם בפעם הראשונה. אני זוכר לפחות שני מקרים של אנשים שנפגעו רגשית מזה שהשולטת ניתקה איתם את הקשר אחרי שאכלה (כנראה עם חברים - שאתה לא אחד מהם) במאות שקלים. אגב, גם במקרים ההם רצו לעשות לאותן שולטות אאוטינג, ומנהל האתר מנע את זה.
Marcus Wright​(אחר)
Marcus Wright​(אחר) • 20 בספט׳ 2016
טיפשות לא חסרה בעולם, אין זה אומר שצריך ליבא את הטיפשות הזאת גם לכאן.
מעבר לטיפשות יש בורות, עדיף שאנשים "יבחרו" להיות טיפשים אחרי שהם מבינים את ההשלכות שיכולות להיות למעשים שלהם מאשר שיעשו את זה מתוך בורות .
אחד שמבין​(נשלט)
לפני 7 שנים • 23 בספט׳ 2016
אחד שמבין​(נשלט) • 23 בספט׳ 2016
נראה לי שאנשים לא ממש מבינים במה מדובר.
ענין הדיסקרטיות פה הוא משני ולגמרי לא משמעותי ביחס למה שיכול לקרות.
כשניתנת הרשאה ב teamviewer אפילו לדקה, לגורם שלילי שיודע מה הוא עושה, זה בקלות יכול להפוך להונאת אשראי או סחיטה.
תחשבו על גורם עוין וקרימינלי שיש לו את כל מה שאתם עושים במחשב כולל סיסמאות.
אני מכיר המון שטויות שנפוצות בפטלייף וקולרספייס מה זה אומר? שיש לזה אישור? שזה הופך להיות בטוח?
SimplyMaster​(שולט)
לפני 7 שנים • 23 בספט׳ 2016
SimplyMaster​(שולט) • 23 בספט׳ 2016
ומשחק מחטים, דם, נשימה, החדרת סלין וכו׳ וכו׳ זה בטוח? כן(!), אם יש תקשורת טובה בין הפרטנרים, הרבה אמון והצד המבצע יודע טוב מאוד מה הוא עושה.
בסופו של דבר זה הכל אמון וכל אחד כאן עם הזמן מפתח את הפרספקטיבה שלו בקשר לזה ועד כמה הוא נוח עם לתת אמון בהתחלה.

בכל אופן, לא יודע מה המקרה המקורי ואני בהחלט מקווה שמי שהציע את זה הבהיר מההתחלה את ההשלכות האפשריות.