אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הונאה חדשה בכלוב!!

צ'שייר
לפני 7 שנים • 8 באוק׳ 2016
צ'שייר • 8 באוק׳ 2016
כן כן....כל אחד והחינוך שלו מהבית.
כך את גם משכנעת בהרצאות שאת מעבירה ?
בלוסום​(לא בעסק)

מבחינתי ההשוואה בין שליטה בתשלום לזנות

בלוסום​(לא בעסק) • 8 באוק׳ 2016
מסתכמת בלקיחת כסף.
אין בי שום רחמים למי שמוכרת "שליטה" בעבור כסף.
בעיני זו אינה שליטה כלל ולבטח שהיא איננה קורבן. 
בעיני התנהגות כזו מבזה את הבדסמ.
בדסמ עושים מאהבה ומאהבת הבדסמ, המשמעת, הכאב, המיניות ועוד.
אל תנסו למכור לי ששרותי זנות בכסף במסווה של שליטה אינם זנות.
סחלב לבן​(נשלטת)
סחלב לבן​(נשלטת) • 8 באוק׳ 2016
לומדת מהתחלה, אם אני אשאל אותך משהו תעני לי בכנות? האם ראית פעם סרט פורנו?
כי אם כן,  אז את יודעת שאת בעצם "זנאית", כי תמכת בתעשיית הזנות.
האם לא יהיה נכון מנקודת מבטכן גם להפליל בעתיד את כל צרכני הפורנו - שזה בערך כל חברי הכלוב כרגע? וגם להוריד את כל אתרי הפורנו מהאינטרנט, כי הם הרי מעודדים יחס "מחפיץ" לנשים?
בלוסום​(לא בעסק)

סחלב לבן

איכשהו פורנו נתפס אצלי שונה
בגלל אפשרות הבחירה של המשתתפים.
בטח של אלה שמקבלים כסף בעבור הופעתם.
סחלב לבן​(נשלטת)
"אלה שמקבלים *כסף* בעבור הופעתם"?!... זו הרי בדיוק ההגדרה של זנות, לומדת מהתחלה, כפי שכתבת בעצמך.
אז אולי כדאי שטליה או מישהי אחרת תעלה גם מחקרים על מצבן של הנשים בתעשיית הפורנו,  כדי לקרב את תפיסת המציאות שלך אל המציאות עצמה, וגם מחקרים על הקשר הישיר והברור בין תעשיית הפורנו ותעשיית הזנות, ובין תעשית הפורנו ודימוי האישה והיחס אליה ואל גופה.
וברור שמנקודת המבט של צדק "אבסולוטי", שממנה אתן מדברות, זה לא משנה אם שילמת 200 ש"ח לזונה, או אם שילמת שני שקל מתוך מנוי האינטרנט או הכבלים שלך לזונות שמשתתפות בסרטי-הפורנו. בכל מקרה את מעודדת את הזנות, או "זנאית". 
ומנקודת מבטכן זה רק יהיה עקבי לגמרי אם הצעד הבא אחרי הפללת הלקוחות יהיה גם הפללת צרכני הפורנו, סגירת אתרי הפורנו באינטרנט וכו'. כי אחרת זה גם ברור לגמרי שהביקוש לזנות בחברה גם לא כל כך ירד.
פייה{O}
פייה{O} • 8 באוק׳ 2016
ברור שגם פורנו מהווה חלק בלתי נפרד מהעולם העצוב של הזנות, וברור שזה מעודד יחס משפיל ומחפיץ כלפי נשים ותפיסה מעוותת כלפי מין בכלל. 

