סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סוגסטיה או היפנוט

SimplyMaster​(שולט)
לפני 7 שנים • 23 בספט׳ 2016
SimplyMaster​(שולט) • 23 בספט׳ 2016
אני מאוד אוהב את התחום.

רק כי מישהו הזכיר, לא(!!!!!!!!!!!!!) לעשות סשן כזה עם lsd/mdma/pcp עם מישהו שאתם לא נותנים בו אמון של 1000 אחוז ושיודע טוב מאוד מה הוא עושה.
אני בד״כ מדבר בניואנסים אבל זה טירוף (בקטע מאוד רע) לעשות את זה אחרת.

מי שיוצא לו לטייל בסאן פרנסיסקו, יש קבוצה חודשית של היפנוזה אירוטית ואשמח לקשר.
החוק השלישי
לפני 7 שנים • 23 בספט׳ 2016
החוק השלישי • 23 בספט׳ 2016
כל היפנוט מתחיל בשלב של אמון בין המהפנט למהופנט.
למעשה היפנוט הוא תהליך שבו המופנט מכניס את עצמו על הדרכתו של המהפנט.
כמעט בכל שלב המהופנט יכול לצאת ממצב ההפנוטי שבו הוא נמצא
התהליך ההפנוטי הוא מעשה יום ביומו- בכל יום אנחנו נמצאים בתהליך של סוגסטיה מרצון.
שמעת פרסומת ורכשת מוצר? קרוב לוודאי שעברת תהליך הפנוטי (מרצון, ועוד יצאת מרוצה מזה)

בכל תהליך של השפעה בין עובד למעסיק, בין שני חברים בין שולט(ת) לנשלט(ת) יש תהליך הפנוטי ברמה זו או אחרת
התההליך ״המדליק״ הוא תהליך ״ההרפיה״ שהוא אגב אינו הכרחי כלל ועיקר- שבו המהפנט נותן הוראות והמהופנט מציית להן ברצון

כל אחד יכול להפנט, גם אם טעית במהלך או שתים לא נורא, עדיין אתה נותן הוראות בקול שקט ויציב והצד השני מציית 

יש כיף מזה??
zytry​(שולט)
לפני 7 שנים • 24 בספט׳ 2016
zytry​(שולט) • 24 בספט׳ 2016
שולט מנוסה ומשכיל  מביא את הנשלט לאוטו סוגסטיה שהוא על באמת השפחה העבד של השולט  ומביא אותו לידי סגידה . וזאת יותר ויותר בכל פגישה . זה יותר מהיפנות  זה יותר כסם שיש בו צורך ותלות נפשית.
האבי
לפני 7 שנים • 24 בספט׳ 2016
האבי • 24 בספט׳ 2016
אם כבר הזכירו שליטה וירטואלית אז ראיתי סרטוני שליטה שהמלכה דורשת ממך לחזור על מנטרות לייק - " princess rene I will obey" וכהנה וזה חזק ! זה גם מגרה גם משפיל קצת לחזור שוב ושוב icon_smile.gif וזה עובד אתה באמת פורץ גבולות תוך כדי חזרה על מנטרות כאלה ! צריך לשלב את זה יותר גם במפגשים .
bondman​(נשלט){FLR}
לפני 7 שנים • 26 בספט׳ 2016
bondman​(נשלט){FLR} • 26 בספט׳ 2016
מכיר את madam violet
הייתי מעדיף אבל מישהי על אמת...
מלכת הלבבות XXX​(שולטת)
לפני 7 שנים • 26 בספט׳ 2016
אכן ברחבי העולם יש כמה מאסטרים ומלכות שמתמחים בסוג כזה של שליטה דרך היפנוזה
התכתבתי לא מזמן עם נשלט מדנמרק שעבר סוג של כזה של היפנוזה אצל מלכה שם וזה נשמע די מדהים
bondman​(נשלט){FLR}
לפני 7 שנים • 28 בספט׳ 2016
bondman​(נשלט){FLR} • 28 בספט׳ 2016
havv11 כתב/ה:
אם כבר הזכירו שליטה וירטואלית אז ראיתי סרטוני שליטה שהמלכה דורשת ממך לחזור על מנטרות לייק - " princess rene I will obey" וכהנה וזה חזק ! זה גם מגרה גם משפיל קצת לחזור שוב ושוב icon_smile.gif וזה עובד אתה באמת פורץ גבולות תוך כדי חזרה על מנטרות כאלה ! צריך לשלב את זה יותר גם במפגשים .

אכן זה משפיע. (בתנאי שאתה רוצה שזה ישפיע)
חשבתי פעם שמלכה צריכה להכין כזה סשן ולשלב בו גם טקסטים של אימון אישי. לשיפור תכונות.
הייתי יכול לעשות בזה שימוש.

תכלס כמו שכתבו כאן כל סשן הוא סוגסטיבי כבר מטבע הדברים, פה רק לוקחים את זה עוד צעד.
תכלס בארץ הקודש עדיין לא קיים.
הכוהנת​(שולטת)
לפני 7 שנים • 2 באוק׳ 2016
הכוהנת​(שולטת) • 2 באוק׳ 2016
קיים גם בארץ הקודש. רק לא בתשלום icon_smile.gif הכי כ י ף הכי מ ג ר ה הכי שליטה טוטאלית שאפשר הכי א נ י. עולם מדהים ומרתק שלוקח את הגבולות ואת המחשבה עד הסוף. איזה תענוג. רק לא קל בכלל למצוא נשוא איכותי להשאות אמיתיות.
deep blue eyes​(נשלט){FLR }
לפני 7 שנים • 2 באוק׳ 2016
deep blue eyes​(נשלט){FLR } • 2 באוק׳ 2016
לא קל למצוא, נכון,
פשוט כתבת שאת לא מעוניינת כבר בפניות מגברים, אבל אם בכל זאת תרצי, אני חושב שאני כן מועמד מתאים icon_wink.gif מאוד מעניין אותי להתנסות בזה