בקשר למלכות בתשלום לעומת זונות - בגיגול קצר של ״מלכות בתשלום״ (אלוהים אדירות עכשיו זה בהיסטוריית הגלישה שלי) - הופתעתי לגלות שנראה שיש המון סטודיואים כאלו בכל רחבי הארץ. 
אני מתארת לעצמי שיש נשים שיכולות לבחור לעסוק בכך לתקופה מתוך עמדת כוח מסויימת,
למרות שגם אם את נורא אוהבת לשלוט לא נראה לי כיף במיוחד לתקתק 5 ״לקוחות״ ביום כולל טיפוסים מפוקפקים ודוחים שלא בא לך להתקרב אליהם גם עם שוט. אבל ניחא. 
בכל אופן, מי יודע אם לא חלק ניכר מהמקומות המדוברים אינו סתם שדרוג / גיוון של ״דירת אירוח״, ושלא מדובר בפשוט זונות ״סטנדרטיות״ שמרחיבות כך את מעגל הקליינטים?
מעבר לכך, לאחר קריאת הפוסטים של כמה מלקוחות המלכות בתשלום שהפגינו כזו תוקפנות, אלימות, העדר שליטה עצמית ומיזוגניה - אני לא הייתי מרגישה בטוחה להמצא בחברתם בחדר לבד, בעיקר לאחר שהם שילמו ו״מגיע להם״. 
בלוסום​(לא בעסק)
סחלב לבן כתב/ה:
"אלה שמקבלים *כסף* בעבור הופעתם"?!... זו הרי בדיוק ההגדרה של זנות, לומדת מהתחלה, כפי שכתבת בעצמך.
אז אולי כדאי שטליה או מישהי אחרת תעלה גם מחקרים על מצבן של הנשים בתעשיית הפורנו,  כדי לקרב את תפיסת המציאות שלך אל המציאות עצמה, וגם מחקרים על הקשר הישיר והברור בין תעשיית הפורנו ותעשיית הזנות, ובין תעשית הפורנו ודימוי האישה והיחס אליה ואל גופה.
וברור שמנקודת המבט של צדק "אבסולוטי", שממנה אתן מדברות, זה לא משנה אם שילמת 200 ש"ח לזונה, או אם שילמת שני שקל מתוך מנוי האינטרנט או הכבלים שלך לזונות שמשתתפות בסרטי-הפורנו. בכל מקרה את מעודדת את הזנות, או "זנאית". 
ומנקודת מבטכן זה רק יהיה עקבי לגמרי אם הצעד הבא אחרי הפללת הלקוחות יהיה גם הפללת צרכני הפורנו, סגירת אתרי הפורנו באינטרנט וכו'. כי אחרת זה גם ברור לגמרי שהביקוש לזנות בחברה גם לא כל כך ירד.

סליחה?! ******שחקניות ושחקני****** פורנו
***** ב ו ח ר י ם***** להשתתף או לא להשתתף בסרט. אף אחד לא ירצח אותם אם יבחרו שלא.
זונות נערות/י ליווי וכו ****אנוסים*** לעסוק בזנות.
עצוב לי שאת משווה. ולרגע לא התווכחתי עם תוצאת הקצה של הפחתת דימוי הגוף - אבל לא על זה הדיון.
פייה{O}
פייה{O} • 8 באוק׳ 2016
לומדת -
למה את חושבת שה״בחירה״ לעסוק בפורנו שונה מה״בחירה״ לעסוק בזנות?
סחלב לבן​(נשלטת)
עצוב לי שאת לא מודעת למציאות. כי בדיוק כמו בתחום הזנות האישית אחת-על-אחד, גם "בזנות לקהל הרחב", כלומר בתעשיית-הפורנו, רוב העובדות אינן עובדות בשכר גבוה, אלא רק מיעוט קטן, וגם לרובן יש היסטוריה של התעללות מינית בילדות. והן "בוחרות" בעבודה הזו לעתים מברירה ולעתים מחוסר ברירה, אבל לרוב מפני שזו עבודה משתלמת יותר כלכלית מרוב העבודות האחרות. בדיוק כמו זונות "רגילות". כל ההבדל הוא רק שהתשלום ל"כוכבת פורנו" הוא באמת קצת יותר גבוה מאשר לזונה "רגילה" - זנות לקהל "גדול", כבר אמרנו, לא לקהל של אדם אחד.
וכמובן שדימוי האישה בפורנו קשור ישירות לביקוש לזונות. ואם יש ביקוש, יהיה גם היצע. ועל זה בדיוק הדיון. כיצד להתמודד עם הבעיה הזו. האם מנקודת מבט של מוסר אבסולוטי ושל צדק מוחלט, או בדרכים אחרות.
[תומר]​(אחר)
[תומר]​(אחר) • 8 באוק׳ 2016
אגב חייל... חשבת מה לעשות עם ה"ניק" אחרי שתשתחרר..
תמכור אותו או משהו .. תחזיר חלק מההשקעות האבודות (: